Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Kaer Morhen:

 

 

Jestem wlasnie po bitwie w Kaer Morhen, po smierci Vesemira. Udaje sie na lysa gore z Ciri zeby zabic Imleritha. Pytanie, czy bede mogl jeszcze odebrac od Hattoriego jakis mega miecz, ktory mi przygotowuje czy juz nie? Bo od paru questow nie moge uzywac szybkiej podrozy i nie wiem czy jeszcze da rade czy przepadlo, mimo, ze quest nadal jest dostepny w opcjach.

 

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

Kaer Morhen:

 

 

Jestem wlasnie po bitwie w Kaer Morhen, po smierci Vesemira. Udaje sie na lysa gore z Ciri zeby zabic Imleritha. Pytanie, czy bede mogl jeszcze odebrac od Hattoriego jakis mega miecz, ktory mi przygotowuje czy juz nie? Bo od paru questow nie moge uzywac szybkiej podrozy i nie wiem czy jeszcze da rade czy przepadlo, mimo, ze quest nadal jest dostepny w opcjach.

 

 

Tak.

 

---

 

 

:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i zakończyłem mesjasza generacji. Gra mimo, że posiadała kilka niedoróbek to ogółem jest niesamowita. Dla kogoś kto czytał książki Sapkowskiego to spełnienie mokrych snów. Redzi dla uniwersum Wiedźmina zrobili to co Jackson z Władcą Pierścieni. Wszystko w przedstawionym w grze świecie jest spójne i doskonale przedstawia realia książek. Fabuła dwójki i trójki (jedynka trochę pod tym względem odstaje) trzyma poziom sagi za co ogromne gratulacje należą się scenarzystom. 

 

Suma sumarum otrzymałem pozytywne zakończenie i

Ciri została wiedźminką.

 

 

Zły jestem jednak na system skalowania poziomów zadań przez co grę ukończyłem w połowie 33 poziomu. Do trofeum brakuje 1.5 levelu i teraz jak to mam zdobyć. Przez to, że chciałem wycisnąć wszystkie soki z Novigradu przed popłynięciem na Skellige przypłacilem to brakiem expa prawie za wszystkie zadania fabularne na Skellige przed udaniem się do Kaer Morhen. Idiotyzm kompletny. Przejrzałem po raz pierwszy listę trofeów po zakończeniu gry i nie zostało mi nic z fabuły, chyba wszystkie trofea do pominięcia mi wpadły. Za wyjątkiem tego związanego z zebraniem wszystkich kart do Gwinta, ale on chyba nie wpada po ukończeniu wszystkich zadań związanych z gwintem, nie? Trzeba jeszcze jakieś sztuki u karczmarzy kupić albo wygrać.

 

Najlepiej wydane 200 zł na premierę od lat i w całej tej generacji jak na razie.

Odnośnik do komentarza

Nadal nie wiem jak Wy zabiliscie 50 chlopa strzalem w banie z kuszy? :) przeciez to strzelanie jest mega z(pipi)ane. "Nacinaliscie ich" a jak juz mieli malo hp to strzelaliscir wtedy z kuszy czy jaki najlepszy sposob jest?

 

Ps. Jak nalozyc rownoczesnie na przeciwnika: krwawienie, zatrucie i podpalenie? Rozumiem miecz i igni ale w zatruciu o co kaman?

Odnośnik do komentarza

Nadal nie wiem jak Wy zabiliscie 50 chlopa strzalem w banie z kuszy? :) przeciez to strzelanie jest mega z(pipi)ane. "Nacinaliscie ich" a jak juz mieli malo hp to strzelaliscir wtedy z kuszy czy jaki najlepszy sposob jest?

 

Ps. Jak nalozyc rownoczesnie na przeciwnika: krwawienie, zatrucie i podpalenie? Rozumiem miecz i igni ale w zatruciu o co kaman?

Strzelanie z kuszy jest zyebane. Jeszcze mi aczik nie wpadł ale najpierw lekko mieczykiem nacinam a potem dobijam z kuszy.

 

Krwawienie ze skila w szybkich atakach daje gwarantowany efekt na 100%,podpalenie z igni a do zatrucia to polecam rzucić w ryło czarcia purchawke.Możesz tez uzyć miecza szkoły żmijki i do tego kamień +5% do zatrucia 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Nie wbiegaj nigdy w cala grupe, najszybsze sa uniki, staraj sie odciagac przeciwnikow od grup. System parowania dziala tak sobie, unika sie najsprawniej, rolle jak chcesz pokonac dluzszy dystans/uciec.

 

No i znakow pamietaj uzywac, yrden i queen sie bardzo przydaja w wiekszych grupach.

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Nadal nie wiem jak Wy zabiliscie 50 chlopa strzalem w banie z kuszy? :) przeciez to strzelanie jest mega z(pipi)ane. "Nacinaliscie ich" a jak juz mieli malo hp to strzelaliscir wtedy z kuszy czy jaki najlepszy sposob jest?

 

 

w diabelskim dole, sciagasz wszystkich typow na siebie, ale oni nie moga wyjsc z lokacji, zblokuja sie i beda stac przy wyjsciu w bramie. Po zmniejszeniu poziomu trudnosci na najnizszy powinni padac na dwie strzaly. Headshot jest zaliczony tylko wtedy gdy po ubiciu typka obraz sie zatrzesie. Powodzenia, mi zeszlo ponad 2h
Odnośnik do komentarza

 

Da sie gdzies kupic czarcia purchawe?

Chatka zielarza północny wschód Oxenfurtu ma chyba wszystkie podstawowe bomby. A ulepszenia trzeba poszukać i chyba u gremisty na skellige cos było.
Dzieki, poszukam dzis. Wlasnie schemat na ulepszona czarcia purchawe mam , tylko zwyklej mi brakowalo...

 

w diabelskim dole, sciagasz wszystkich typow na siebie, ale oni nie moga wyjsc z lokacji, zblokuja sie i beda stac przy wyjsciu w bramie. Po zmniejszeniu poziomu trudnosci na najnizszy powinni padac na dwie strzaly. Headshot jest zaliczony tylko wtedy gdy po ubiciu typka obraz sie zatrzesie. Powodzenia, mi zeszlo ponad 2h

O, sprawdze ale... Gdzie jest ten Diabelski dol?

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

 

Nadal nie wiem jak Wy zabiliscie 50 chlopa strzalem w banie z kuszy? :) przeciez to strzelanie jest mega z(pipi)ane. "Nacinaliscie ich" a jak juz mieli malo hp to strzelaliscir wtedy z kuszy czy jaki najlepszy sposob jest?

 

w diabelskim dole, sciagasz wszystkich typow na siebie, ale oni nie moga wyjsc z lokacji, zblokuja sie i beda stac przy wyjsciu w bramie. Po zmniejszeniu poziomu trudnosci na najnizszy powinni padac na dwie strzaly. Headshot jest zaliczony tylko wtedy gdy po ubiciu typka obraz sie zatrzesie. Powodzenia, mi zeszlo ponad 2h

 

 

Jak to obraz zatrzęsie? Ja czytałem, że za headshot gra uznaje kończący strzał w głowę, który jest uderzeniem krytycznym. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...