Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś bedzie tak mily i skieruje mnie do odpowiedniej strony tematu lub odpowie mi na pytanie: czy nie majac nic kompletnie wspolnego z wiedzminem i tematyka fantasy a majac ochote na solide action-adventure w urzekajacych realiach, warto siegac po gierke? Bo tak sie zastanawiam wlasnie nad wartoscia tej gierki obdartej z otoczki, czucia tematyki etc.

Dam Ci prosty przyklad, jak znasz ksiazki i gry to od razu wiesz o co chodzi z podtytulem W3, a jak nie to dla Ciebie nic nie znaczy.

I tak bedzie nie raz, ze rzeczy ktorych innych beda jarac dla Ciebie nie beda miec znaczenia.

Ale gra ma wprowadzenie i jest za(pipi)ista takze tak czy siak warto po nia siegnac, po prostu stracisz sporo na odbiorze fabuly i swiata.

Odnośnik do komentarza

Jak powiedział kolega wyżej jest to najpiękniejsza gra w otwartym świecie do tej pory, a dla mnie ta gra jest spełnieniem marzeń. Czuć w niej ducha ekipy twórców, którzy tak jak ja wychowywali się na komiksach Thorgala, Szninkiela, a nawet poczułem Kajko i Kokosza w pewnych momentach :). Na filmach Willow, Dark Crystal i Gwiezdnych wojnach oraz co najważniejsze na sadze Sapkowskiego. Pamiętam jak ogrywałem KoTORa na xboxie i rozmyślałem o tym jak za(pipi)iście by było zrobić gre rpg o Wieśku.Poprzednie części, które są świetne, ale trójka jest wyjatkowa, czuć ten klimat, każda pauza ekranu to opad szczeny, questy, muzyka i główny wątek.

Po 15 godzinach stwierdzam, że dla mnie ta gra to dzieło sztuki. A to, że chrupnie raz na ruski rok mam głęboko w (pipi)e. 

 

:banderas:

 

 

:banderas: :banderas: :banderas:

 

 

Wreszcie konczy sie meczarnia, tyle lat czekania, pamietam jak dwojka zostawila mnie z tym uczuciem "chce jeszcze..." (po trzecim przejsciu gry xD) i wreszcie sie doczekam, juz prawie, juz tuz tuz.

 

Smuci mnie jednak ze wiekszosc ludzi jest zajeta polowaniem na piksele, gra wyglada wybornie a ludzie zawsze sie do czegos przyczepia, jak nie na oficjalnym forum to na gafie czy reddicie (choc tam bardzo malo tego jest), tematow z gra pelno, a najpopularniejsze to te o downgradzie :frog:

 

No ale .... z nimi.

 

10422084_1599968186913388_19132403043392

 

(a dla mnie w sumie jeden)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

e tam chrzanić biadolenie o pixelach, za 2 dni i tak każdy z nas wsiąknie w świat gry i będzie olewał wszelkie biadolenia, raz na pare dni jedynie zaglądając do tego tematu by napisać że jest zajebiście!

 

:fsg:

 

Oby tak było, bo jak tu wejdę na kilka chwil, żeby sprawdzić opinie, to liczę, że będę czytać same spusty :P

Odnośnik do komentarza

Lista poniższych sklepów będzie otwierać o 23:00 w dniu 18.05.15 i sprzedawać Wiesława :

Saturn Planet w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie

 

Saturn Planet w Galerii Krakowskiej

 

Saturn Planet w Silesia City Center w Katowicach

 

Media Markt w Centrum Handlowym M1 w Poznaniu

 

Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu

 

Media Markt w Atrium Molo w Szczecinie

 

Saturn Planet

 

Wrocław: Saturn Planet w Pasażu Grunwaldzkim oraz Saturn Planet w Magnolia Park

 

Gdańsk: Saturn Planet w Galerii Bałtyckie

 

Bydgoszcz: Saturn Planet w Centrum Handlowym Focus Park

 

Lublin: Saturn Planet w Cuprum Arena

 

Łódź: Saturn Planet w Centrum Handlowym Port Łódź oraz Saturn Planet w Centrum Handlowym Manufaktura

 

Szczecin: Saturn Planet w Galerii Kaskada

 

Media Markt

 

Czeladź: Media Markt w Centrum Handlowym M1

 

Poznań: Media Markt w Centrum Handlowym M1

 

Zabrze: Media Markt w Centrum Handlowym M1

 

Gdańsk: Media Markt przy ulicy Grunwaldzkiej 309

 

Kraków: Media Markt w Centrum Handlowym M1

 

