Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

I co bart, oddałeś konsolę do serwisu?

W razie czego opisz jak się wszystko odbyło.

 

No właśnie dziś mam zamiar się tam wybrać, jak tylko wrócę to zdam relację.

 

Edit : Konsolka przyjęta do serwisu, powiedziano mi że albo ok 2 tyg naprawa albo 3-4 dni wymiana konsoli : )

Tak czy siak wszystko z dysku będziesz miał usunięte.

Lepiej brać "nową" konsolę niż czekać 2 tygodnie. Może uda Ci się trafić na dobrą ;)

Nam się udało.

Odnośnik do komentarza
Tez mozna zapomniec o tygodniowym serwisie juz 2 tydzien czekam na konsole bo w 60 mialem taki problem po wlaczeniu konsola nie czytala gier. Dopiero kiedy sie nagrzala i wiatraczek szybciej zaczynal chodzic, to konsola zaczynala czytac gry. Najlepszy patent byl bo pisalem do sony gdzie mam sie udac do serwisu hahaha Podali mi Wrocław i adres serwisu. Ode mnie to jakies 200 kilosow, mówie ok pojade zalatwilem sobie transport. Zatankowalem samochod i jedziemy do Wrocka jestem tam kolo 12;00 po dluzszym szukaniu serwisu znajduje biore konsole wchodze do niby serwisu zaczynam rozmawiac ze serwisantem i Co mam zonka okazuje sie ze to nie serwis tylko sklep sony centrum i do tego nie wezna ode mnie konsoli, pytam sie ziomka gdzie jest ten serwis. Daje mi wizytowke biore ja i widze ze w sobote jest otwary serwis pytam sie tego goscia ze sklepu sony gdzie to jest a on Mowi mi ze to co jest na wizytowce to tak naprawde faktycznie nie jest bo serwis w soboty nie jest otwarty Czyli przejechalem sie do wroclawia chyba na wycieczke po drugie to Sony ma chyba maly burdel u siebie ale mniejsza z tym. Po dlugim szukaniu najblizszego serwisu konsole serwisowalem 40 kilometrow od siebie Czyzby sony zapomnialo ze ma serwis W jeleniejgorze ech. A wysylaja tak daleko.

nierozumiem, popraw lepiej to co wypociles

 

Chodzi o to ze pisalem do sony na emaila gdzie mam oddac konsole i podali mi adres do serwisu we Wroclawiu. Pojechalem w sobote do Wroclawia adres okazal sie zonkiem bo to byl adres sklepu sony a nie serwisu. Pytalem sprzedawce ze sklepu sony czy maja adres serwisu sony dal mi wizytowke i zapytalem go gdzie to jest powiedzial mi ze w soboty nie jest otwarty serwis we Wroclawiu. Chodzi oto ze podali mi adres sklepu sony a nie serwisu. I zamiast oddac konsole do serwisowania przejechalem sie do Wroclawia chyba na wycieczke. Wrocilem do domu z konsola wkurzony niewspomne o straconej kasie bo ja mieszkam od Wroclawia 200 kilosow. Siadlem na 2 dzien na necie i znalazlem serwis sony 40 kilometrow od mojej miejscowosci po co mnie wysylali do Wroclawia ( z lipnym adresem ) jak mogli odrazu do tego blizszego serwisu. Konsole serwisowalem 25.04.08 do dzis jest w serwisie ciekawe ile jeszcze bede czekal na konsole.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

niepotrzebne sa tu te Maximmusa posty do wszczynania niepotrzebnych dyskusji nie na temat i wojenek fanbojskich co jest lepsze, bo akurat jak zwykle klapki na oczach i bzdury pisze, ale on juz tak ma wiec nie zwracaj na niego uwagi, na fanboja...

 

sam czas oczekiwania na naprawy czy to w Sony czy w MS jest z gola inny jak i realizacja jest inna, dla jednego serwis MS moze byc lepszy bo bez ruszania sie z domu ma serwis z drzwi do drzwi za free, a w Sony najlepiej jakby sie pofatygowac do serwisu, co juz kilka postow wyzej bylo opisane jak to wyglada i jak byl wprowadzany w blad klient... dla tego tez czas wysylkowy realizacji jest dluzszy niz osobisty i tez najczesciej ludzie narzekaja ne ma sam serwis a na kuriera bo UPS jest prze....

Wiec obiektywnie patrzac nie mozna ich porownac, pytanie tylko jest czy serwisy wywiazuja sie ze swoich zadan i nie ma problemu z serwisowaniem sprzetu, a z tego co widac chyba nie ma wiec oba sa pozytywne, koniec kropka...

