Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

a jeżeli mi dają naprawioną to gwarancja mi zostanie przedłużona ?? czy tylko na tę część co została wymieniona ?? Kurcze w czwartek będzie mijało 2 tyg od zgłoszenia mam nadzieję że na dniach zadzwonią i dostanę nową , a jak to wtedy jest mojego pada im oddaje a oni mi dają starter taki jaki akurat jest w sklepie ?? czy samą konsolę dostaję nową ??

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam o tej awaryjności i już sam nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj miałem kupować PS3, ale przeczytałem w ekstrimie list o awaryjności, poczytałem na internecie i już nie wiem , czy kupować. Zacząłem się zastanawiać nad kupnem X360, ponoć ma teraz mniejszą awaryjność a i gwarancja na 3 lata to nie byle co ( wiem , ze 3letnia to tylko na RoD, ale naped w 360tce jest chyba tańszy niż w PS3, co jest kolejną zaletą). Co wy o tym myślicie ? Warto kupować te PS3 ?

Odnośnik do komentarza

Heh, lineup znam, ale mi chodzi, czy warto brać te PS3 w pryzmacie jej awaryjności i krótkiego okresu gwarancyjnego, czy lepiej brać X360, ale za to z 3letnią gwarancją i tańszym napędem ( gdzieś czytałem, że napęd do PS3 kosztuje 250zl, ale na innym forum koleś pisał, że około tysiąca, to ja już nie wiem, jak z tym jest). Czyta się teraz na forach o przypadkach, w których dla kolesia pada napęd, dostaje nową konsole, i w niej znowu pada napęd. No to więc co wy o tym myślicie ? I ile w końcu kosztuje ten napęd do PS3, zna ktoś może jakąś stronkę, gdzie można takowy kupić ?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: kupiłem konsolę w MM i czy mogę ją oddać do serwisu Sony? Bo mam wrażenie, że siada mi napęd w konsoli.

I czy muszę wcześniej dzwonić tam do serwisu, czy mogę przyjść i powiedzieć im, że konsola ma problemy z odczytywaniem płyt.

Od dwóch dni pojawia mi się błąd 80010514. Wymienią mi konsolę w serwisie bez problemu?

Odnośnik do komentarza

no nie wiem ale mam obecnie 5 konsol PS3 wersja 40

GB i żadna nie padła, mam a mam też i xbox360 i WII

konsole chodzą non stop bo mam salon gier ;) i nie narzekam

ale zawsze kupuje gry nowe, jest drożej ale i pewne jest że płytka jest OK a zresztą zawsze sam wkładam ją do napędu

 

są zawiechy ale to wina soft, nie piszę tego bo to bzdet to się zdarza.

choć szczerze powiem że jest to rzadko gdyż PSX, PS2 wieszały się znacznie częściej

 

nie narzekam też na x360 (wersja z HDMI), choć miałem pewne uprzedzenia

 

dobra rada dla kupujących, patrzcie co wkładacie do napędów swoich konsol, a dlaczego bo w rodzinie PlayStation zawsze padały napędy no i tyle ;-P

 

 

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: kupiłem konsolę w MM i czy mogę ją oddać do serwisu Sony? Bo mam wrażenie, że siada mi napęd w konsoli.

I czy muszę wcześniej dzwonić tam do serwisu, czy mogę przyjść i powiedzieć im, że konsola ma problemy z odczytywaniem płyt.

Od dwóch dni pojawia mi się błąd 80010514. Wymienią mi konsolę w serwisie bez problemu?

Jesli Ci padnie wal bezposrednio do serwisu .Od reki nie wymienia ,wysla pierw do centrali w Wawie i po tygodniu na 99% odbierzesz nowke w serwisie

Odnośnik do komentarza

Mam takie problem. jak niekiedy podłącze PS3 to nie wykrywa mi pada(pisze coś w stylu " Press PS Button") Daję PS Button i nic tylko wszystkie diody na padzie mrugają. Oddawać konsolę do serwisu czy się tym nie przejmować? Konsola kupiona w MM ponad rok temu- gwarancji już nie ma ale słyszałem że jest coś takiego jak niezgodność towaru z umową(2 lata)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...