Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Czyli lepiej mieć niż nie mieć.

 

Co daje odwar z gryfa i gdzie można znaleźć jakąś recepturę na olej przeciw wampirom?

 

Jak jest pradawny dąb w Velen na moczarach niedaleko tych czarownic to po prawej stronie mapy jest strzeżony skarb przez babę wodną i tam może być lub mozesz z kupić u Druida na Skellige po wypełnieniu Questa EGZAMIN Z ALCHEMII na bycie jego uczniem (ma bardzo dużo receptur) :)

Edytowane przez Myriu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bushisan Może poświęcasz nad rozwodem nad błędami zbyt dużo czasu ?? Osobiście bardziej mnie bawią niektóre rzeczy niż denerwują. Jeśli nie wpływają znacząco na rozwój fabuły to gram dalej :D

 

Trudno nie zauważyć i zapomnieć :)

 

 

 

 

Pomijam te małe i najczestsze majace najwiecej wspólnego z detekcją kolizji aż przypominają się stare czasy R* z Vice City :D, tam tego było multum.Mam nadzieje że przy kolejnej części Redzi popracują skrupulatnie z większym gronem beta testerów i bedzie to jakość techniczna na miare GTAV  :taknieco:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: jak uruchomić NG+ w Wieśku?

 

Wg. Kotaku (i kno...) robię manualny save po skończeniu gry, uruchamiam nową grę i wybieram poziom trudności. Wyłączyłem samouczki i włączyłem symulację wyborów z W2. Niestety, po wszystkim gra nie pyta mnie o NG+ tylko wrzuca do gry (a raczej odpala intro). Coś ominąłem?

Odnośnik do komentarza

Ewentualnie w menu pobranej zawartości sprawdź czy masz ściągnięte ng+.

 

aw man, dzięki! Przy okazji zauważyłem, że zainstalowane miałem tylko 3 z 18 dodatków. Byłem święcie przekonany, że dodatki wchodziły z patchami ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie darmowe DLC.

 

Posłuchałem się kilku porad Andrzeja w kwestii budowania buildu Geralta. Mam alchemię bardzo dobrze rozbudowaną, większość odwarów zrobionych, kilka eliksirów i petard zostało do wykonania w wersjach najwyższych, więc jest z czym startować.

 

Dokonałem kilku zmian:

 

- zamiast setu niedźwiedzia biegam jeszcze z mistrzowskim kotem, jest to trochę wymuszone faktem, że sety legendarne ciągle przede mną (by móc w ogóle zacząć zbierać kota należy najpierw wykonać zadanie 'Polowanie na czarownicę'), co za tym idzie polegam także na atakach szybkich, a nie jak Andrzej jedynie na długich.

- zamiast zdolności pasywnych polegających na olejach, których używam tylko przed cięższymi walkami bo nie chce mi się co chwilę skakać po ekwipunku - poszedłem dalej w szermierkę. Młynek, rozpłatanie i mordercza precyzyja(2% szansy na instant killa za każdy punkt adrenaliny) to skille z których ciężko zrezygnować.

 

Dokładnych statystyk postaci obecnie nie pamiętam, ale na 40 lvlu punkty obrażeń mieczy w menu to ponad 5 tyś. na srebrnym i blisko 3 tyś. na stalowym mieczu po użytym Gromie. Ponad 8 tyś punktów życia.

 

Bieganie z aktywnymi odwarami (dzięki powiększeniu limitu punktów zatrucia ze 100 do 266), leczenie się każdym wypitym eliksirem/zadanym ciosem? Łał, tego mi brakowało.

 

Już teraz jest tak, jak pisał Andrzej - gra na najwyższym poziomie trudności nie sprawia już żadnych problemów.

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

A ja szukałem dziś wiedźmińskiego rynsztunku bo ponoć jest gdzieś ukryty w Białym Sadzie. Nie wiem tylko, który kupiec sprzedawał tą mapę z wiedźmińskimi klamotami.

Poszukaj na Eurogamerze. Jest tam poradnik z zaznaczonymi kupcami.

 

Ed.

Do NG+ przechodzą wszystkie schematy zdobyte we właściwej grze czy wszystko trzeba szukać od nowa?

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news-38276-dodatek_serca_z_kamienia_do_wiedzmin_3__dziki_gon_zadebiutuje_w_pazdzierniku_.html

 

Pierwszy, duży dodatek już w październiku a następny do końca marca 2016.

 

 

Przedstawiciele CD Projekt RED poinformowali, że już w październiku zadebiutuje Serca z Kamienia, czyli pierwsze duże fabularne rozszerzenie do Wiedźmin 3: Dziki Gon! Twórcy nie chcą aktualnie zdradzać szczegółów, ale już we wrześniu otrzymamy wszystkie dokładne informacje.

 
Rozszerzenie Krew i Wino, czyli większa opowieść, trafi do graczy na początku 2016 roku. Możemy oczekiwać, że DLC zadebiutuje na rynku przed marcem. Firma zaplanowała na ten miesiąc kolejne spotkanie z inwestorami, na którym poznamy strategię warszawskiego studia na kolejny okres finansowy.
Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Pewnie z czasem odnajdę i schematy na zbroję Wilka. Ale póki co ten musi wystarczyć. Aha, jeszcze jedno. Ile mieczy trzymacie zawsze w ekwipunku? Ja miałem po dwa stalowe i srebrne ale za dużo ważył Geralt i przy zbieraniu innych mieczy celem rozebrania na części lub odsprzedania wiedźmin szybko się robił za ciężki. Po jednym wystarczy i zawsze mam pod ręką kilka zestawów narzędzi kowalskich.

 

Zauważyłem, że z elementów zbroi najwolniej uszkodzeniu ulegają spodnie i rękawice. 

 

 

PS. Nie wytrzymałem i zajrzałem do poradnika na Eurogamerze. Teraz wiem, gdzie zacząć poszukiwania tego cechu. BTW, ten rynsztunek Wilka był jednym z DLC. W sumie pobierałem wszystkie te dodatki jak leci i nawet nie zwracałem szczególnej uwagi na tytuły xDDD

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Który wiedźmiński rynsztunek jest najbardziej przydatny? Dziś skompletowałem ten ze szkoły Gryfa i nawet daje radę. Z tym, że ja mam póki co 15.poziom postaci. 

Rynsztunki wiedźmińskich szkół w 100% wykorzystasz przy konkretnych buildach postaci. W umiejętnościach specjalnych masz perki "Techniki szkoły..." i każdy perk daje Ci różne boosty dla postaci i tak wychodzi że kota najlepiej jest połączyć z szybkimi atakami, gryfa/wilka ze znakami, a niedźwiedzia z silnymi atakami. Można to też fajnie mieszać np. teraz staram się zbalansować znaki z szybkimi atakami i używam rynsztunku szkoły kota żeby mieć boost do szybkich ataków, a w sloty mutagenów umieściłem niebieskie mutageny żeby mieć ulepszenie znaków.

A pod względem designu najlepszy jest pancerz niedźwiedzia. w płaszczu Geralt wygląda jak prawdziwy zabijaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...