Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie zadziałają sejvy. Takie było oficjalne stanowisko CDPR i żaden patch tego nie poprawi (zresztą, żaden nowy nie wyszedł od paru miesięcy).


Z tego co widzę, oba dodatki są po 59 zł teraz na PSN, to chyba dobry deal. Gdzie masz edycję GOTY za tyle?

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Tak sobie gram już 50 godzin i nie jest to gra idealna ale chyba najlepsza jaką w życiu grałem, od czasu pierwszego gothica żadna gra mnie tak nie wciągnęła, największa tutaj to chyba zasługa świata przedstawionego, na pewno w każdym razie nie wątku głównego który jakoś szczególnie mnie wciągnął a wiele zadań pobocznych jest o wiele ciekawszych. W większości gier nie bawię się w żadne znajdźki a tutaj nawet wyszukuje ekwipunku czy tam przepisów na niego, którego i tak nie będę używał. Jedynym minusem jest moim zdaniem coraz niższy poziom trudności, zaczynałem na prawie najwyższym poziomie i przez pierwsze kilka h godzin gry było ciężko, teraz po 50h zmieniłem na najwyższy ale napewno nie jest to jak nazwa tego poziomu mówi "dorga ku zakładzie"

Z ciekawości posłuchałem sobie innych wersji językowych i nie wyobrażam sobie w to grać po angielsku, po rusku czy nie niemiecku byłoby całkiem ok ale jakoś angielsku mi tu w ogóle nie pasuje.

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

W trakcie gry masz 5 kluczowych kwestii dialogowych, które wpływają na głównej zakończenie. Tam musisz wybrać właściwe odpowiedzi.

A jakie to kwestie i ile tak właściwie jest tych zakończeń? Odpisz proszę albo w wiadomości prywatnej bo widzę, że Ty fachowiec od Wiedźmina 3.

Moje zakończenie:

 

 

Ciri została Wiedźminką a Geralt wręczył jej wykuty specjalnie dla niej miecz, siedzieli w tawernie w Białym Sadzie, łzy napływały mi do oczu. :-)"

 

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

To masz dobre zakończenie. W sumie są

3

główne zakończenia ale inne decyzje podejmowane w czasie gry mają wpływ na wygląd każdego z nich. Tu masz rozpiskę co i jak

http://forums.cdprojektred.com/forum/pl/seria-gier-wiedźmin/wiedźmin-3-dziki-gon/dyskusje-o-fabule-lokacjach-i-postaciach-spoilery/41373-selektywnie-ospoilerowane-zakończenia-poradnik

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w zadaniu Władca Undvik gra automatycznie przeskoczyła mi kilka podpunktów do przodu. To pewnie dlatego, że przez przypadek zbadałem jakieś ciało na ziemi mimo iż w tym momencie nie powinienem tego robić a dopiero po odbyciu kilku rozmów i przebyciu kilku zdarzeń. Musiałem aż na Youtube zobaczyć przebieg tego zadania do momentu, w którym się znalazłem.

 

Czyli trzeba uważać by przypadkiem nie aktywować jakiegoś zadania "od środka" albo ja miałem wyjątkowego pecha;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w zadaniu Władca Undvik gra automatycznie przeskoczyła mi kilka podpunktów do przodu. To pewnie dlatego, że przez przypadek zbadałem jakieś ciało na ziemi mimo iż w tym momencie nie powinienem tego robić a dopiero po odbyciu kilku rozmów i przebyciu kilku zdarzeń. Musiałem aż na Youtube zobaczyć przebieg tego zadania do momentu, w którym się znalazłem.

 

Czyli trzeba uważać by przypadkiem nie aktywować jakiegoś zadania "od środka" albo ja miałem wyjątkowego pecha;)

 

Miałem cos podobnego, kiedy nie podsłuchałem rozmow wieśniaczek plotkujących na polu. Okazało sie potem, ze pominąłem 2 watki w zadaniu, ale i tak zaliczyłem zadanie powodzeniem. Czyli nie zawsze trzeba sie tym kierować. 

Odnośnik do komentarza

Często mi się zdarzało, że miałem któryś z podpunktów questa niezaliczony, gdyż przypadkiem trafiałem na dalszy krok w czasie podróży. A trzeba było np. iść po śladach, lub z kimś zagadać.

Nie ma się co przejmować, parę czerwonych krzyżyków w ramach zaliczonego questa nie powinno zaszkodzić (w achievementach jak i samopoczuciu).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...