Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez nie jestem za spelnianiem marzen z pieniedzy z panstowych spolek ale w tym przypadku to wydaje mi sie ze orlen lyknie te 100 milionow raz dwa z powrotem. Przeciez oni maja teraz takie mozliwosci zeby przyciagnac klienta i wydoic z niego hajs ze glowa mala. Zaraz sie zaczna akcje kup 10hotdogow i dostaniesz zdrpake z szansa na koszulke z kubica, zatankuj za iles tam to wezmiesz udzial w losowaniu biletu na gp. Hajp na Robercika potezny wiec spokojnie powinni to wykorzystac.

 

A sam powrot to piekna historia. Bede kibicowal, to nic ze poza kubica znam moze z 5 kierowcow xD Od dzisiaj jestem ekspertem.

Odnośnik do komentarza

Nie wierze w to co czytam. Nie wierze. Ale bede miec z tego ubaw. Znów wroci głód oglądania już wyjątkowo nudnej F1. Myslicie ze Lułis Chamilton już ma kisiel w majtach przed powrotem Roberta? Przeciez on wygrywal kwalifikacje, startował z pole position. Pole on Pole. Regularnie zajmowal 3 miejsca i stawal na podium odbierajac puchary. 

 

Teraz jest najważniejsze pytanie. Gdzie mam wykupić abonament na sezon 2019? Czy ktoras polska stacja bedzie to emitowac? :fsg:

Odnośnik do komentarza

Orlen to nie fundacja charytatywna. Oni nie dają pieniędzy. Oni inwestują.

Tak jak Lotosowi każda złotówka postawiona na naszych skoczków zwróciła się czterdziestokrotnie tak i Orlen będzie na Robercie zarabiał.

Zresztą jak Luquat napisał - wczoraj po medialnej burzy akcje Orlenu skoczyly w gorę jakieś 1% co przelicza się na kwotę ok. 10- krotnie wyzszą niż wyłożą na sezon RK ;) 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, u55r napisał:

Nie wierze w to co czytam. Nie wierze. Ale bede miec z tego ubaw. Znów wroci głód oglądania już wyjątkowo nudnej F1. Myslicie ze Lułis Chamilton już ma kisiel w majtach przed powrotem Roberta? Przeciez on wygrywal kwalifikacje, startował z pole position. Pole on Pole. Regularnie zajmowal 3 miejsca i stawal na podium odbierajac puchary. 

 

Teraz jest najważniejsze pytanie. Gdzie mam wykupić abonament na sezon 2019? Czy ktoras polska stacja bedzie to emitowac? :fsg:

Do końca 2019 prawa ma Eleven.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Luqat napisał:

Szkoda, że tam w Orlenie pracują takie ćwoki i dali się tak podejść. No jak dzieci po omacku. Tak ich Kubica ogolił! Frajerzy!1!1!1! Przecież dokarmianie bezdomnych jest 10000 razy bardziej efektywne.

eh typowy przykład dzbana 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Luqat napisał:

Niestety niektórzy nie potrafią w Internetu, ale ja już z tym panem nie będę polemizował. Niech sobie każdy myśli co chce, ja się będę dalej cieszył dzisiejszym dniem, a nie szukał dziury w całym jak niektórzy.

Myślę że dałeś się zbaitować bluberowi, a on widząc jak połknąłeś haczyk nie zamierza za szybko zwijać żyłki, chce się pobawić i patrzeć jak się męczysz :lapka:

Spoiler

a może się mylę :Coolface:

 

 

edit. 

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...