Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

Z ciekawości wszedłem sobie na oficjalne forum witchera, a tam tylko ból dupy o jakość grafiki :E Pisanie, że konsolowcy powinni czuć się oszukani, bo nie ma gameplayu z konsol, a teksty branży można w "rzyć" wsadzić że grafika podobna i na pewno dostaniemy low Panowie w 20 klatkach na sekundę.

 

Czarę goryczy przelał post na temat grania na padzie w RPG (oczywiście z podtekstem xD) 

 

 nie zamierzam męczyć się z RPGami na padzie, jestem starym graczem, a nie konsolowcem, bo nie zarobiłem na sprzęt to kupię PS4   

 

Polecam posty eustachy_j23:

 

 

 

Nie tracę nadziei, tylko to mi zostało (i modlitwa). Jak zobaczyłem tę nową zajawkę, IGN'u bodaj, gdzie Geralt m.in. młóci w polu pszenicy (niekoniecznie kłosy) i te piękne ujęcia rodem z Diablo czy innego hack n'slasha to wymiękłem, witki mnie opadły. Walka to w zasadzie rzut izometryczny. Grę kupię naturalnie, ale zagram dopiero wówczas, gdy będzie możliwość załączenia normalnej, tradycyjnej kamery tpp.*

 

*Drużyna Wiedźmina ma jeszcze miesiąc, gra w goldzie i sporej części ekipy się nudzi. No, co im szkodzi...

On narzeka na wszystko. Od kamery jak wyżej po trawę, oświetlenie itp.

Odnośnik do komentarza

11037761_825900104156893_884460659757647

 

:obama:

Novigrad. Nice, ale chciałbym zobaczyć Oxenfurt.

 

Ed.

 

Oto jest powód dla którego powinno się przeczytać książki przed zagraniem:

 

 

Daniel Abatemarco:

 

 

Ciekawe co jest w tej wieży? Prezentuje się okazale +światła.

 

Może są tam trzymane jakieś sexowne dziewki, skute łańcuchami i naszprycowane fisstechem?

Ta, w świątyni Wiecznego Ognia... Rozumiem nawiązanie do tego co działo się w Kościele(tylko moje przypuszczenia odnośnie możliwych motywów w grze), ale ten najpierw musiałby wiedzieć czym jest ta wieża, a dopiero później mógłby wysunąć takie wnioski, a tu od razu zadziałała łeb gimbera...

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Oto jest powód dla którego powinno się przeczytać książki przed zagraniem:

Ta, w świątyni Wiecznego Ognia... Rozumiem nawiązanie do tego co działo się w Kościele(tylko moje przypuszczenia odnośnie możliwych motywów w grze), ale ten najpierw musiałby wiedzieć czym jest ta wieża, a dopiero później mógłby wysunąć takie wnioski, a tu od razu zadziałała łeb gimbera...

 

Wiesz czym jest ta wieża bo czytałeś książki, ja dowiem się tego w grze, jak dla mnie nic nie tracę. 

Odnośnik do komentarza

Może nie do końca nic nie tracę, na pewno wielu szczegółów i smaczków nie zauważę, ale wydaje mi się że mniejsza wiedza o świecie wcale nie przeszkadza w odbiorze gry, zmienia tylko perspektywę. Zagram w W3 z ograną tylko jedynką, która jest świetna i w jakimś stopniu daje obraz czym charakteryzuje się świat wiedźmina.

Odnośnik do komentarza

Z rosyjskiego preview 

 

 

PC-version of the most beautiful and only on this platform should play "The Witcher". PS4 on all worthy, but noticeable drop in picture. On the Xbox One, unfortunately, pandemonium horror because of the low resolution, lack of anti-aliasing, cut vegetation and drawn parts (lod'ov) right near the player.

 

źródło

http://alogvinov.com/2015/03/witsher-3-vedmak-2-v-otkryitom-mire/

Odnośnik do komentarza

Z rosyjskiego preview 

 

 

PC-version of the most beautiful and only on this platform should play "The Witcher". PS4 on all worthy, but noticeable drop in picture. On the Xbox One, unfortunately, pandemonium horror because of the low resolution, lack of anti-aliasing, cut vegetation and drawn parts (lod'ov) right near the player.

 

źródło

http://alogvinov.com/2015/03/witsher-3-vedmak-2-v-otkryitom-mire/

Rosja nikogo bo tam sie mega piraci.

Odnośnik do komentarza

Mroku, ja miałem brać wiedźmina na PS4 bo unikam piracenia.

Ale CDP ściemnia, nie chcą pokazać Gameplay-u z PS4 bo nie ma czym się chwalić i pewnie hype by opadł. Ściemnjaja, że będzie high blablabla. Ja kupiłem USB Bluetooth do mojego PC aby podłączyć DS4 bezprzewodowo i tez wybieram tak bardzo promowana wersje PC ale tą darmową od Reloaded.

W maju wybiorę Street Fighter 4

Edytowane przez TrueGrand
  • Plusik 1
  • Minusik 13
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...