Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Ponowię pytanie. Gra ktoś na NG+ juz w dodatki i dostaje mało doświadczenia nawet za bardzie rozbudowane misje mieszczące sie w pułapie 5 lvl? Obecnie mam 91 lvl i robiąc misje na 88 dostaje na przykład 48 pkt doświadczenia...

 

O to samo miałem spytać.  Gram na X One, jestem na 20 levelu na NG i za misje dostaję między 1 a 12 pkt doświadczenia... Czy da się to jakoś naprawić bez czekania na kolejny patch? Zaraz przejrzę zagraniczne fora - jak coś znajdę to dam znać.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Znalazłem coś takiego:

 

"It's not an issue. It's made to do that when you've overleveled for the quest. Example: I am level 21. I just completed a level 14 quest and only got 5xp. That's because I'm more than 6 levels above the recommended level. I just completed a level 29 as well and got 450xp. I completed a level 21 and got 200.

http://www.gamefaqs.com/boards/702760-the-witcher-3-wild-hunt/71976984 )

 

Przy czym jest to wpis z zeszłego roku. Wie ktoś może czy to jest nadal aktualne, że robiąc zadania które wymagają niższego levelu można dostawać śladowe ilości xp?

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Tak to jest aktualne. W zakładce zadania masz te zadania nawet lekko wyszarzone. Tak wiec warto zwracać uwagę by robic misje nie będące na niższym levelu o 5. Ale tak czy siak widze ze w dodatkach jakos mniej wpada. Zreszta mi to większej różnicy nie robi bo i tak mam prawie maksymalny level i na drodze ku zagładzie idzie praktycznie jak przez masło, ale pytałem z ciekawości i w sumie fajnie byłoby dobić do tego 100 poziomu ;p

Odnośnik do komentarza

Tak to jest aktualne. W zakładce zadania masz te zadania nawet lekko wyszarzone. Tak wiec warto zwracać uwagę by robic misje nie będące na niższym levelu o 5. Ale tak czy siak widze ze w dodatkach jakos mniej wpada. Zreszta mi to większej różnicy nie robi bo i tak mam prawie maksymalny level i na drodze ku zagładzie idzie praktycznie jak przez masło, ale pytałem z ciekawości i w sumie fajnie byłoby dobić do tego 100 poziomu ;p

Dzięki za odpowiedź. W międzyczasie zrobiłem zadania na różnych poziomach i za ten na 22 dostałem normalne xp (mam 21 poziom). Więc wszystko gra. A zacząłem czyszczenie zleceń wiedźmińskich i pobocznych więc trochę zadań na poziomach 15-20 mam do zrobienia :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wszystko zależy od decyzji jakie podejmujesz w związku z Ciri. Np. czy wziąłeś ją do Emhyra albo pozwoliłeś samej pójść na zebranie loży czarodziejek. Wszystko jest w necie. 

 

Ciri może jeszcze zostać cesarzową albo zginąć. I to ostatnie zakończenie jest podobno kanonicze.

 

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...