Rzeszów: Media Markt przy al. Tadeusza Rejtana 36

 

Katowice: Media Markt przy ulicy Alpejskiej 6

 

Chorzów: Media Markt przy ulicy Katowickiej 160

 

Bydgoszcz: Media Markt przy ulicy Jagiellońskiej 94

 

Rybnik: Media Markt przy ulicy Żorskiej 2

 

Legnica: Media Markt w Centrum Handlowym Ferio

 

Koszalin: Media Markt w Centrum Handlowym Atrium Koszalin

 

Płock: Media Markt w Galerii Mazovia

 

Tarnów: Media Markt w Gemini Park

 

Słupsk: Media Markt w Centrum Handlowym Jantar

 

Kraków: Media Markt w Solvay Park

Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

A u mnie w zamówieniu z ultimy ciągle cisza. Jak mi dziś nie wyślą, to stracą klienta, choć do tej pory nigdy u nich problemów nie miałem.

ciiiiii spokojnie to tylko gra :)  ultima raczej zawsze wysyła przed premierą dziś wyślą jest 9 rano jeszcze do pracy nie przyszli.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pracowałem dwa lata w ultimie. wszytsko juz jest spakowane pewnie i gotowe do wysyłki, status sie nie zmienia bo zawsze jest (pipi)burza gdy zmieni sie status, miliony telefonów pokroju "A kumplowi wysłane a mi nie" ludzie wydzwaniają grożą sądem i pobiciam (tak jest) jeden agent wyyebał szybe w witrynie przy premierze mist of pandaria, bo nie chciałem mu sprzedać gry przed premierą. Takich idiotów jest naprawde sporo, i nie da sie pracować w takich warunkach przy tak dużej premierze jak wiedźmin. paczki wysyła firma zewnętrzna nie sklep stacjonarny.

 

kto nie pracował w handlu przy obsłudze klienta ten nawet nie jest wstanie ogarnąć głupoty ludzkiej, dla niektórych kupno gierki to piorytet pokroju zbierania na operacje dla dziecka. będa pisac na facebooku niestworzone historie czekac na ciebie po pracy, grozić, albo stać z telefonem komórkowy i kręcić cie 30 minut czemu nie pracuje, żebym pracował jak pije herbate i nic sie nie dzieje na sklepie.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

pracowałem dwa lata w ultimie. wszytsko juz jest spakowane pewnie i gotowe do wysyłki, status sie nie zmienia bo zawsze jest (pipi)burza gdy zmieni sie status, miliony telefonów pokroju "A kumplowi wysłane a mi nie" ludzie wydzwaniają grożą sądem i pobiciam (tak jest) jeden agent wyyebał szybe w witrynie przy premierze mist of pandaria, bo nie chciałem mu sprzedać gry przed premierą. Takich idiotów jest naprawde sporo, i nie da sie pracować w takich warunkach przy tak dużej premierze jak wiedźmin. paczki wysyła firma zewnętrzna nie sklep stacjonarny.

 

Sorry za ta szybke, nie chcialem :(

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

pracowałem dwa lata w ultimie. wszytsko juz jest spakowane pewnie i gotowe do wysyłki, status sie nie zmienia bo zawsze jest (pipi)burza gdy zmieni sie status, miliony telefonów pokroju "A kumplowi wysłane a mi nie" ludzie wydzwaniają grożą sądem i pobiciam (tak jest) jeden agent wyyebał szybe w witrynie przy premierze mist of pandaria, bo nie chciałem mu sprzedać gry przed premierą. Takich idiotów jest naprawde sporo, i nie da sie pracować w takich warunkach przy tak dużej premierze jak wiedźmin. paczki wysyła firma zewnętrzna nie sklep stacjonarny.

 

kto nie pracował w handlu przy obsłudze klienta ten nawet nie jest wstanie ogarnąć głupoty ludzkiej, dla niektórych kupno gierki to piorytet pokroju zbierania na operacje dla dziecka. będa pisac na facebooku niestworzone historie czekac na ciebie po pracy, grozić, albo stać z telefonem komórkowy i kręcić cie 30 minut czemu nie pracuje, żebym pracował jak pije herbate i nic sie nie dzieje na sklepie.

 

 

 

Ja pierdyczę powtarzam hype to choroba i ludzi nią zarażeni powinni udać się na 48 h na obserwację do psychiatryka. Jak czytam forum wiedźmina 3 to tam są takie kwiatki już w stylu "nie mogę jeść, spać myślę tylko o Wiedźminie 3"

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...