Skocz do zawartości

Pokemon X/Y


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Z wodnych to chyba polecę w Vaporeona zamiast Gyardosa.Niezłe hp i sp + lepsze ataki water i ice z tm + czysty water.Z elektryków to pewnie Jolteon albo Ampharos jak uda się złapać owce.

 

Jakby ktoś z x'ów miał wolnego Houndoura albo mógł złapać to byłbym wdzięczny,bo z tego co czytam to jest tylko w x na route 10 w żółtych kwiatkach.

Odnośnik do komentarza

Yano, czyli rzeczywiście jest tak, że podczas levelowania mega evo dostają lepsze statsy niż zwykłe wersje? Kiedyś o tym pisałeś, ale było to chyba na zasadzie "ponoć".

nie powiem na 100% ale to chyba jednak prawda, po pierwsze na serebi jest pokazane że mega evo mają o wiele większe base stats, a w końcu one uzależniają przyrost statsów

po drugie naprawde mega gengar ma tak wielki przyrost jak żaden inny mój pokemon mimo że część ma o wiele wiekszy poziom a base stats posobny do zwyklego gengara

Odnośnik do komentarza

Kurde nie wiem co myslec. W sumie fajnie ze nawet po przejściu gry będą sie pojawialy co jakis czas nowe rzeczy do zrobienia

 

Na forczanie pojawily sie tez obraz z acerusem, i latiasami, i inne kolory motyla. W sumie chyba 6-7 rzeczy niedostepnych normalnie. Ciekawe ile ich bedzie w sumie. I czy te nowe poki zostaly wyciagniete za pomocą hackow i są to juz wszystkie nowe. Czy to jest pierwsza paczka nowych

Odnośnik do komentarza

yano z tymi statsami to nie jest tak że jak zwykłego alakazama też sie wytrenuje na max sp attack to po przemianie w mega evo jego sp att wzrośnie też na maxa albo mniej więcej na tyle ile jest napisane na serebii? mam tu na myśli to że nie ma różnicy jak ćwiczysz zwykłego czy po evo bo i tak doda ci równomiernie do lvl tego powera

Odnośnik do komentarza

pomijając super trening to alakazam ma 135 base spec atak, a mega alakazam ma 170 base spec atak, z tego by wynikało że mega ma znacznie większy przyrost jeśli dostaje level będąc mega

 

potwierdza to ogoromny przyrost mojego mega gengara (zwykly gengar ma podobny base spec atak jak 2 inne moje poki, więc powinien mieć podobny spec atak będąc na podobnym levelu co one, jednak ma z 10 leveli mniej a spec atak ma ponad 250 gdy tamte 2 mają ok 180)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

E tam Yano, kłamałeś trochę z tą ligą. Pokami na 64-65 lvl rozjechałem ligę jak szmatę. Na 60 też bym raczej spokkojnie dał radę ;).

 

Świat uratowany, 8 odznak zdobyte, tytuł mistrza osiągnięty. Czadowo. Ocena 9+/10. Pora pobawić się trochę w łapanie legend.

 

Btw. Macie jakiegoś shiny pokemona? Właśnie zobaczyłem na gafie typa z czarnym Greninją i nie powiem, trochę zazdrość.

Odnośnik do komentarza

pomijając super trening to alakazam ma 135 base spec atak, a mega alakazam ma 170 base spec atak, z tego by wynikało że mega ma znacznie większy przyrost jeśli dostaje level będąc mega

 

potwierdza to ogoromny przyrost mojego mega gengara (zwykly gengar ma podobny base spec atak jak 2 inne moje poki, więc powinien mieć podobny spec atak będąc na podobnym levelu co one, jednak ma z 10 leveli mniej a spec atak ma ponad 250 gdy tamte 2 mają ok 180)

A, to nie jest tak, że jak zrobisz level mając formę mega, to po prostu pokazuje Ci jaki boost dostała mega forma, a nie zwykła? Wątpię, żeby zdobycie levelu w trakcie mega evo zwiększało staty.

 

Co do shiny poków, to udało mi się złapać shiny megnetona.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że levelowanie w formie mega nie podnosi statów. Wszystko jest wyliczane proporcjonalnie, więc logiczne, że w formie mega dostaje więcej, a potem ten stat się redukuje w zwykłej formie. Przykład(czysto teoretyczny). Gengar na 100lv ma 400sp ataku, Mega Gengar 500. Czyli Gengar dostaje co level 4 punkty do sp ataku, a Mega Gengar co level 5 punktów do sp ataku. Co nie zmienia faktu, że po deewolucji mu się obniża, bo stałe są tylko EVy i IVy.

 

Ja złapałem shiny Shuppeta w friend safari.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...