Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie zmienia typ do tasu użycia ataku innego typu, a jest to pomocne dlatego bo jeśli typ ataku i typ pokemona jest taki sam to siła ataku jest o wiele większa. więc np jeśli krewetka użyje surf to bedzie miala wiekszą siłe niż gdy panda użyje surf (a o dziwo też sie moze nauczyc mimo ze jest dark fighting a nie water)

 

wiec żaba może sie dopasowac do ataku jaki uzywa, chociaz nie wiem czy to dopasowanie działa już przy pierwszym ataku czy dopiero przy drugim (tzn czy typ sie zmienia razem z atakiem czy do piero po ataku)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

z innej beczki - jeśli chce mieć jak najwięcej znajomych którzy dają więcej slotów w safari to moge przelecieć sie po internecie po stronkach z pokami i pozapisywać sobie randomowe numery ludzi i już wtedy oni będą w safari? czy ci ludzie muszą też mnie wpisać i dopiero wtedy pojawią sie w safari?

 

 

druga opcja jest o wiele gorsza

 

w ogole friend cody to straszna ułomność nintendo, czy tak trudno było dać możliwość zapraszania do znajomych osób spotkanych w grze, albo wykuszukiwania po ksywce?

nadal tak jak jest na ps3 do pełnej "znajomości" druga osoba powinna sie zgodzić i zaakceptować, ale to przepisywanie numerków to istna padaka

Odnośnik do komentarza

U mnie jest jakaś różnorodność ale i tak slabo. Nie mam żadnych fire pokow.

 

W ogole te fiend cody to jest żart ze strony nintendo

 

Zastanawia mnie tylko jedno. Niektóre osoby maja 2 pokai a inne 3. Wiem że niektóre poki wchodzą tylko jak osoba zrobiła e4. I ciekawi mnie czy jak te osoby co mają 2 poki w safari dostaną trzeciego jesli osoba pokona e4

Odnośnik do komentarza

zaraz sprawdzę

 

ale swoją drogą narobiłem troche fossil poków, głownie mam ptaszki archeony już rozmnożone, ktoś potrzbuje?

przypominam że archeon ma całkiem pokaźny (ogromny) atak. ale niestety jego statsy zmniejszają się gdy HP spadnie poniżej połowy (głupie ability)

- mimo tego jego atak jest pokaźny, i myślę że gość ma sporo sensu jeśli walczymy PVP gdzie często legendy są zbanowane

 

 ogolnie moge za pół darmo rozdawać arheona, nie wszystkie mają dobre statsy ale mając jednego możecie je rozmnażać

mam też kabuto, i tego drugiego fossila - skorupiaka. oraz po jednej sztuce fossilowych mega atak (tego z łbem z 4gen) i tego z głową-tarczą z 4gen (ogromny defens), oraz fossil-żółwika, i 2 areodactyle

 

 

ogólnie to po przejściu E4 łatwo je zdobyć, w glittering cave po dojściu do jaskini gdzie jest zwykla kamera trzeba robić rock smash, kamienie-fossile wpadają co chwile, nazbierałem ich z 15 i przerobilem na poki

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj jadę kupić Pokemony, niesamowite jak ciężko tą grę dorwać w zwykłym sklepie. Znalazłem tylko w jednym, i to na dodatek w wyspecjalizowanym w gierkach (o Saturnach czy Empikach zapomnijcie). Za 200 zł, ale wbijam w to, jutro jak przyjdzie 3DS to Pokemony będą już czekały :D.

 

Mam teraz taki hype, że ledwo jestem w stanie wysiedzieć :D. Oglądam sobie Pokemon Origin na przystawkę, co innym też polecam, jeśli tego jeszcze nie zrobili. Zamarzył mi się przy okazji kolejny remake R/B, tym razem w pełnym 3D i ze ślicznymi animacjami jak w X/Y. Pomysł bez sensu i nie do zrealizowania, ale pomarzyć można ;).

 

Muszę jeszcze tylko wybrać czy chcę X czy Y, ale chyba Y.

Odnośnik do komentarza

niesamowite jak ciężko tą grę dorwać w zwykłym sklepie. Znalazłem tylko w jednym, i to na dodatek w wyspecjalizowanym w gierkach (o Saturnach czy Empikach zapomnijcie).

 

no to oczywiste skoro gry N nie wychodzą oficjalnie w polsce, seturny i imepiki kładą na nich lache, tylko małe sklepiki sprowadzają czasami

 

Zamarzył mi się przy okazji kolejny remake R/B, tym razem w pełnym 3D

 

nie mam nic do remaków, ale nie chciał bym 3 raz grać w to samo ze starymi 150 pokami, tyle że w 3D

zresztą w XY masz dostepne praktycznie wszystkie poki z 1 gen, możesz sobie zrobić nostalgiczny team i udawać ze grasz w RB

 

jeśli już to chętnie bym zobaczył w nowej grze starą kraine jako dodatkowy teren po przejściu gry, ale osobnej gry-remaku to niespecjalnie, wole miec do wyboru 600 poków, stare 150 mi sie już przejadło

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...