Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, myślałem że dłużej się będę motał z Mewtwo. Wyrobiłem się za 1 razem w 10 ultra ballach.

 

A po wyjściu z jaskini od razu trafiłem na Moltresa xD. No ale uciekł jeszcze zanim mogłem wybrać komendę. To chyba nowość, bo nie pamiętam, żeby uciekały jeszcze przed wybraniem komendy.

Odnośnik do komentarza
Gość Sycho141

Czas w Pokemonach jest taki jaki masz ustawiony w 3ds. I tak jak napisał Yano - pora dnia najlepiej jest widoczna w trakcie walk.

Druga część - tak, ale pierwsza - nie. Wielu próbowało oszukać grę zmieniając czas na 3dsie, Ale to nie działa. Nie wiem skąd pokemony pobierają godzinę, ale mega kamienie widać tylko między 8 i 9, żadne zmienianie godziny w konsoli tego nie zmienia.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

być może gra zapamiętała pierwotne ustawienia godziny i założyła że są prawdziwe, dlatego wszelkie późniejsze nietypowe zmiany uznaje za nieprawdziwe

 

 

To chyba nowość, bo nie pamiętam, żeby uciekały jeszcze przed wybraniem komendy.

 

tak przy pierwszym spotkaniu uciekają zanim można cokolwiek zrobić (ciekawe czy gdyby trafił na pokemona z shadow tag to by mógł uciec, to skill który zabrania ucieczce)

ma go tylko mega gengar (w tym wypadku by sie nie sprawdzilo bo ucieka zanim zrobi sie gengara) ale ma też Wobbuffet i  i jako hidden Gothitelle

Odnośnik do komentarza

Chyba 10 razy trzeba trafić go w krzakach,a potem w tej jaskini na morzu(deeo sea cośtam).Każdy ptak ma bodajże 3 konkretne dla niego routy na,których się pojawia,a to jakiego z nich możemy złapać zależy od wyboru startera.

 

Mega Kangaskhan jest op,czy tylko mi się wydaje ? 

Odnośnik do komentarza

pytanie mam.. w sumie dotyczy pokemonów ale związane z allegro. tak przeglądam aukcje planują zakup i wyłapałem tą ofertę:
http://allegro.pl/nintendo-3ds-pokemon-x-nowosc-oryginal-i3683112147.html

koleś ma na sprzedaż same cart'y i już ma sporo pozytywnych komentarzy za pokemony.. Skąd on wziął tyle cart'ów w "opakowaniach zastępczych"

Podejrzana aukcja a cena kusi..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...