Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

grigori & nemesis skoro nie jesteście wstanie odpowiedzieć na to pytanie to po co się udzielacie ? Co nabijecie sobie posty i w szkole będziecie się mogli pochwalić jacy jesteście fajni ?

 

 

powtórzę pytanie:

 

witam, jakie są objawy gdy w PS3 spali się karta graficzna ?

 

 

proszę o konkretną odpowiedź bo nie wiem czy serwis przez przypadek nie spalił mi karty, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jak są już pierwsze przypadki padania Slim to znaczy, że za dwa lata znowu się zaczną masowe zgony. No i świetnie.

 

Po pierwszym grzaniu opalarką podziałało pół roku. Po drugim dwa tygodnie. Na nową konsolę nie mam kasy. Sony straciło kolejnego klienta.

 

Sytuacja jest niepoważna. Sony już dawno powinno zareagować na ten problem. Nie przedłużą jednak gwarancji, tak jak to zrobił MS, bo im się to nie kalkuluje. Sytuacja staje się naprawdę coraz bardziej nieciekawa.

 

Z tego co zaobserwowałem. Kupując konsolę Sony trzeba się liczyć z tym, że prawie na sto procent po dwóch latach ona padnie. I co ja mam niby robić co dwa lata nową kupować? Po sądach latać bo gwarancja jest tylko na jeden rok? Jak sprawa się rozdmucha to Sony ma przesrane. Gdyby ta generacja się kończyła to inna sprawa. Ale za chwilę mają się pojawić nowe kontrolery, które mają przedłużyć żywotność. Jedyne co uratuje Sony to spadek ceny. Ludzie i tak kupią drugą, a nawet trzecią sztukę.

 

Najlepsza akcja będzie przy następnej generacji. Spora liczba graczy będzie miała w (pipi)e launch nowych konsol i będzie czekać, która pierwsza padnie.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że sprawa jest beznadziejna. Może jednak jeśli ludzie będą się upierać aby dochodzić swoich praw u sprzedawców, ci z kolei będą naciskać na Sony. I wtedy Sony moze się ogarnie. Inaczej nic chyba się w tym temacie nie zmieni. Wdług mnie żywotność PS3 to coś około 16-20 miesięcy, nawet przy umiarkowanym użytkowaniu.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj od panów z PRAM sie dowiedziałem ze konsola musi być wysłana za granice i koszt to 450 euro!!Kierownik sklepu Sony wziął to sobie do serca i chce poruszyć sprawe w Sony u ludzi odpowiedzialnych za reklamacje,nie wiem co z tego wyjdzie,jak na razie nie planuje zakupu nowego PS3 bo nie mam z czego,a jak nie ma PS3 to i co najmniej 3 nowe gry nie wpadną(HR,BC2 i GOW3)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że sprawa jest beznadziejna. Może jednak jeśli ludzie będą się upierać aby dochodzić swoich praw u sprzedawców, ci z kolei będą naciskać na Sony. I wtedy Sony moze się ogarnie. Inaczej nic chyba się w tym temacie nie zmieni. Wdług mnie żywotność PS3 to coś około 16-20 miesięcy, nawet przy umiarkowanym użytkowaniu.

wedlug mnie to nikt nie wie z nas jak jest naprawde i tyle. niektorym padnie i robia potem larmo na caly glos w temacie a drugi sobie gra i siedzi cicho, takze wyliczyac awaryjnosc na podstawie kilkudziesieciu postow to lekko mowiac pomylka. jedyne co faktycznie jest do dupy to ta tylko 12 miesieczna gwarancja producenta. 2 lata powinny byc bez zadnych niezgodnosci towaru z umowa

najlepsze jest jeszcze to ze ktos napisal ze mu sie popsula "slimka" i niektorzy juz wywrozyli duza awaryjnosc tych modeli :lol:

ps. jak zobacze tu wpis o awarii konsoli najbardziej oddanego fana sony na tym forum to wtedy mozemy pogadac. oczywiscie mu tego nie zycze. nawet odpukam w niemalowane. puk, puk, puk

Odnośnik do komentarza
Gość ALIEN_ALIEN

Mi tam moje Ps3 (60 GB) służy niezawodni. Już ponad 3 lata mam bo kupowałem zaraz po premierze i ani razu zgrzytów nie miałem. Ze slimami jeszcze się nie zaznajomiłem ale od znajomych słyszałem że im się ciągle ich konsole psują (a wszyscy mają 40 gb) ...

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

vip77: Ostatnie zdanie mnie zaciekawiło :) Ale powiem Ci, że tu już był przynajmniej jeden wpis jednego z największych fanów PS3, powiedziałbym wręcz bojownika :D

 

Mnie najbardziej rozwalił jeden niesamowity zbieg okoliczności, jak tu sobie debatowaliśmy, którą wersję kupić (pod kątem małej awaryjności) i jak jednego dnia Juchy napisał, że obecnie najmniej awaryjne są PS3 80Gb, a następnego dnia wpisał, że w jego półrocznej 80Gb właśnie padł laser, który był w tym czasie potraktowany raptem dwiema grami.

 

Nie ma to jak złośliwość rzeczy martwych.

 

A co do nowych konsol to - chłopaki, jeden padnięty Slim wiosny nie czyni. Sprzedano miliony Slimów, jednej osobie padł i wszyscy robią w portki :thumbsup: Poczekajcie z rok, dwa to wtedy pogadamy.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Ehh dziś mi się zacięła FIFA10 wyłączyłem i włączyłem konsole i już nie działa, albo płyty nie widzi, czego to są przejawy ? Konsola za 4 dni będzie miała 2 lata.

 

 

Jak się udało włączyć to się zacięło przy wyborze języka, a gdy chciałem wyłączyć grę konsola się zresetowała.

Edytowane przez zagul
Odnośnik do komentarza

Jak płyty nie widzi to laser,jak masz 4 dni do 2 lat to jeszcze możesz powalczyć o nie zgodność towaru z umową.Faktycznie,lamentowanie jest dziecinne,pada ci konsola 2 razy w okresie 2 lat,kosztowała 2 tys.,żadnych podstaw ku temu by narzekać :P zobaczymy jak tobie padnie,czy ci rurka nie zmięknie,szczególnie gdy gra zostanie w środku i przepadną wszystkie dane z twardego.Ja jak już pisałem dane miałem z kilku miejsc i wszyscy narzekają na modele fat,to że tobie chodzi 3 lata to ewenement.

Odnośnik do komentarza

A co do nowych konsol to - chłopaki, jeden padnięty Slim wiosny nie czyni. Sprzedano miliony Slimów, jednej osobie padł i wszyscy robią w portki :thumbsup: Poczekajcie z rok, dwa to wtedy pogadamy.

Dokładnie. Niektórzy lamentują tak jakby Jaspery u konkurencji nie świeciły oczkami. Wszystko się zdarzyć może i tyle.

Odnośnik do komentarza

Elektronika zawsze lubiła się psuć i wątpię, że kiedyś powstanie jakaś konsola, która będzie całkowicie bezawaryjna.

Co do skali problemu to chyba nie jest ona jakaś wybitna, zwróćcie uwagę na ilość osób zarejestrowanych na tym forum i porównajcie ją do ilośći osób piszących o zgonie konsoli...myślę, że dramatu nie ma, jednocześnie zdając sobie sprawę, że dla tych, którym konsola padła jest to dramat <_<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...