Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

u nas to bedzie chyba kolo 9 rano :) pozdrawiam wszystkich zyebow srodkowym palcem ktory krzycza w necie po co kalece 100 milionow na starty, jak chce sie scigac to niech sciga sie za swoje a pieniadze dac biednym i pokrzywdzonym :D 

Wczoraj w Żabce byłem świadkiem jak dwoch januszy gadało w kolejce do kasy i jeden mówił, że daje tej kalece 2 wyścigi i się rozje.bie. Aż ciarek z żenady zostałem. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, krupek napisał:

Wczoraj w Żabce byłem świadkiem jak dwoch januszy gadało w kolejce do kasy i jeden mówił, że daje tej kalece 2 wyścigi i się rozje.bie. Aż ciarek z żenady zostałem. 

W sumie jak bardzo bedzie sie spinal i atakowal to kto wie czy on lub ktos go nie ustrzeli ;)

Ale ten czas sie dzis dluzy :P

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Szymek_PL_ napisał:

u nas to bedzie chyba kolo 9 rano :) pozdrawiam wszystkich zyebow srodkowym palcem ktory krzycza w necie po co kalece 100 milionow na starty, jak chce sie scigac to niech sciga sie za swoje a pieniadze dac biednym i pokrzywdzonym :D 

Czemu zyebów?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, _Be_ napisał:

A to trzeba mieć pojęcie o motosporcie żeby sobie nie życzyć żeby ich podatki szły na sponsorowanie prywatnej krucjaty Roberta?

Udziały Skarbu Państwa w Orlenie to niecałe 28%. Poza tym,  polski kapitał w Formule 1 to znakomita inwestycja i promocja dla koncernu i kraju. Całkiem możliwe, że czeka nas sezon emocji. Cieszmy się i doceńmy, zamiast cebularzyć i źle życzyć rodakowi.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

To nie tak że oni mu dają coś z naszych pieniędzy. Firma taka jak Orlen ma przewidziane wydatki na sponsoring sportowy który nie może przekroczyć bodajże 0,2 % ich rocznego budżetu. Mogę się mylić bo pisze z pamięci i nie sprawdzałem dokładnie. Chce tylko zobrazować sytuację. Ich dochod roczny w 60% jest generowany za granicą. Lepszego gościa na reklamę swoich produktów nie mogli dostać i te 10 milionów to promocja. Smutne że za granicą Robert jest bardziej ceniony i szanowany niż we własnym kraju. A co do sponsorowania to może piłkarze będą teraz mniej dostawać

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...