Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

http://playstationlifestyle.net/forums/showthread.php?t=2376 Coś takiego znalazłem w sieci, niby antidotum na padniętą konsolę. Oglądnąłem do końca, kilka filmików na YT. Rozkręcanie PS3 i skręcanie spowrotem to nielada wyczyn. Zastanawia mnie jednak sztuczka z heat gunem, czy jest to ktoś w stanie potwierdzić, albo zaprzeczyć?

hm...

Odnośnik do komentarza

Witam. Od wczoraj mam pewien problem z moją konsolą. Mianowicie podczas gry w Midnight Club`a zawiesiła mi się, zresetowałem ją,po wejściu do XMB konsola nie widziała płyty(nie było ikonki płyty). Wyłączyłem konsolę i odczekałem jakiś czas. Potem wszystko było ok aż do kolejnej zwiechy, i znów konsola nie widzi płytki, godzina przerwy i wszytko wraca do normy. Dodam jeszcze, że gdy konsola zawieszała się podczas gry nie migała żółta dioda.

 

Edit: Sprawdziłem kilka innych gierek, normalnie ruszył tylko Mirror`s Edge ale po 15 min. grania po wejściu do windy ta nie otworzyła się. Wszystko było ok mogłem sobie po niej biegać ale winda nie chciała dojechać to miejsca ani otworzyć się:/ Po wejściu w Pauzę i chęci wyjścia do menu gra zawiesiła się.

Odnośnik do komentarza

Ehh... łudziłem się, że ktoś napisze mi: "zrobisz tak i tak i wszystko będzie grało..." , no ale niestety oddanie konsoli na gwarancje jest nie uniknione :/

A myślałem, że mnie nigdy ten problem nie dosięgnie :/

 

Edit:

Jest może jakiś sposób na przeczyszczenie bądź przedmuchanie soczewki (np. powietrzem w sprayu), bez rozkręcania konsoli??

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Ja w oczekiwaniu na ewentualne uznanie reklamacji (zgon w 23 miesiacu) nie mogłem juz wytrzymac i kupiłem nową 80gb plus dodatkowa gwarancję na 3 lata od wszystkiego , bez względu co sie stanie z konsolą muszą wymienic lub naprawic , w euro agdrtv w 30 ratach i teraz śpię spokojnie.W 3 roku i tak wymienię ją na nówkę.Wyszło mnie to ok. 11zł miesięcznie więcej.

Odnośnik do komentarza

Mam problem, ot tak nagle zniknął mi dzwięk w ps3, przez hdmi, myśląc że to wina kabla, poleciałem do sklepu po nowy...i o dziwo dalej nic..

próbowałem zmieniać opcje audio, licząc że sie odmota sprzęt, ale nic..dalej to samo..w tv poustawiane jak cza.

postanowiłem podł. kabel analogowy i podłączyłem samo audio do głośników, zmieniłem w opcjach na wyjście analogiczne i dzwięk jest...obraz dalej przez hdmi

co może byc problemem, 2 kable hdmi kulawe?? czy wtyk hdmi w ps3 sie sypnął? serwis?? jutro ogarnę od kumpla 3 kabel hdmi...

dziwne że samo od siebie nagle przestało działać...

co o tym myślicie..?

Odnośnik do komentarza
Byłem w Saturnie i powiedzieli, że nie ma takiej możliwości, aby wykupić dodatkową gwarancję :(

 

kiedy byles ?? na dziale Ci tak powiedzieli czy w serwisie ?? bo jak na dziale to duze prawdopodobienstwo ze ja ci tak powiedzialem ;)

 

od dzisiaj w Saturnie mamy raty 30 x 0% tak wiec zapraszam po plejki 8) rah ale to masz ubezpieczenie rat czy faktycznie gwarancje na 3 lata ?? bo z tego co wiem to nie mozna wykupic dodatkowej gwarancji na pleja.My tez mamy teraz gwarancje plus ale to na pralki , tv i tym podobne duperele.Zreszta 30 rat to 2,5 roku a nie 3

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...