Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Pany:

 

Zmontowałem sobie full rynsztunek cechu gryfa, jednak wszystkie jego elementy mam na 8 poziomie. Nagle co ja pacze na dole po prawej np. obrażenia od ataków mieczem srebrnym 577 mimo że ten miecz ma 198 max. Czyli lepiej zostać przy tym rynsztunku mimo, że mam wiele mocniejszych solo zbroji (na lvl 17 aktualnie) niż kombinować z osobna? Jeśli tak to ile czasu w tym biegać? :D

 

edit: a w sumie jak teraz popatrzyłem to wszystko się zwiększa, chyba nie ma sensu ten rynsztunek na tak niskim lvl...

Edytowane przez _daras_
Odnośnik do komentarza

W koncu i ja przeszedlem Wieska 3, wlasnie przed chwila zakonczylem przygody Geralta. Ale zakonczenie mialem...

 

 

Radowid wygral wojne, spalil tysiace nieludzi itp. Emhyra zabili jego wlasni ludzie. Ciri zostala wiedzminka, Geralt podarowal Jej miecz, nauczyl wszystkie i wtedy zaczela swoja wlasna przygode. Yenn z Geralte osiedlili sie gdziess na polnocy wiodac nudne ale szczesliwe zycie... a no i Cerys chociaz dobrze sprawowala rzady na Skellige. Tyle, troche lipa ale co zrobic.

 

 

Platyne raczej odpuszczam bo gre przechodzilem na poziomie trudnosci 3/4 zamiast od razu 4/4 i najwzyczajniej w swiecie - nie chce mi sie przechodzic drugi raz, skupiajac sie po drodze znow prawie na wszystkim, ehh. Gierka zacna jakby nie bylo 9/10

Odnośnik do komentarza

Wiesiek skonczony. Wszystkie zlecenia, poboczne i poszukiwania zaliczone. Wszystkie znaki zapytania odkryte. Oprócz jednej klatki gdzie wje.bał mi sie błąd i nie było nigdzie klucza do niej LOL. 

 

Piękna wielka przygoda. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem, z żadną gra nie spedziłem tyle czasu od czasu Dark Souls. 

 

jedna z nielicznych gier warta tych 200zł, ba nawet 250. Gdyby nie masa bugów byłaby dycha a tak 9+/10

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do tych, którzy ukończyli

 

 

Czy Wyspa Mgieł to juz końcówka gry oraz w tej samej misji dotarcia na Wyspe mam uzbierać przyjaciół do walki z Gonem. Ale nie ma ich
znaczników na mapie, R3 zmieniam miedzy dotrzyj na wyspe i znajdz przyjaciół i nic nie ma na mapie oprócz wyspy.To samo w misji Towarzysze Broni, mam pomóc Cerys i też na mapie nic. Dzieki

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko do tych, którzy ukończyli

 

 

Czy Wyspa Mgieł to juz końcówka gry oraz w tej samej misji dotarcia na Wyspe mam uzbierać przyjaciół do walki z Gonem. Ale nie ma ich

znaczników na mapie, R3 zmieniam miedzy dotrzyj na wyspe i znajdz przyjaciół i nic nie ma na mapie oprócz wyspy.To samo w misji Towarzysze Broni, mam pomóc Cerys i też na mapie nic. Dzieki

 

 

Masz jeszcze około 10 godzin wątku fabularnego. Możesz spokojnie grać :)

Odnośnik do komentarza

Kurde mialem odpuscic platyne i ogrywanie jeszcze raz Wieska (tym razem na najtrudniejszym poziomie) ale po rozmowie z kolega zastanawiam sie nad tym. Najgorsze jest to, ze znow ucieknie mi ok 100h a w kolejce Mordor, Batman, Wolfenstein i SP do DriveCluba... W sumie zostalo mi chyba kilka trofeow do zdobycia ale najgorszym zapewne bedzie ten z zebraniem wszystkich kart do gwinta i ukonczeniem jeszcze raz gry. Reszte mysle, ze jestem w stanie zdobyc dopakowana postacia przed rozpoczeciem od nowa przygody. Ktos jest z podobnym dylematem?

Odnośnik do komentarza

Ten new game plus to sa jakies pewnie zrodla odnosnie tego info? Jak tak to bym sobie jednak darowal ponowne przejscie od zera bo wlasnie mialem dzisiaj konczyc Bialy Sad na najwyzszym poziomie trudnosci.

Znaleźli jakieś pliki w DLC "Nilfgaardzki Rynsztunek". Mam szczerą nadzieję, że wyjdzie takie DLC.

 

O! I przy okazji:

61405189.jpg

Edytowane przez McDrive
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udalo mi sie wbic pare trofikow w tym te obsrane headshoty z kuszy i nalozenie krwawienia, otrucia i ognia. Zostalo mi tylko pare.

 

Wiadomo moze jakie karty przepadaja gdy cos sie pominie w grze? Zoltan slyszalem, ale jego akurat mam. Pomoze Ktos? Moze udaloby mi sie zdobyc cala kolekcje juz po ukonczeniu gry i przed nowym przechodzeniem na najtrudniejszym zeby juz nie skupiac sie az tak na tych kartach...

Odnośnik do komentarza

To, ze byla wrzucana lista kart jakie trzeba zdobyc i gdzie ich szukac bylo kilka razy, fakt ale nigdzie nie widzialem zeby byly opisane, ktore dokladnie sa do ominiecia... Jakbym nie sprawdzil wczesniej w google to bym nie napisal tutaj, wiec wyluzuj.

http://gearnuke.com/the-witcher-3-how-to-get-all-gwent/

Tutaj masz wypisane karty które można zdobyć z misji, reszta jest do kupienia u karczmarzy bądź wygrania u zwykłych kowali itp.

Odnośnik do komentarza

Gra skończona. Ogółem Redzi wykonali kawał niezłej roboty, świetna przygoda, ale gra ma zbyt dużo niedoróbek żeby uznać ją za jakiegoś mesjasza. Framerate leży i kwiczy. Główny wątek fabularny można streścić w jednym zdaniu. Zadań pobocznych nie chciało mi się wykonywać. Kompletnie nie odczuwałem też, że mamy tu na coś jakiś większy wpływ... nie wiem, brakowało mi tu jakiejś większej epickości oraz możliwości stworzenia własnej postaci, wyboru klasy, płci, drużyny itp. funkcji spotykanych RPG-ach. Inkwizycja bardziej mi się podobała i dużo mocniej mnie wciągnęła.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...