Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym 900 zl to mnie troche zmartwiles ja sie jednak trzymam tego co mi powiedzial kolo ktory bral odemnie konsole czyli jak plyta glowna to max 500 zl.Generalnie bol jak h.. Killzon 2 ladnie sie do mnie usmiecha mnialem sie brac za veterana i w multi mi lepiej szlo i takei cos nie zycze nikomu.

Ja miałem Killzona 2 zapłaconego już w połowie stycznia i 1,5 tygodnia przed premierą moja PS3 zdechła. Dobrze że udało się odkręcić zakup i dostałem zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza

Moja konsola właśnie zaliczyła zwieche kiedy grałem w KZ2 w przez neta. Postanowiłem poczekaj chwilę myśląc, że zaraz minie, ale niestety nic sie niestało. Wyłączyłem więc konsole przyciskiem power. Było kilka piknieć( chyba 3) i konsola się nie wyłączyła, nadal chodzi. Co mam robić czekać, wyłączyć z zasilania, czy może coś innego? Sory za lekki chaos w poście, ale się spieszę.

 

Zaryzykowałem i odłączyłem zasilanie, naszczęście nic się nie stało.

Edytowane przez Dawid-kun
Odnośnik do komentarza

Włączam swoją czarnulkę, i nic obraz czarny....wszytko jest (dzwiek slysze) ale czern i nic poza tym. zrobilem pare restartow. Heh dalem spokoj na pol dnia, pakuje ja juz do pudła (na szczescie jeszcze 1 mc gwarancji) i postanowilem ja jeszcze raz odpalic...i odpalila w porzadku!!!! na 1 godzine :(. Wyłączylem i juz zawsze byla czern, czasem pokazal sie jakis znieksztalcony obraz. Zmienilem nawet hdmi na analog i nic.

Wysłąłem do PRAM do Wawy na Serocką. Wysłałem 03.03.09.... ciekawe ile poczekam. Jutro dowiem sie czy jedze na Slowacje czy dadzą radę w kraju. :(

Street fighter4 Killzone juz czekają na polce :( a za chwile RE5 buuuuu :(

pewno z miesiac poczekam

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grajac w midnight cluba i uciekajac przed policja dorwal mi sie jakis glitch, bo policja byla ode mnie w odleglosci polowy miasta i dalej mnie widziala pomimo tego ze samochod policji stal w jednym miejscu i sie nie ruszal ;o

No nic wylaczylem gre i wlaczylem ponownie. Zdziwilem sie troszke kiedy po wlaczeniu gry pojawil sie loading i gra automatycznie wyszla mi do xmb =o wchodze w save'a a tam 0% kariery.

 

Save padl. Zastanawia mnie tylko czy to wina nowego dysku, ktory wsadzilem (wd scorpio blue 250gb) czy po prostu jakis bug w grze.

 

Aktualnei to teraz mam wolne wiec moge dluzej katowac konsole (wraz z dyskiem) bo wczesniej to max 3 godzinki grania i czesc. Mam nadzieje ze to nie przegrzewa sie dysk i to wlasnie jego nie jest przypadkiem wina. Chociaz z drugiej strony mc chodzi praktycznie caly czas z plyty, bo instalki zadnej w tej grze nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dziś wyłączyłem konsolę. 5 min później usłyszałem jednak, że ona wciąż pracuje. Patrzę zielona diodka od neta świeci, ale przecież konsola jest na stand by!! Aż przyłożyłem ucho by się upewnić, że działa. Podsumowując: moja konsola pomimo, że jest wyłączona wciąż chodzi na małych obrotach, świeci się zielona dioda od wi-fi - to wszystko na stand-by !

 

 

Miał ktoś taką przypadłość ?! Czekam na odpowiedź

 

EDIT: Dodam, że aby wiatraczki nie pracowały odcinam konsoli zasilanie i przywracam je spowrotem - wtedy konsola jest spokojna

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

To było tak: ostatnio łapała dużo freezów , skończyłem uncharted i odpalam GTA4 i podczas loadingu zwiecha a więc wyłączam ja z tyłu i włączam od nowa . Tym razem motorstorma , pojawia się napis playstation 3 czarne tło po chwili wywala mnie do xmb z napisem na środku an error has occured( jakieś tam cyferki......).

