Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Robert dziś na konferencji powiedział że nie będzie startował w WEC ze względu na brak czasu. Chce się w 100% skupić na formule jednakże nie wyklucza pojedynczych wyścigów dla podtrzymania feelingu (nie chodzi tu o WEC). Ciekawe co to może być.

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

"Mam szanse zapukac do paru zaspolow, to sie dzieje lub za chwile stanie. W ciagu 2-3 miesiecy powinno byc jasne, co bede robil w przyszlym roku" RK podczas dzisiejszego eventu PR

Jak na Roberta jest to bardzo pozytywna wypowiedzi i szczerze nie spodziewalem sie ze uslysze od niego takie slowa na tym etapie sezonu

Odnośnik do komentarza

Był pewny? Wydawało mi się, że mówił o powrocie do F1 ale nie mówił w jakiej roli i wspominał, że liczy na powrót w jednym z następnych sezonów.

 

To wszystko to oczywiście spekulacje, ale optymizm ze strony Roberta jest bardzo potrzebny. Jak poważne są te rozmowy ciężko stwierdzić. Myślę, że zespoły o których wspomina mogą go rozważać jako opcję potencjalną, ale nic jako pewniak, że rzucają się na niego. Troche na zasadzie "jak nic lepszego nie wypali, to weźmiemy Roberta". Myślę, że kto chciał, ten się przekonał, że Robert jeszcze potrafi coś jeździć. Pewnie plotki i podpytywania w boxach się już kręcą. Nigdy nie wiadomo jednak czy to wystarczy. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie orientuję. Chciałem tylko podkręcić hype train :banana:

Mam nadzieję, że gdzieś mu się uda wkręcić i niech ucieka z tonącego okrętu. Tak sobie myślę, że może McLaren będzie go chciał, bo Ricciardo pewnie zostanie w RB i nie będzie wielu przetasowań w fotelach. Natomiast Nando już chyba odpuści - niestety :/ -, a Stoffel może być na wylocie, więc może być tak, że w Maku będą dwa wolne miejsca i mogą chcieć, a nawet potrzebować doświadczonego kierowcy. Tylko jeśliby mu zaproponowali fotel, to żeby się nie okazało, że zamienił stryjek...

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...