Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie, otóż jak mam ten miecz areonight czy jakos tak, który zdobyłem za pierwszym przejściem i mam go teraz w NG+ to lepiej lecieć z nim cały czas bo teoretycznie leveluje on razem z nami i ma ten fajny wzrost obrażeń 10% przy każdym ciosie, czy warto nosić cos innego? Teraz zrobiłem sobie set podstawowy kota i mieczyk tam mam troche lepszy jesli chodzi o obrażenia ale to pewnie byłoby do czasu.

Odnośnik do komentarza

Załóżmy, że dokupię Krew i Wino oraz Serce z Kamienia w postaci kodów do podstawki, to jak wygląda wtedy odpalanie tych kampanii? Z menu głównego, czy gdzieś w terenie się znajduje quest?

Przeszedłem podstawkę swego czasu, sejwy trzymam, ale chciałem kupić GOTY już z kompletem DLC. Jako że sejwy będą niekompatybilne, to jestem pewnie zmuszony przejść od nowa, chyba że da się od razu zacząć dodatki od jakiegoś tam ustawionego przez twórców levelu?

I co wtedy z wyborami fabularnymi i itemami, kartami etc.?

Odnośnik do komentarza

A ja powracam z pytaniem o skalowanie przeciwników które możemy wałczyć w opcjach.

Wtedy faktycznie jest trudniej pod koniec (gdy nawet jakieś topielce nadal są wymagający) gry a łatwiej na początku?

Czy jak to CD Projekt rozwiązał ?

Odnośnik do komentarza

Załóżmy, że dokupię Krew i Wino oraz Serce z Kamienia w postaci kodów do podstawki, to jak wygląda wtedy odpalanie tych kampanii? Z menu głównego, czy gdzieś w terenie się znajduje quest?

 

Przeszedłem podstawkę swego czasu, sejwy trzymam, ale chciałem kupić GOTY już z kompletem DLC. Jako że sejwy będą niekompatybilne, to jestem pewnie zmuszony przejść od nowa, chyba że da się od razu zacząć dodatki od jakiegoś tam ustawionego przez twórców levelu?

 

I co wtedy z wyborami fabularnymi i itemami, kartami etc.?

 

Jak chcesz grać w dodatki ze swojego savea to sciagasz z tablicy ogloszen ogloszenie o quescie i zaczynasz jedno badz drugie dlc. SzK dzieje sie w wiekszosci na polnocnym wschodzie Velen/Novigradu, Kiw w calosci na nowej mapie. to, ze zaczynasz grac w misje z DLC w niczym nie przeszkadza w normalnej rozgrywce, nadal mozesz chodzic gdzie chcesz itd itp.

 

Jesli GOTY bedzie dzialac tak samo jak sciaganie dodatkow, to bedziesz mogl uruchomic dowolny dodatek z glownego menu gry, dostaniesz wtedy predefiniowanego geralta na z gory ustalonym poziomie. Rzuci Cie gra do swiata gry, ale z wylaczonymi questami z glownej linii fabularnej. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki Ci dobry człowiecze.

Ciekawie brzmi opcja nr dwa - czyli cały wymarły świat (tj. pozbawiony questów) a tylko aktywne DLCki KiW oraz SzK?

 

W ogóle brak możliwości transferu saveów z tej samej gry to jakaś paranoja. Przecież kod źródłowy jest taki sam, format saveów także - jeno coś z konsolami jest nie tak, że inne wydanie gry = brak kompatybilności.

Odnośnik do komentarza

Ciekawie brzmi opcja nr dwa - czyli cały wymarły świat (tj. pozbawiony questów) a tylko aktywne DLCki KiW oraz SzK?

 

 

Nie sprawdzałem niestety tej opcji dokładnie jakoż iż odpaliłem tylko na chwilkę by wbić jeden aczek z KiW który niechcący ominąłem ;) Wydaje mi się, (nawet chyba tak jest napisane w wyborze DLC), że wszystkie poboczne questy istnieją itd itp, nie ma tylko tych z głównej osi fabularnej. Ale może to wypowie się ktoś kto lepiej ogarnął ten system :) 

Odnośnik do komentarza

Jestem w Velen na 8 poziomie. Glowne misje to 6 poziom. Poboczne to 7 i potem dopiero 10. Rozumiem, ze poty nie dojde do 10 lvlu to moge sobie spokojnie robic te zalegle o nizszym lvlu questy? Wiem, ze nic nie dostane za nie, ale przynajmniej je skoncze i zobacze, co kryja. Nie chce isc dalej poty wszystkiego nie zobacze tu w Velem. To ma sens?

