Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Rozumieć polski język.

Grać w Wiedźmina po angielsku.

Jak można tak przegrać życie..... :facepalmz:

 

No, ale po co ten bóldupy (oraz minusik xd) bo mam inne preferencje, lel. I tak pewnie jak będę grał drugi raz to sobie odpale polską wersje.

Odnośnik do komentarza

Po angielsku brzmi to dobrze, Lannister też.
Ale mimo wszystko uważam, że nie da się przenieść swojskiego-wiejskiego-sapkowskiego żargonu, który na pewno będzie użyty w polskiej wersji, jak w poprzednich częściach. Gdzie polski dubbing mocno robił nawiasem mówiąc.

 

Edit

Nie mam nic do zarzucenia dubbingowi, wrażenie z samych urywek - poziom z dwójki mamy zapewniony. :banderas:

W polskiej wersji trailera, który wrzucił Bartłomiej czuć, że Lannister to jednak wyższy poziom niż ten polaczek, który podłożył głos Cesarzowi... ale nadal - wiemy tyle, ile nam pokazali. Całość ocenimy dopiero po solidnym ograniu.

Edytowane przez Humulin
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwójkę zaliczyłem najpierw na kompie po polsku 2 razy, a potem kiedy kupiłem wersję na OnLive (przy maksymalnej jakości gra wyglądała lepiej niż mój komp dałby radę wyciągnąć) i tam niestety jest do wyboru tylko wersja angielska. Ta wersja całkiem daje radę ale daleko jej do polskiej. To jedyna gra, gdzie między polską a angielską wersją językową jest przepaść ze wskazaniem na naszą rodzimą wersję.

 

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

@Andzej

 

Dobry filmik, pamietam jak przy 5tym podejsciu zdecydowalem sie przejsc Wieska 2 po angielsku i ten cytat od Talara z samych fuckow sie chyba skladal, to po prostu nie jest to samo po angielsku, gubi sie sporo smaczkow w tlumaczeniu :reggie:

 

@up

 

To prawdziwe teksty, wiekszosc z nich na pamiec znam :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...