Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Nowiutka slimka, kupiona tydzień temu, ostatnio raz się zawiesiła na ładowaniu strony www :), nie reagowała na nic. Pomogło wyłączenie, choć ono też długo trwało. Mam nadzieje że to jedyny przypadek będzie w mojej slimce :D

 

tak, tak z całą pewnością zwazywszy na to, jak syfną przeglądarkę ma PS3

Odnośnik do komentarza

U mnie (roczna konsola) nie było problemów, ale od jakiegoś miesiąca, po wyłączeniu konsoli, jakieś wiatraczki/jakiś wiatrak ciągle się kręci, ciągle to olewałem, bo po dłuższych sesjach wyłączałem konsole i przez jakieś pół godziny dawałem się schłodzić konsoli samej za pomocą wiatraczka, ale nie wiem czy to przypadkiem nie jest jakaś oznaka awarii która może kiedyś się bardziej rozwinąć . . . . . . . . . .

Odnośnik do komentarza

U mnie (roczna konsola) nie było problemów, ale od jakiegoś miesiąca, po wyłączeniu konsoli, jakieś wiatraczki/jakiś wiatrak ciągle się kręci, ciągle to olewałem, bo po dłuższych sesjach wyłączałem konsole i przez jakieś pół godziny dawałem się schłodzić konsoli samej za pomocą wiatraczka, ale nie wiem czy to przypadkiem nie jest jakaś oznaka awarii która może kiedyś się bardziej rozwinąć . . . . . . . . . .

Nie włączyłeś przypadkiem funkcji Remote Play ? Sprawdź w ustawieniach, bo twój opis na to wskazuje.

Odnośnik do komentarza

właśnie po 2,5 roku działania padła mi konsola ps3/40gb, mam takie pytanie czy dysk z tej konsoli będę mógł odczytać w ps3 Slim coby odzyskać zawartość.

Po wlozeniu dysku bedzie format. Jesli padl Ci laser to poprostu zrob backup, jasli masz yold napraw sam, podziala wystarczajaco dlugo zeby zrobic backupa, i zrobic deaktywacje konta

Odnośnik do komentarza

Wczoraj padła mi 60-tka po niecałych trzech latach użytkowania, zamrugała żółta dioda :confused: Mówię sobie trudno kupi się nową przerzuci dysk i będzie ok, w gry z dwójki i tak nie gram, najwyżej raz w roku odpalę sobie Vice City. A teraz właśnie dowiaduje się najgorszego, że ch**a mi to przełożenie dysku da bo sejwów nie będzie jak nie odratuję starej konsoli :verymad: :angry2: :verymad: :angry2: , Żesz ku*** z moim szczęściem do konsol (różne przeboje z sejwami i kartami pamięci właśnie na poprzedniej generacji) jestem pewien że wszystko poszło się kochać. Jak duże jest prawdopodobieństwo że uda się uruchomić klamota? Bo rozkręcić i tak ją muszę żeby wydostać płytę. Kwestia tylko jak delikatnie mam się do tego przyłożyć. 8)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie uruchomisz na czas jakis. Wystarczy, zebys przerzucil zawartosc z 60-ki na inna konsole.

Konsola sluzyla ci i tak dlugo :)

Jak ja uruchomisz to i wyjmiesz plyte.

Konsole sprzedaj na czesci, jak nie chcesz inwestowac w naprawe (ja uwazam, ze warto, bo to najbardziej bogato wyposazony model i drugi taki raczej sie nie pojawi).

Odnośnik do komentarza

Spokojnie uruchomisz na czas jakis. Wystarczy, zebys przerzucil zawartosc z 60-ki na inna konsole.

Konsola sluzyla ci i tak dlugo :)

Jak ja uruchomisz to i wyjmiesz plyte.

Konsole sprzedaj na czesci, jak nie chcesz inwestowac w naprawe (ja uwazam, ze warto, bo to najbardziej bogato wyposazony model i drugi taki raczej sie nie pojawi).

 

 

Trochę się rozpędziłem z tymi trzema latami bo znalazłem paragon i wychodzi 2 lata i 3 miesiące, niezły szajs. Gdybym mieszkał w Pl to może bym się pokusił o naprawę (pewnie nawet bym musiał) ale na wyspach ceny napraw sa chore np wymiana gniazda ładowarki w laptopie 80 funtów a w Ojczyźnie typ zrobił to za 100 zł. Tak więc postaram się ją reanimować i może dotrwam do świąt, a wtedy łyknę nową w jakimś konkretnym dilu.

Czy jak uruchomię jakimś cudem konsolę to jest możliwość zabezpieczenia/zgrania w jakiś sposób save'ów na wypadek kolejnej awarii, tym razem np ostatecznej?

Odnośnik do komentarza

Mi konsola chyba padła... ostatnio zaczeła bardziej sie zawieszać a ok 2 godziny temu próbowałem załaczyć Uncharted i konsola złapała zwieche i amen, zrestartowałem ją, obraz nie chce mi sie włączyć oraz nie wykrywa pada. Wyczytałem gdzieś że można podłączyć pada kablem usb i przytrzymać znaczek pleja na padzie przez 5 sekund, tak zrobiłem... konsola wtedy próbóje wtedy chyba wyświetlić obraz i... wyłącza sie:/ 2 razy jednak wyświetlila mi obraz, wyskakiwały mi komunikaty czy odbudować system PS3 wgrać nowego softa i jakieś jeszcze dwie opcje... po pierwszym wyświetleniu załapała zaraz zwieche natomiast za drugim razem zdażyłem dać opcje pobrać softa i też konsola zaliczyła zwieche. Wie ktoś co zrobić? to wina softu? i jak ewentualnie moge wgrać nowy?

Odnośnik do komentarza

YLOD nie taki straszny jak go malują. Ja od roku używam opalarki i jakoś daję radę. I koszt naprawy znacznie niższy niż u Sony. Opalarka 35 zł i pasta termo-przewodząca 15 zł. Jedna tubka starcza na 8 razy. Grzać trzeba średnio raz w miesiącu. Gdy dojdzie się do wprawy rozkręcenie i złożenie całego chłamu zajmuje jedną godzinę. Drugą trzeba poświęcić na grzanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...