Odnośnik do komentarza

Rób jak najwięcej pobocznych i uważaj przy misjach ze znakiem "!" na mapie. Bo czasem mogą sięto zdarzyć misje na teraz.
Np. baba prosi o pomoc w wyproszeniu pijaków, to musisz to zrobić teraz, bo potem będziesz miał questa niewykonanego :/
Ja mam chyba z 10 zadań niewykonanych i już ich nie wykonam, nad czym ubolewam.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grając na najtrudniejszym na początku mega sie męczyłem ale będąc teraz na 74 lvl nie widze w zasadzie większej różnicy niz jak grałem na normalu. Rzeczywiście gra szybko traci balans. Zauważyłem także ze automatycznie po pewnym czasie włączyło mi podwyższenie levelu przeciwnkow, nie widziałem specjalnej różnicy w poziomie trudności bo ten pratycznie jest zerowy przy zwykłych walkach, ale mimo wszystko wyłączyłem go, bo nie lubię tego całego skalowania świata rodem z TESów, których jakos nigdy nie trawilem.

Ps. Drugie przejście gry a ja ponowne nie moge oderwać sie od konsoli, mógłbym bez konca zachwalać ten tytuł;p a jak wyłączam to zaraz mam ochotę pograć z kimś w gwinta w realu,czy poczytać sapkowskiego byle tylko siedzieć w tym uniwersum;o zeby tak mieć na wszystko czas

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza

Redzi pomyśleli o wszystkim: zapisałem sobie stan gry i tak sobie szedłem dalej, az tu nagle "zadanie wykonane niepowodzeniem" !!!/? Szybko zaglądam w zapiski, a tam jak byk na dole mój stary zapis. Ale sie ucieszyłem :) Dzisiaj gry zapisują sie na ostatnim zapisanym przez nas miejscu, ale na szczęście nie w Wiedźminie. Zapis został nienaruszony.

 

A wracając do zadania to mam problem z pozyskaniem glejtu w zadaniu "Hieny cmentarne". Gość mi cały czas ginie. Co proponujecie: stać z boku i chronić go, czy lecieć i szybko walczyć z potworami zanim zejdą do ludzi ? 

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Redzi pomyśleli o wszystkim: zapisałem sobie stan gry i tak sobie szedłem dalej, az tu nagle "zadanie wykonane niepowodzeniem" !!!/? Szybko zaglądam w zapiski, a tam jak byk na dole mój stary zapis. Ale sie ucieszyłem :) Dzisiaj gry zapisują sie na ostatnim zapisanym przez nas miejscu, ale na szczęście nie w Wiedźminie. Zapis został nienaruszony.

 

A wracając do zadania to mam problem z pozyskaniem glejtu w zadaniu "Hieny cmentarne". Gość mi cały czas ginie. Co proponujecie: stać z boku i chronić go, czy lecieć i szybko walczyć z potworami zanim zejdą do ludzi ? 

 

ruszałem od razu w kierunku, z którego wybiegają ghule i starałem się każdego raz trafić, żeby skupiły się na mnie, NPC są na góra jeden dwa strzały, więc na drodze ku zagładzie życzę powodzenia w krążeniu wokół takiego leszcza

 

ten quest to czołówka najbardziej irytujących zadań w grze, polecam mieć eliksiry grom oraz puszczyk, a co każdą falę nakładać na miecz olej

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Redzi pomyśleli o wszystkim: zapisałem sobie stan gry i tak sobie szedłem dalej, az tu nagle "zadanie wykonane niepowodzeniem" !!!/? Szybko zaglądam w zapiski, a tam jak byk na dole mój stary zapis. Ale sie ucieszyłem :) Dzisiaj gry zapisują sie na ostatnim zapisanym przez nas miejscu, ale na szczęście nie w Wiedźminie. Zapis został nienaruszony.

 

A wracając do zadania to mam problem z pozyskaniem glejtu w zadaniu "Hieny cmentarne". Gość mi cały czas ginie. Co proponujecie: stać z boku i chronić go, czy lecieć i szybko walczyć z potworami zanim zejdą do ludzi ?

ruszałem od razu w kierunku, z którego wybiegają ghule i starałem się każdego raz trafić, żeby skupiły się na mnie, NPC są na góra jeden dwa strzały, więc na drodze ku zagładzie życzę powodzenia w krążeniu wokół takiego leszcza

 

ten quest to czołówka najbardziej irytujących zadań w grze, polecam mieć eliksiry grom oraz puszczyk, a co każdą falę nakładać na miecz olej

Wszystko sie zgadza, ale czemu mam nakladac olej, co 2 min? Olej sie nie konczy, chyba ze inny naloze, right?
Odnośnik do komentarza

 

 

Redzi pomyśleli o wszystkim: zapisałem sobie stan gry i tak sobie szedłem dalej, az tu nagle "zadanie wykonane niepowodzeniem" !!!/? Szybko zaglądam w zapiski, a tam jak byk na dole mój stary zapis. Ale sie ucieszyłem :) Dzisiaj gry zapisują sie na ostatnim zapisanym przez nas miejscu, ale na szczęście nie w Wiedźminie. Zapis został nienaruszony.

