Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obstawiam, że decyzja zapadnie po nowym roku. Wydaje mi się, że ogólnie nie do końca są zadowoleni z wyników testu. Wciąż rozważają wszystkie opcje, ale z wielu innych względów zdecydują się na Roberta.

 

Wciąż potrzebują kierowcę który spełnia dwa czynniki:

 

1. Jest doświadczony i może przekazać wiedzę,

2. Martini wciąż potrzebuje ambasadora.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego czy Williams naprawdę myśli o rozwoju i walce o lepsze lokaty czy tylko bawi się w F1, bo jeśli do drugie to niech biorą rosyjskie pieniądze. Jeśli natomiast to pierwsze to niech biorą Roberta. We dwa lata pomoże im rozwinąć bolid i po kontrakcie zawsze będą mogli bić się o lepszego kierowce z szybszym dzięki RK bolidzie. 

 

Tak ja to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Niestety, wygląda na to, że to Sergey Sirotkin będzie w przyszłym sezonie kierowcą Williamsa w Formule 1. O tym, że teraz faworytem ekipy z Grove stał się młody Rosjanin pisze nie kto inny jak dobry kolega Roberta Kubicy, Roberto Chinchero.

"Ekipa z Grove skupiła się na młodym rosyjskim kierowcy, który ma dołączyć do Lance Strolla w 2018 roku. Stworzą oni najmłodszą parę w F1, liczącą łącznie 41 lat. Sergey został wybrany ze względów ekonomicznych" - pisze Chinchero.

https://powrotroberta.blogspot.com/2017/12/chinchero-williams-wybra-sirotkina.html :(

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

generalnie te wsyztskie motorsporty i autosporty jeszcze kilka dni temu pisały że w grze już tylko Kubica i Sirotkin, a teraz jeszcze podobno znowu Kvyat jakby Siro miał nie wypalić XD

te same serwisy podawały kilka tygodni temu że Robert już ma kontrakt podpisany i tylko dogrywają szczegóły itd.

 

 

więc no chu.ja warte są te wszystkie wiadomości, chociaż wiadomo, że lepiej czytać pozytywne, ale czekam na oficjalkę, bo za dużo już kłamstw się przez ich strony przewinęło

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...