Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15/12/2017 o 22:16, Colin napisał:

Opisuje ostatnie posty w tym temacie, nie moja wina że prawda boli :dunno: 

Normalnie nie komentuje takich rzeczy, ale najwyraźniej Ciebie coś boli i korzystasz sobie z możliwości jakie daje Ci bycie modem.

 

Co z tego, że ludzie piszą tu głupoty? Dyskusja to dyskusja. Poprzednia nazwa tematu była adekwatna, teraz odwaliłeś żenującą dziecinadę swoim pokazem możliwości - ładna wizytówka.

 

Pewnie strzępie język, ale co mi tam - mam czas więc podzielę się opinią. Słabo Colin ale Twoje prawo a moja opinia. Tyle w temacie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dopóki nazwa tematu ma w sobie "Robert Kubica" to cała reszta #nikogo ;)  

 

W temacie to już jest raczej zaorane. Robert spieprzył swoją karierę robiąc to co lubi, dał dobre emocje kibicom rajdowym bo nie zrezygnował z rajdów pomimo wypadku. I starał się ostatecznie wrócić do F1 gdy tylko pojawiła się taka możliwość. .... life is brutal :frog:

Odnośnik do komentarza

http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/2017/12/f1-glupote-bezmyslnosci-zrezygnuje-roberta-kubicy/

 

“W całej tej aferze najważniejszy jest Robert, człowiek, który kryje się pod kombinezonem i kaskiem Kubicy. Człowiek, którego tortury trwały sześć lat. Człowiek pokryty ranami. Człowiek pełen wątpliwości i strachu. Przede wszystkim pełen złości – już prawie wstydu.”

“Obserwowałem go przez lata, kiedy próbował się pozbierać. Widziałem jak musiał się rozprawić ze swoim talentem i głodem ścigania, które pozostały takie same oraz ze swoim ciałem, które stało się wolniejsze niż jego dusza.”

“Widziałem jak najpierw to zaakceptował, a później znalazł siłę, aby to zmienić. Jeszcze kilka miesięcy temu, Robert ukrywał swoją prawą dłoń. Kiedy go ostatnio spotkałem na Monzy i w Bolonii podał mi tą zranioną i odratowaną dłoń. Podał mi ją z uśmiechem, który zawierał wszystko: cały ból przeszłości i ponownie odnaleziony spokój.”

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Z powrotem Roberta do F1 to chyba ładna akcja się szykuje.

 

https://www.facebook.com/KimbexDreamCars/posts/1561803927239862

 

Decyzją 1 osobowego zarządu firmy KIMBEX ustalono : Robert Kubica możesz liczyć na nasze wsparcie finansowe w pokaźnej kwocie xxxxxxx ( PW ) którą dorzucimy do budżetu w walce o Twoje miejsce w Williams Martini Racing 
Robert Kubica - Klub Kibiców
Robert Kubica - powrotroberta.blogspot.com

P.S.
Przekażcie dalszej niech doleci ta wiadomość do Roberta i Franka 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, eX4cT_PL napisał:

Z powrotem Roberta do F1 to chyba ładna akcja się szykuje.

 

https://www.facebook.com/KimbexDreamCars/posts/1561803927239862

 

Decyzją 1 osobowego zarządu firmy KIMBEX ustalono : Robert Kubica możesz liczyć na nasze wsparcie finansowe w pokaźnej kwocie xxxxxxx ( PW ) którą dorzucimy do budżetu w walce o Twoje miejsce w Williams Martini Racing 
Robert Kubica - Klub Kibiców
Robert Kubica - powrotroberta.blogspot.com

P.S.
Przekażcie dalszej niech doleci ta wiadomość do Roberta i Franka 

 

To się nadaje do tematu Polactwo.

Odnośnik do komentarza

xxxxxxx - ciekawe gdzie tam postawią przecinek w kwocie, zresztą:

 

jakiś typ - Nie wiedziałem, że wielomilionowe umowy sponsorskie podpisuje się na fejsbuku

kimbex - Nie podpisuje tylko deklaruje pomoc w zamian za późniejszą reklamę

 

:dynia: no na bank stać ich i zupełnie nie chodzi tutaj o darmowy rozgłos, lajki i udostępnianie.

 

generalnie szkoda że od wielu już lat o miejscu w bolidzie nie decyduje talent kierowcy tylko portfel jego sponsorów. to było do przewidzenia ale fajnie że po powrocie pokazał innym że nawet z łapką fajtłapką potrafi wykręcić lepsze czasy od nich. to powinno dać wielu do myślenia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o podpisanie kontraktu na fejsbuku tylko o fakt „zbiórki” na powrót Kubicy, skoro o Ruskim mogą decydować pieniądze to czemu o Robercie nie?

