Skocz do zawartości

Awaryjność PS3


Rekomendowane odpowiedzi

A wg. jakich kryteriów miałby być przeprowadzony i w jaki sposób te testy miały by wyglądać? Ja przyjmuję, że wszystkie PS3 i wszystkie X360 są tak samo ch*e, czyli prędzej czy później każda z ich mobo padnie. ;p

 

Jeśli to Ciebie pocieszy to moja CECHL04 przepracowane ma około 3700h (zwykle od 3h do 10h na "sesję" ;]) i jeszcze jakoś ciągnie. Czasami zaczyna mi się zawieszać, czasami też napęd pogrymasi.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

A wg. jakich kryteriów miałby być przeprowadzony i w jaki sposób te testy miały by wyglądać? Ja przyjmuję, że wszystkie PS3 i wszystkie X360 są tak samo ch*e, czyli prędzej czy później każda z ich mobo padnie. ;p

 

Jeśli to Ciebie pocieszy to moja CECHL04 przepracowane ma około 3700h (zwykle od 3h do 10h na "sesję" ;]) i jeszcze jakoś ciągnie. Czasami zaczyna mi się zawieszać, czasami też napęd pogrymasi.

 

 

Nie chodzi o pocieszanie tylko się zastanawiam jaką wziąć. Mogę mieć nową 40 albo slima. Po necie chodzi sporo opinii że 40 nie były najbardziej udanym modelem chociaż kumpel ma taką ze 4 lata już i "żyje" ale też nie jest zbyt intensywnie używana. Natomiast slimy wieją ch.em na kilometr i siara to pod tv postawić :D

Odnośnik do komentarza

Ktos moze wie jak nazywa sie uklad GPU ( ktory jest przyczyna YLOD'a jezeli sie nie myle ), chodzi mi dokladnie o symbole? Np jaki jest w PS3 Fat w wersji z dyskiem 40GB? Pracuje z pewna firma ktory zajmuje sie wymiana ukladow w lapkach ale nie mieli stycznosci z konsolami. Jezeli bym znal nazwe ukladu to mogliby poszukac u dytrybutorow nowych ukladow i wtedy mogli by zajac sie wymiana tego na plytach.

Ktos jest w stanie mi pomoc? :)

Odnośnik do komentarza

Aktualizacja mi się wgrała , odpaliłem grę , poczym konsola wyłączyła się . Nie mogę jej odpalić z pada , jedynie przyciskiem na konsoli , ale tylko pyknięcie i z powrotem martwa. Co z tym robić? Stary chlebak z dyskiem 40. Opłaca się naprawiać,czy nową sobie pod choinkę sprawić? Ewentualnie da się uratować zapisy gier? chyba nie......

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem. Podczas grania konsola nagle się zawiesiła i zaraz wyłączyła. Teraz kiedy chcę ją załączyć zapala się zielona lampka następnie na chwilę niebieska, żółta też przez chwilę mignie i koniec. Jedyna lampka jaka miga to czerwona. Co to oznacza? Czyżby konsola wyzionęła ducha? :-/

Co radzicie zrobić?

Odnośnik do komentarza

Są jajca panowie... grałem sobie spokojnie w NFS Undercover i nagle konsolka mi się zawiesiła tak, że musiałem odłączyć ją od zasilania. Teraz próbuję włączyć grę to mi żadnej płyty nie chce przeczytać. DVD czyta, ale gier z BD już nie. Padł laser czy da się to jakoś naprawić? Wcześniej nie miałem absolutnie żadnych problemów, nic się nie wieszało itp.

 

Konsolka to FAT 80GB/320GB.

Odnośnik do komentarza

Ehh... dziwne, że jak dotychczas konsola chodziła całkowicie bez żadnych problemów i akurat dzisiaj podczas grania wiesza się, a potem nie czyta płyt z grami. Myślałem, że coś takiego pojawia się stopniowo, a tu takie cyrki. Powiedzcie mi, opłaca się kupować na allegro te laserki (niby nowe) za 150zł i wymienić na własną rękę czy lepiej się w to nie pakować i kupić nową konsolkę? Chodzi mi o to czy sprzęt długo chodzi na takim laserze, czy nie ma potem problemu z czytaniem płyt po jakimś czasie, a mi zależy na długowieczności.Dam radę samemu w domu wymienić laser czy trzeba mieć jakiś zaawansowany sprzęt do tego?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ehh... dziwne, że jak dotychczas konsola chodziła całkowicie bez żadnych problemów i akurat dzisiaj podczas grania wiesza się, a potem nie czyta płyt z grami. Myślałem, że coś takiego pojawia się stopniowo, a tu takie cyrki. Powiedzcie mi, opłaca się kupować na allegro te laserki (niby nowe) za 150zł i wymienić na własną rękę czy lepiej się w to nie pakować i kupić nową konsolkę? Chodzi mi o to czy sprzęt długo chodzi na takim laserze, czy nie ma potem problemu z czytaniem płyt po jakimś czasie, a mi zależy na długowieczności.Dam radę samemu w domu wymienić laser czy trzeba mieć jakiś zaawansowany sprzęt do tego?

 

Broń Cię boże przed kupowaniem laserów na Allegro za 150 zł :P Oryginalny nowy laser kupisz od Pram czy jak to się tam nazywa, kosztuje 350 zł.

 

Te o których piszesz padają jak muchy już po miesiącu. Temat ten był tu przerobiony już jakiś czas temu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...