Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

mi dlugosc gry poszla sie walic bo licznik lecial jak konsole mialem w trybie spoczynku z odpalona gre i mam juz niby ponad 20h :P

 

btw sa dwa miecze - srebrny i stalowy - w opisie roznia sie tylko zadawanym obrazeniem choc jak mniemam sa typy przeciwnik, ktorzy beda bardziej podatny na jeden rodzaj, prawda?

Srebrny jest na potwory, a stalowego się używa na ludzi ;)

Odnośnik do komentarza

mi dlugosc gry poszla sie walic bo licznik lecial jak konsole mialem w trybie spoczynku z odpalona gre i mam juz niby ponad 20h :P

 

btw sa dwa miecze - srebrny i stalowy - w opisie roznia sie tylko zadawanym obrazeniem choc jak mniemam sa typy przeciwnik, ktorzy beda bardziej podatny na jeden rodzaj, prawda?

widać że nie przygotowany do gry, książek nie tknął ba! nawet tutoriala skipował  :sir:

@up no jasne, że tak :)

Odnośnik do komentarza

mi dlugosc gry poszla sie walic bo licznik lecial jak konsole mialem w trybie spoczynku z odpalona gre i mam juz niby ponad 20h :P

 

btw sa dwa miecze - srebrny i stalowy - w opisie roznia sie tylko zadawanym obrazeniem choc jak mniemam sa typy przeciwnik, ktorzy beda bardziej podatny na jeden rodzaj, prawda?

Za każdym razem jak będę miał zły humor to sobie to przeczytam i pośmieję najgłośniej jak się da XD

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

mi dlugosc gry poszla sie walic bo licznik lecial jak konsole mialem w trybie spoczynku z odpalona gre i mam juz niby ponad 20h :P

 

btw sa dwa miecze - srebrny i stalowy - w opisie roznia sie tylko zadawanym obrazeniem choc jak mniemam sa typy przeciwnik, ktorzy beda bardziej podatny na jeden rodzaj, prawda?

 

 

no tak niby bylo w ksiazkach ale czy za kazdym razem sprawdza to sie w grze?

 

 

BHhe6UZ.jpg

 

Tak, Geralt nawet sam wyciaga odpowiedni miecz przy walce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jakie macie rady do gry na najwyższym poziomie trudności

pierwszy raz gram w wieska i jest lipa ginę co kilka minut...........   :/

To co wyżej było z potionami. Odnośnie uników to polecam głównie korzystać z przycisku B lub kółka na ps4. Robisz szybki unik i atak i tak w kółko, starając się przenieść na plecy przeciwnika bo wtedy większy dmg. Uników A/X używaj jeżeli bijesz się z większym przeciwnikiem i krótszy unik nie wystarcza na zasięg jego ataków

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

jesli kolor pasku zycia jest czerwony to stal, jesli srebrny to  wiadomo jaki miecz bedzie pasować

o to mi chodzilo

 

Stalowy jest też na normalne zwierzęta typu wilki,psy,niedźwiedzie. Ogólnie to gra sama wyciąga odpowiedni miecz przy inicjacji starcia.

 

Moim zdaniem mogliby trochę przyciąć cieniowanie na konsolach to klatki by skoczyły,a tak to mamy bardzo wysokie cienie i dropy. Ogólnie twórcy gier chyba nie ogarniają, że przycięcie cieniowania zawsze daje więcej klatek i na siłę walą za(pipi)iste cienie z dropami w każdej grze.

Odnośnik do komentarza

Gdzie mogę zmienić wielkość czcionki na większą? Nie widzę w opcjach takiej możliwości, a ktoś pisał o tym.

 

no właśnie ja też sie przyłaczam, za to (pipi) jestem w stanie już w tej chwili dać -0.5 do oceny gry

czy oni (pipi) grają 50cm od tv czy ki (pipi)

siedze 2m od tv 50" i (pipi) mało to, że ja (pipi)e

 

odczuwacie jakieś spadki klatek na PS4? oprócz cut scenek

jestem jeszcze w sadzie, ale nic specjalnie nie czuje, były też już większa zadymy

pozniej będzie gorzej z fps?

 

Musze przyznać, że wczoraj miałem mieszane uczucia, dziś dalej w las i robi nie miazga

aż nie chce sie pada odkładać, ale jest jeszcze życie :)

 

im wyższy poziom trudności tym mniej expa?

też gram na najwyższym, za moby prawie nic nie leci, za questy po trochu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Ale z tym expem to jest chore. Najwyższy poziom, zabicie bandyty/wilka/czegokolwiek = 1 E X P :)

 

Nie wiem jak w tej grze można osiągnąć np: 37 level (mam schemat na unikalny miecz "Harpia" który taki lev wymaga :o )

 

To też jest dziwne, że mając 5 poziom leci mi schemat na 37 :)

Edytowane przez Sobies
Odnośnik do komentarza

 

Wszystko pięknie ładnie wyczyściłem biały sad wszystko zrobione a ledwo wbiłem 3 lvl... jak długo i na czym będzie sie wbijać maksymalny poziom,głowa mała.

Jak to mozliwe? Ja mam mozna powiedziec 3,5lvl po 4h gry i gdzies z polowe rzeczy zrobilem w bialym sadzie dopiero...

 

Może dlatego że gram na najwyzszym poziomie trudnosci i dostaje jakieś drobne pokroju 50expa za questa.

 

@ Sobies a u ciebie pokazuje się na ekranie napis z ilościa exp za zabicie potwora itp czy tylko zauważyłeś po punktach doswiadczenia z menu

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...