Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm,czyli lepiej ze nawet jesli mam slimke to nie uzywac jej dla bezpieczenstwa bo jednak cos sie moze sknocic? Nie odpalalem jej od wczoraj i zastanawiam sie czy mimo ze slim to moze jednak zachowac ostroznosc

 

nie włączaj, bądź solidarny z nami... zrób sobie dzień wolny od grania or somfing :tongue:

 

:wink:

EDIT: wersje PS3 80GB tylko CECHL04 są wolne od błędu ponoc...

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

A ja mam nadzieję, że się samo nie naprawi. Już sobie wyobrażam ludzi ślących na koszt SONY te wszystkie zepsute konsole do serwisu w celu wymiany bateryjki. Szkoda, że dziś nie było premiery Heavy Rain. Swoją drogą sam mam CECHK04 ale chciałbym zobaczyć co zrobiłoby Sony jeśli wszystko samo nie wróci do normy.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Slimki działają, problem dotyczy tylko pierwszych modeli (60 i 40 GB). Ile razy można jeszcze o tym pisać?

 

A co do ostatniej informacji od Sony, w sumie nic się nie dowiedzieliśmy i ogólnie nadal jest... wesoło :)

 

nie tylko ja mam 80gb i ten sam mam problem..

 

Kurde - po dysku to nie ma co tłumaczyć, dawajcie modele lepiej xD

CECHL bodajże jest nienaruszony tym stanem, inne tak, no i SLIMki są ok

 

Kurde, gdzieś była dokładna lista modeli, które mają ten błąd i które go nie mają, więc moich słów nie bierzcie na pewnik

Edytowane przez Katana
Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim mam problem z ps3 mianowicie wyświetlił mi się błąd error 0x8001050f który uniemowżliwia mi tworzenie nowych profili oraz nie pozwala na granie w tekkena6 i dr ładuje sie sav'y ale gdzies tak 15% i wywala ten error co robic konsola po gwarancji a nan necie wsumie nic nie pisze prosze o jakies info i pomoc 1,5pewnie w plecy ale ktoś może sobie z tym poradził pozdro dla wszystkich

w necie nic nie pisze? To co ty czytasz wp?:)

Odnośnik do komentarza

No to i tak by w tym roku nie wypadało, tylko bodajże w 2012 :PP

Jejku, europejczyk nie ma pewności kiedy wypada rok przestępny, a chińczyk programujący podzespół, w którego kraju lata są nazywane od inwentarza ma mieć. xD

 

 

To, ze dany rok w Chinach jest weza, swini, tygrysa itd. to akurat analogia do naszych znakow zodiaku.

Niezaleznie od tego jak oznaczaja lata, to rok przystepny obowiazuje ich tak samo jak ludzi w Europie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O dziwo moja FAT 60 dzisiaj bez problemu działa z PSN w grach z trofeami :] Jak na złość.

 

 

PS: Co do Dabmana to nie karmcie tego trolla, rzadko się zgadzam z Grigorim, ale tym razem ma 100% racji.

IMHO To co Dabman wypisuje to bajeczki dla dzieci. Ponoć to, ponoć tamto. pffff!

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

No to i tak by w tym roku nie wypadało, tylko bodajże w 2012 :PP

Jejku, europejczyk nie ma pewności kiedy wypada rok przestępny, a chińczyk programujący podzespół, w którego kraju lata są nazywane od inwentarza ma mieć. xD

 

 

To, ze dany rok w Chinach jest weza, swini, tygrysa itd. to akurat analogia do naszych znakow zodiaku.

Niezaleznie od tego jak oznaczaja lata, to rok przystepny obowiazuje ich tak samo jak ludzi w Europie.

 

Pozdrawiam

Nieprawdą jest jakoby. Kalendarz gregoriański choć nie jest w chinach bagatelizowany to nie jest on powszechnie używany. Natomiast kalendarz księżycowy nie ma roku przestępnego co 4 lata i z tego właśnie powodu nowy rok w chinach wg kalendarza gregoriańskiego wypada zawsze na inną datę. Trochę sobie o tym poczytałem zanim wygłosiłem swój komentarz. ;]

I widać ze grigori to bajek nie opowiada jak co niktózi na tym forum.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Moja premierowa FAT60 działa bez problemu, data mi się nie przestawiła ani trochę, dzisiaj rozegrałam z kolegą meczyk w Hustle Kings (gra ma trofea) około godziny 17. Konsola kolegi to FAT80 sprzed 4 miesięcy.

