Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

oke,j prawie wszystkie poki mi poewoluowały niektóre po dwa razy,mój tasiemiec zamienił się w motylice wątrobową i już nie zasysa znalazłem jakiś item co boostuje trucie i teraz jest imba, został mi pikachu vel "bydlun" i sierota w postaci squirtla którą otrzymałem i odstaje od reszty mocno.

i dokąłdnie jest coś takiego jak share exp i jest pięknie. róznica to 2-3 lvl i nie trzeba co chwila żonglować pokami.

aktualnie w składzie:

Quilladin (startowy pok, wersja po startowym chespinie) nazwany Prenkielem

Vivillon (3cia wariacja)  z scatterbuga obecnie imba zwany tasiemcem teraz motylicą wątrobową

Pikachu zwany dalej Bydlunem największa sierota w teamie
Squirtle zwany Kolonoskopem

Combusken-> też imba 2ga ewolucja ognisty pok

 

moje bękarty <3

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

Właśnie jestem w mieście z 4 odznaką, ale idzie mi ekstremalnie mozolnie. Pewnie dlatego że staram się levelować wszystkie poki po równo. Starraptor to chyba nie ta generacja. Najlepsza była by dobra mieszanka typów.

 

to weź złap golurka :teehee: ghost/ground typy no i uczy się też fly

 

 

Golurk + No Guard ability = DynamicPunch everything :teehee:

Odnośnik do komentarza

musisz mieć poka na pierwszym miejscu w teamie, musi trzymać nugget czyli złoto, dawaj mu dużo witamin takie jak proteiny czy carbosy, walcz nim dużo, chodź z nim do jakiegoś fryzjera, dawaj mu dużo rare candy(cukierki) w ten sposób możesz szybciej uszczęśliwić poka, tak to działało w poprzednich częściach

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Nie dawajacie rare candy na happines. Nie oplaca sie

 

 

 

EDITTT

 

uwaga ciekawe info na temat safari zone

The Pokémon within the Safari Zone are a very diverse group of Pokémon, including Pokémon not natively in Kalos. It also can include various starter Pokémon such as Ivysaur, Wartortle and Quilladin. All Pokémon encountered within Friend Safari are Level 30. Finally, many of the Pokémon found within the Friend Safari have got a chance of having their Hidden Ability, including the Kalos Pokémon. The Pokémon found in it also don't take version exclusivity into consideration, so you may be able to find Pokémon not natively in your version.

This Safari Zone also differs in that you don't have a set time to do this. In addition to that, you can send your Pokémon out in the battle and you get to use your own balls rather than Safari Balls, making it a much stronger experience.

 

w skrócie

- poki występujące są jakoś powiązane z graczami z friendlisty ktorzy aktualnie graja (może są to poki które inni gracze posiadają?)

- można znaleźć nawet startery (!!)

- spora szansa na hidden ability

- można znaleźć exculivy niedostępne w naszej wersji (!)

- można walczyć własnym pokiem i używać własnych kulek

 

w ogole to uber ułatwienie , aż nie wiem co o tym myśleć

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...