Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Druga najlepsza, dopiero co skonczylem soulsilver. Najlepszy patent z telefonami od trenerow, z ktorymi mozna sie sparowac co jakis czas.

 

Czwarta generacja była świetna, grałem w platinum tylko, nie wiem jak te podstawowe. W Ruby było za duzo tych irytujacych HM, ku#$% dive, waterfall i surf. Do tego nie było wstecznej kompatybilności z żadna generacja.

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie Platinum mam w drodze do siebie, miałem kiedyś i sprzedałem :confused:. Ale będę miał znowu! Jeszcze tylko White 2/Black 2 i będę miał wszystkie Pokemony na DS-a i 3DS-a, a także jako bonus oryginalne Leaf Green w pudełku z tym akcesorium Wi-Fi :). Wracając do czwartej generacji: nigdy mi się nie podobało, nie wiem dlaczego. Wolna mi się ta gra wydawała. Serio jest taka dobra? Pokemony czwartej generacji akurat są całkiem spoko, być może po X/Y się wezmę za Platinum właśnie.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Uwaga darmowe Celebi dla wszystkich! Już niedługo cały GTS zaleją Celebi ;)

 

www.destructoid.com/nintendo-will-distribute-free-celebis-with-the-bank-app-267681.phtml

 

Nintendo will distribute free Celebis with the Bank App267681-H1.jpg

The Pokemon X & Y Bank App is coming later this month, and it'll allow you to store your creatures into cloud storage, as well as transfer all your captures from Black or White. We knew all this already, but Iwata has just announced a new promotion during this morning's Nintendo Direct.

If you register your app before September 30th, 2014, you'll get a free Celebi. Neat! You have plenty of time to do this, so you may as well grab the free trial.

 

 

Dla przypomnienia Bank ląduje 27.12 br. - opłata to niecałe 5 baksów za rok.

Edytowane przez _mike
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PokeBank ruszył w Japonii, podobno już możliwe jest dorwanie różnych starterów przez Wonder Trade. Wygląda również na to, że hackowanie poków też jest możliwe, jeśli tylko zgadzają się staty i ataki.

 

PS. nagrodą za skompletowanie całego National Dexa jest Shiny Charm.

 

Edit: Hah właśnie wpadł mi Piplup :D

Edytowane przez Tiny
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...