Nie chodzi również o udostępnianie tego postu bo po co, co on sprzedaje skutery dla gimnazjalistów? 99% osob go obserwujących nie stać na samochody jakimi handluje.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Colin napisał:

generalnie szkoda że od wielu już lat o miejscu w bolidzie nie decyduje talent kierowcy tylko portfel jego sponsorów. to było do przewidzenia ale fajnie że po powrocie pokazał innym że nawet z łapką fajtłapką potrafi wykręcić lepsze czasy od nich. to powinno dać wielu do myślenia.

No to jest słabe strasznie i niszczy sport, nawet motosport. Chyba do tej pory nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo jest zmaterializowana branża.

Odnośnik do komentarza

panda, nie ma takich pieniędzy, których ruskie by nie przebili. nawet hajs WOŚP by nic nie gwarantował. poza tym jeśli już na poważnie to robi, w co wątpię i wątpić będę, to mógł bardziej się postarać bo to brzmi jak typowa akcja "polub i udostępnij a z twojego portu usb wyleci wróżka".

 

krupczan, dlatego F1 od dłuższego czasu jest jak familiada, zwykły dodatek do obiadu. jest wiele innych ciekawszych serii gdzie są emocje, gdzie jest walka na torze a nie przy okienku w banku.

Odnośnik do komentarza

DTM, WEC, ADAC GT Masters, Blancpain Series. w zasadzie obecnie wszystko jest lepsze niż F1 :x nawet w F3 bywają większe emocje. Generalnie lubię klasę GT a i Formula E daje bardzo radę jak człowiek przyzwyczai się do tych dziwnych dźwięków. fajny koncept samych wyścigów mają. zmiana bolidu w pit stopie, uliczne tory, przyjemnie się ogląda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Myśle ze zdecydowanie bardziej do tego tematu nadaje się Twoja reakcja.

 

Bez złośliwości wyjaśnię Ci o co chodzi w tym poście na FB. Zarząd jednoosobowej spółki nie jest w stanie wnieśc kwoty, która miałaby znaczenie w F1. Nawet jeśli jest liczona w milionie złotych jest to kropla w morzu.

 

Druga sprawa - sponsoringu nie załatwia się poprzez FB a tymbardziej przez szukanie rozgłosu medialnego przed faktycznym przystąpieniem do sponsorowania. Dlaczego nie skontaktują się z menadżerem Roberta? Bo tamci nie byliby zainteresowani, więc zrobili co zrobili dla pokazu. Dodatkowo komentarze trącą krętactwem jak nic. Przykład:

Kimbex Dream Cars Także za pomocą tego posta deklarujemy pomoc a nie siedzimy cicho i od tyłu próbujemy.

 

"Od tyłu próbujemy" -  jakby kontakt z managerem RK był czymś w rodzaju szarej strefy... no błagam :) Bardziej kombinują jak koń pod górę :)

 

"Jedyne czego w tej ofercie brakuje to Pani Jadzi ze spożywczego na rogu, dorzucającej od siebie zapas cebuli i ziemniaków na cały sezon F1." - adekwatny komentarz kolegi.

 

Wierz kolego w co chcesz. Dla mnie sytuacja wygląda jak wygląda. Ja tym ludziom nie wierzę i nie ma o czym mówić dopóki nie pojawi się oficjalne info, że zostali sponsorem obok Lotosa.

 

EDIT:
W komentarzach pojawia się również autor blogu "Powrót Roberta", który sam nie podpisuje się pod tym i dopytuje o szczegóły oferty. Kimbex użył w swoim poscie odnośnika do jego blogu bez jego wiedzy - co generalnie nie jest zakazane.

Edytowane przez MierzejX
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, maciucha napisał:

Robiłem 2 podejścia do Formuły E, ale za każdym razem odpadałem w połowie wyścigu.

 

zupełnie jak ich bolidy :D no i zapomniałem o w sumie najważniejszym w poprzednim poście, o WTCC. owszem, kilka lat temu puchar był o wiele ciekawszy ze względu na odwieczną rywalizację Alfy i BMW. odkąd serię zdominowały deawoo lacetti lub niedawno C-Elysse to już nie to samo ale turystyki potrafią walczyć i mają swój urok. szczególnieVolvo któe wróciło do gry <3 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Colin napisał:

Formula E daje bardzo radę jak człowiek przyzwyczai się do tych dziwnych dźwięków. fajny koncept samych wyścigów mają. zmiana bolidu w pit stopie, uliczne tory, przyjemnie się ogląda.

 

Formuła E nie jest taka zła, to prawda. Tylko jakoś do mnie nie przemawiają te "boosty", które otrzymują kierowcy w drodze losowania kibiców. Czy może już tego nie ma? Ostatni raz oglądałem to w zeszłym sezonie. 2017 olałem całkiem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...