 

PS.

glupkowatego serwisu MS nic nie przebije, dawanie padow, HDD, zasilaczy itp. a nieraz konsol za FREE (bez oddawania uszkodzonych ktore zazwyczaj w cale nie sa uszkodzone) to rzeczy niepojete, nie wspominajac juz o konsolach otwieranych z podrabianymi plombami, dla nas klientow RARYTAS, a raczej dla naszych rodakow bo to wykorzystuja bezwzglednie, znam osoby ktore wyludzily po 3-4 pady na jedna konsole zarejestrowana...

ja bym serwisu MS nie nazwal wzorowego a dziwnie naiwnym, przez Sony takie cyrki by nie przeszly...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

raczej MS nie przewidzial co POLAK potrafi :) :)

 

SONY w tym temacie ma lepiej bo serwis jest u nas, a nasi wiedza do czego sa zdolni rodacy wiec nie jest tak łatwo, chociaz z tego co pamietam to z PS2 tez probowano roznych sztuczek by skorzystac z serwisu gwarancyjnego mimo iz gwarnacji nie bylo juz...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Przypominam,że zgodnie z unijnym prawem masz 2 lata na reklamacje z tytułu niezgodności towaru z umową więc jak już zdecydujesz się naprawiać konsolę to idź z nią do miejsca gdzie ją kupiłeś i powołaj się na to.

Chyba to nie jest takie proste, klijent musi udowodnic, ze towar mial wade w momencie zakupu ;)

Odnośnik do komentarza

Mam problem i prosze o pomoc może miał ktoś takie same przeżycia z ps 3 mam takie cos ostatni ze ps3 samo mi sie włącza niewiem o co chodzi w nocy albo rano nie dotykam pada a ona sie włącza i do tegoo mam problem z padem sixasem raz działa raz nie no nie zawsze działa przycis ten po miedzy gałkami myslałem na początku ze to wina ze sie rozładował ale nie a puzniej wszystko działa ok jesli miał ktoś taki problem prosze o pomoc czy to wina tego ze sie pad rozładował czy hu.... wi co oddac na gwarancje czy jest jakis sposób ????

Odnośnik do komentarza
Mam problem i prosze o pomoc może miał ktoś takie same przeżycia z ps 3 mam takie cos ostatni ze ps3 samo mi sie włącza niewiem o co chodzi w nocy albo rano nie dotykam pada a ona sie włącza i do tegoo mam problem z padem sixasem raz działa raz nie no nie zawsze działa przycis ten po miedzy gałkami myslałem na początku ze to wina ze sie rozładował ale nie a puzniej wszystko działa ok jesli miał ktoś taki problem prosze o pomoc czy to wina tego ze sie pad rozładował czy hu.... wi co oddac na gwarancje czy jest jakis sposób ????

 

Może jest zabrudzony przycisk uruchamiania konsoli.

 

Odnośnik do komentarza

siemano. przymieżam sie do kupna nowej konsolki wiec chodzac po różnych forach dowiedziałem sie że soniaki padaja po kilku godzinach, tygodniach gry, maja jakieś zawiechy, pady padają co to ma być a co do x360 to ponoc jest za(pipi)isty z nową płytą główna. Wyjaśnijcie mi to co do ch..a jest z PS3 ??? Jestem wielkim fanem sony i od zawsze tylko grałem na soniakach wiec nie chce mi sie łamac tradycji kupujac sprzęt od microsoftu. Wczesniej nie było takich problemów. A chce sie pograć w cos next-genowego :) A może poczekać kiedy wyjdzie nowy model PS3 ???

Edytowane przez chris_lp
Odnośnik do komentarza

PS3 jak i Xbox są awaryjne, ale w małym stopniu. Zależy jak trafisz. Ostatnio Xboxy poprawiają sobie reputacje (czyt. nie psują się tak strasznie jak jeszcze niedawno). Nie bój się, gwarancja u obu firm jest (podobno, sam mam sprawną) bardzo dobra. Nie zastanawiaj się i kupuj PS3 (albo Xa, ale widze, że wolisz PS3)

Odnośnik do komentarza

Porównując ps3 tą "okrojoną" do tej z pierwszego rzutu do podobno dość szybko się psuje. Strasznie mnie denerwuje że sprzęt na który mam wydać tyle sianka może się tak szybko zepsuć. ps2 miała większą awaryjność niż ps3?? no bez jaj...

Edytowane przez papi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...