 

A teraz odpaliłam jeszcze na próbę Killzone 2 po sieci (mapa Guerilla 4/32 osoby na niej) i też żadnych problemów.

 

EDIT (błędnie podałam że konsola kolegi to fat40, ale dopytałam i ma fat80)

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza

No to i tak by w tym roku nie wypadało, tylko bodajże w 2012 :PP

Jejku, europejczyk nie ma pewności kiedy wypada rok przestępny, a chińczyk programujący podzespół, w którego kraju lata są nazywane od inwentarza ma mieć. xD

 

 

To, ze dany rok w Chinach jest weza, swini, tygrysa itd. to akurat analogia do naszych znakow zodiaku.

Niezaleznie od tego jak oznaczaja lata, to rok przystepny obowiazuje ich tak samo jak ludzi w Europie.

 

Pozdrawiam

Nieprawdą jest jakoby. Kalendarz gregoriański choć nie jest w chinach bagatelizowany to nie jest on powszechnie używany. Natomiast kalendarz księżycowy nie ma roku przestępnego co 4 lata i z tego właśnie powodu nowy rok w chinach wg kalendarza gregoriańskiego wypada zawsze na inną datę. Trochę sobie o tym poczytałem zanim wygłosiłem swój komentarz. ;]

 

Jezeli idzie o Nowy Rok, to zwracam honor, to prawda :)

Jezeli idzie o rok danego zwierzecia to podtrzymuje swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Jak według Ciebie jedno i drugie może być prawdą równocześnie? Poczytaj sobie o kalendarzu księżycowym i wątpliwości się rozwieją. Ale nie kontynuujmy już offtopa. ;]

 

Bardzo prosto.

Dany rok jest np. tygrysa i cyklicznie (bodajze co 12 lat) powtarza sie.

Nie ma znaczenia czy to ten przypadajacy w Europie na przystepny czy nie :)

 

Mam 40GB CECHHxx - dziala bez problemow.

 

I tu jest problemik... ja mam CECHH04, dzis rano wlaczylem na chwile konsole i blad sie pojawil.

Data byla zmieniona....

Odnośnik do komentarza
Gość ALIEN_ALIEN

Ja sobie kupiłem Ps3 60 Gb 7 listopada 2007 roku gram niemal codziennie , często też męczę gry na Ps2 i PSX i konsola chodzi jak marzenie , a jak sobie czytam temat to się okazuje że 60 jest dość awaryjna. Hehe jak pisałem kiedyś tam moja kosnolka chyba z kosmosu jest. Dabman nieźle się rozbawiłem po twoich postach (do kabaretu), a 20 znajomych to niedługo się już legendą stanie xD. A co do mojej konsoli to chyba zacznę płakać że tyle czasu ją katuję i coś się zepsuć nie może :pinch:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tym razem to ja muszę pokajać się i sprostować swój błąd. Jednak w chinach obowiązuje kalendarz gregoriański w zakresie powszechnego podawania daty (ach ta globalizacja) a tym samym lata przestępne pokrywają się i nie ma dla nich już żadnego usprawiedliwienia. Na stos! ;]

 

Dla zainteresowanych, kalendarz księżycowy wykorzystuje się wciąż do określania świąt, czyli Nowego Roku i innych świąt (oraz nazw kolejnych lat, które nie pokrywają się z kalendarzem gregoriańskim). Jest to kalendarz tradycyjny. Stąd przekłamanie, które pojawia się w google na zapytanie "kalendarz chiński". Dopiero w angielskiej wikipedii temat był właściwie przedstawiony. Tym razem to ja zwracam honor Tobie giger. I już na prawdę koniec offtopa.

 

PS. popatrzcie czego ciekawego macie okazje się nauczyć nawet w takiej sytuacji. :P

 

PS2. wiem, marne pocieszenie.

Do błędu się przyznać, też sztuka :)

Odnośnik do komentarza

http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3 tu macie spis pestrójek (z tyłu na waszej konsoli powinna być naklejka i na końcu kodu/seriala jest podany ten symbol.

 

Bezpieczne są slimki oraz ostatni model 80 CECHL... , resztę odpalacie na własne ryzyko

Na ps3info.pl ktoś pisał, że niby na modelu CECHL też ma ten błąd. Osobiście mam model CECHL 04 i tego błędu nie uświadczyłem. Zapowiada się ciekawie. xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...