 

Próbuje jeszcze raz i już nic nawet nie pokazuje tej miniaturki ani tego ze płyta jest w środku . wkładałem dvd z muzyką i zdjęciami i też nic wogóle nie czyta żadnych płyt ani cd, dvd , bd :(

 

Co gorsza nie działają gry z dysku zrobiłem format dysku w ps3 ściągnąłem przypadkowe demo i nadal nic po włączeniu tylko czarne tło i zwiecha co się dzieje??

 

miał ktoś tak pomocy panowie!!!

Odnośnik do komentarza

Dziś kolej na mnie. A było to tak: Dzisiejszego pięknego poranka gdy tylko wstałem pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to że muszę natychmiast zrobić sobie kawe. Gdy to uczyniłem przypomniałem sobie że muszę dokończyć ostatnie 3 chaptery w uncharteda by zdobyć platyne. Po ok godzince Platynka "pęka" a ja jestem w siudmym niebie :). Po opadnięciu emocji postanowiłem odpalić the darkness. Gram ze 2 min a tu konsolka się wyłączyła. Zawieszka myśle sobie więc odpalam ponownie. Zielona dioda...... wielka radość i powrót do rzeczywistości. Odpalam ponownie darkness'a 2 min i to samo. Nosz kurde blade se myśle. Odpalam ponownie. Zielona dioda.....wielka .....radość i lekka irytacja bo nie mogę zagrać w darkness'a. Zostawiłem konsole z włączoną mp3 i poszedłem sobie zrobić śniadanie. Wracam a tam konsola wyłączona i dioda mruga na czerwono, na twarzy blady strach. Wciskam Power 2 razy..... zielona dioda.....1 mrugnięcie żółtej diody i mruganie czerwonej. Pierwsza myśl to YLOD. Po chwili zastanowienia chwytam za telefon i dzwonie do serwisu, tam po opisaniu tego co się dzieje mówią mi że coś się spaliło na płycie głównej

i koszt to 800zł. Nie zastanawiałem się długo... chwyciłem za śrubokręt i rozkręciłem na częś(pipi)ierwsze i porobiłem zdjęcia. Gdzie powędrowały zdjęcia to chyba mówić nie muszę. :)

Odnośnik do komentarza

Konsloę mam od niedawna (2,5 miesiąca). Na początku nie słyszałem pracy napędu (?) przy wczytywaniu danych z płyty podczas grania. Teraz jest słyszalny. Nie wiem może go wcześniej nie słyszałem. Normalka?

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

To w sumie chyba zależy od gry. Przy takich produkcjach jak Uncharted, CoD4 czy paru innych (większość które grałem a trochę tego było) napędu nie słyszałem w ogóle, a już przy takim Quantum of Solace czy LotR bym powiedział że aż za bardzo :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Konsloę mam od niedawna (2,5 miesiąca). Na początku nie słyszałem pracy napędu (?) przy wczytywaniu danych z płyty podczas grania. Teraz jest słyszalny. Nie wiem może go wcześniej nie słyszałem. Normalka?

hmmm raczej Ci się wydaje albo po prostu wiatraczki wskakują na wyższe obroty i traktujesz to jako pracę napędu.

Dużo zależy też od gry-np. Motorstorm2 czy GTA4 chodzą dosyć głośno cały czas.Choć dalej upieram się,że może wcześniej nie wsłuchiwałeś się w odgłosy pracy-napęd PS3 ma w zwyczaju wydawać dźwięki podobne do pracy stacji dyskietek w amidze :)

Odnośnik do komentarza

Jakkolwiek głupio by to nie zabrzmiało swojego czasu mi też konsola "jęczała" i nie ważne czy grałem w coś czy nie - to wentylator czy raczej ta turbina chłodząca na którymś ze stopni obrotów tak mi się zachowywała (cichy jęk co kilka sekund) ale na szczęście przestało.

Jeśli u Ciebie to rzeczywiście laser to ja osobiście bym się zaczął martwić :/

Jeśli masz 40/80 spróbuj ją "przedmuchać" - włącz na maksymalne obroty wentylator - może coś pomoże.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...