Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

W Velen przy przejściu przez Pontar jest uwięziony kupiec, ale nie mogę znaleść klucza. Czytałem że jest zbugowany, a ma on karty potrzebne do trofki za zebranie wszystkich kart do gwinta. Wie ktoś czy da się go jakoś uwolnić i czy CDP Red pracuje nad tym ? Nie chce mi się pilnować tych wszystkich kart na 2 przejściu, brakuje mi tylko paru, a w fabule jestem za daleko, żeby wczytać sejwa :/

Odnośnik do komentarza

ja widziałem wiele razy trupy królików i jeleni w okolicy w której były wilki albo ghule - wyraźnie widać że "potwory" zabijają zwierzątka.

 

 

ale nie liczyłem liczebności królików i saren w obszarach w których zabiłem wilki bo zwykle zabijam każego potwora jakiego spotkam, i zabiłem wiele wilczych watach i nie przyglądałem sie czy to wpływa na wzrost populacji jeleni.

 

 

jedno jest pewne - wiele razy widzialem trupy królików i innych zwierzątek w okolicy siedliska drapieżnych zwierząt i potworów

Odnośnik do komentarza

Chyba nie znika w ogóle. Generalnie możesz swoje śmieci wyrzucić z ekwipunku i one będą leżeć tam gdzie je rzucisz do, za przeproszeniem, usranej śmierci :)

Nie miałem serca sprzedawać niektórych świetnie wyglądających mieczy, i zrobiłem sobie taką ich "kupko-kolekcję" w jednym miejscu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uwaga! To nieprawda ze rzeczy nie znikają!

 

Wywalilem paczke mieczy na sprzedaż obok tego goscia co ma najlepsze ceny zeby wrócić tam jak mu sie odnowi kasa i sprzedać.

Jednak nie minelo nawet duzo czasu i jak bylem tam ponownie to już bnic nie leżało.

 

Nie wiem od czego to zalezy i czemu u was coś leżało długo a u mnie dosyć szybko zniknelo ale napewno nie mozna jednoznacznie powiedziec "wyszucajcie na glebe smialo! Nigdy nie znika" bo jednak znika. No chyba ze to byl jakis nadzwuczajny bug ze u mnue zniknelo

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...