 

A wracając do zadania to mam problem z pozyskaniem glejtu w zadaniu "Hieny cmentarne". Gość mi cały czas ginie. Co proponujecie: stać z boku i chronić go, czy lecieć i szybko walczyć z potworami zanim zejdą do ludzi ?

ruszałem od razu w kierunku, z którego wybiegają ghule i starałem się każdego raz trafić, żeby skupiły się na mnie, NPC są na góra jeden dwa strzały, więc na drodze ku zagładzie życzę powodzenia w krążeniu wokół takiego leszcza

 

ten quest to czołówka najbardziej irytujących zadań w grze, polecam mieć eliksiry grom oraz puszczyk, a co każdą falę nakładać na miecz olej

Wszystko sie zgadza, ale czemu mam nakladac olej, co 2 min? Olej sie nie konczy, chyba ze inny naloze, right?

 

Kończy. Chyba jest limit uderzeń, który widać nawet pod paskiem życia.

Odnośnik do komentarza

Ja w tej chwili jestem na etapie Krwawego Barona. Od razu tutaj przypominają mi sie wasze superlatywy na temat questu z nim związanego. Zgadzam sie z nimi poniekąd. A to dlatego, ze uważam go, za bardzo udany, dobry. Tak, dobry!  Dlatego, tylko dobry, ponieważ tak naprawdę niczym nie ustępuje innym wspaniałym questom. Dla porównania rzucę tutaj: "Na ratunek Księżniczce" - która okazuje sie być owieczką :dynia: . Dość krótkie, ale jakże pomysłowe. Sama zabawa z dzwoneczkiem daje dużo radości, nie wspominając, ze on sam przyciąga inne stworzenia, wiec robi sie ciekawie, podczas przeprawy do domu. Te i inne sa naprawdę świetnie, wiec ciężko jest sie wybić z tłumu nawet takiemu Baronowi. 

 

 

Można też olać glejt i po prostu przepłynąć sobie do oxenfurtu przez rzekę zamiast przejść po moście

Nie po to gram, żeby iść na skróty. W tej grze chce poznać wszystko i skończyć z poczuciem spełnienia wszystkiego z dobra karma. 

Odnośnik do komentarza

Ja w tej chwili jestem na etapie Krwawego Barona. Od razu tutaj przypominają mi sie wasze superlatywy na temat questu z nim związanego. Zgadzam sie z nimi poniekąd. A to dlatego, ze uważam go, za bardzo udany, dobry. Tak, dobry!  Dlatego, tylko dobry, ponieważ tak naprawdę niczym nie ustępuje innym wspaniałym questom. Dla porównania rzucę tutaj: "Na ratunek Księżniczce" - która okazuje sie być owieczką :dynia: . Dość krótkie, ale jakże pomysłowe. Sama zabawa z dzwoneczkiem daje dużo radości, nie wspominając, ze on sam przyciąga inne stworzenia, wiec robi sie ciekawie, podczas przeprawy do domu. Te i inne sa naprawdę świetnie, wiec ciężko jest sie wybić z tłumu nawet takiemu Baronowi.

 

 

No tak - porównywać wielowątkowy quest z licznymi zwrotami akcji oraz zakończeniami do bekowej eskoty

kozy

:dunno:

Odnośnik do komentarza

CDPR wraz z wydaniem kompletnej wersji Dzikiego Gonu szykuje fajnie ilustrowany poradnik do podstawki i dwóch dodatków. Tutaj są dwie pierwsze grafiki prosto z guide'a.

 

 

91fQC1InPbL.jpg

 

 

 

91BbC77D4lL.jpg

 

 

 

Amazon has updated the product page for The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition Collector’s Guide, providing a look at the two exclusive lithographs being included in the bundle. If you are interested, you can preorder the official strategy guide for the complete edition of the RPG with this link from the shopping website. You can also check out what the two lithos look like with the images located just below this paragraph.

 

 

http://gameidealist.com/news/look-exclusive-lithographs-witcher-3-wild-hunt-complete-edition-collectors-guide/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...