Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Dziki Gon


Rekomendowane odpowiedzi

Tak troszkę offtopem. Wczoraj widziałem chińskiego Wiedźmina polującego na demony. Miał nawet swojego Jaskra. Chociaż w przeciwieństwie do rodzimego odpowiednika to troszkę chooj z niego był bo mu nie pasowała miłość demona i człowieka. Nawet

Jaskra

nie kwapił się ratować. Sam film to 3/6 w stylu przyczajonych kotów, ukrytych jaszczurek.

Odnośnik do komentarza

Do wiedźmina nie pasuje ratowanie świata, za to idealnie sprawdza się w mniejszych opowieściach. Tak samo w książkach jak i w grach.

Z tego samego powodu wątek barona wyróżnia się na tle innych zadań z głównego wątku.  

 

no ale koniec końców i tak ratował, gdy kłóciło się to z jego interesami (np. Ciri i Yen w sadze). :czesc:

 

również w W2 gł. wątek i towarzyszące mu wydarzenia pięknie balansowały między wyborami typu; ratuj przyjaciółkę, albo przyszłość królestwa, poświęć życie niewinnych, by dopaść badguya, lub uratuj ich i pozwól mu uciec.

 

nawet podjęcie walki z ostatnim bossem, po poznaniu jego losów było trochę kłopotliwe. a jak w zależności od naszej decyzji zmianie diametralnie inaczej ulegały np. nastroje wobec nieludzi, czy stosunek do czarodziejów w outrze. :fsg:

czemu w typowych grach akcji nie ma takich, nieliniowych ficzerów ;/

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Odnośnie wyboru poziomu trudności to od razu bierzcie Droga ku Zagładzie nawet jeśli nie zależy Wam na platynie. Alternatywne sterowanie, zminimalizowana mapa i do przodu. Z początku może wydawać się trudniej ale nic z tych rzeczy, ta gra jest łatwa, na niższym poziomie ultra łatwa, a dla osób, które grały w bloodborne to będzie easy. Dlaczego więc ten poziom trudności sam wybrałem grając po raz pierwszy? Przedewszystkim do wykorzystywania eliksirów, olejów i petard, czyli korzystania w pełni z wiedźmińskiego rynsztunku. Na niższych poziomach albo nie musimy korzystać albo baaardzo sporadycznie. Dlatego polecam ten poziom trudności wybierać od razu bo za drugim razem takiej satysfakcji już nie będzie.

Odnośnik do komentarza

 

Tak jak mówi Andrzej, gra na NG+ po przejściu dwóch dodatków bez względu na poziom trudności wygląda mniej więcej tak:

 

Ten młynek to się uaktywnia sam gdy używamy tej umiejętności ?

 

Trzeba przytrzymać szybki atak. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza

Mówicie, że Nowa Gra Plus jest łatwa nieważne na poziom, niezgodę się, grałem właśnie wiedźmina na NG+ na najwyższym poziomie, plus w ustawieniach włączyłem opcje, aby przeciwnicy automatycznie podskakiwali levelem do mojego levelu, więc nie było tak prosto. Stado wilków potrafiło mnie zabić czasami, wiadomo znałem już mechanikę uników wiec było o wiele łatwiej + gościo na filmiku ile ma buffów wiec mogło łu łatwo pójść ;)

Odnośnik do komentarza

A propos poziomu trudności- czy po skończeniu dodatków warto dalej levelować postać (odkrywając znaki zapytania i robiąc wszystkie poboczne questy), chcąc grać dalej na NG+? W sensie czy wrogowie będą dostosowani poziomem trudności do levelu Geralta?

A może jednak nie grać NG+ tylko kompletnie nowy sejw? Jak będzie łatwiej?

I czy jeśli zmniejszę poziom trudności gwinta, nie zablokuje mi trofeum na Droga Ku Zagładzie?  :sorcerer: Bo z podstawki brakuje mi tylko wszystkich kart (trofeum do pominięcia) i skończeniu na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza

A propos poziomu trudności- czy po skończeniu dodatków warto dalej levelować postać (odkrywając znaki zapytania i robiąc wszystkie poboczne questy), chcąc grać dalej na NG+? W sensie czy wrogowie będą dostosowani poziomem trudności do levelu Geralta?

A może jednak nie grać NG+ tylko kompletnie nowy sejw? Jak będzie łatwiej?

I czy jeśli zmniejszę poziom trudności gwinta, nie zablokuje mi trofeum na Droga Ku Zagładzie?  :sorcerer: Bo z podstawki brakuje mi tylko wszystkich kart (trofeum do pominięcia) i skończeniu na najwyższym poziomie.

 

Tak owszem, tak jak napisałem wcześniej, w ustawieniach jest opcja, aby przeciwnicy byli równi levelem który posiada Gerald, przykładowo Geralt ma 72, wilk ma Level 70

A z gwintem to tak jak kolega napisał u góry/

Odnośnik do komentarza

Jaki polecacie bulid postaci pod alchemie (odwary + eliksiry) oraz walkę mieczem ?

Ja mam coś takiego:

 

 

AiU783r.jpg

 

xoRf1Bv.jpg

 

Może staty bazowe nie są jakieś uber imponujące, ale po jednym czy dwóch killach Geralt sadzi same criticale. Do tego odwar z ekkimy/echidni/trolla i DzK robi się bajecznie prosta nawet na początku.

Odnośnik do komentarza

Set niedźwiedzia? Dla ludzi faktycznie, którym gra sprawia problemy hehe a tak na poważnie bieganie w sukience w ogóle do stylu Wiedźmina nie pasuje. Jak dla mnie Niedźwiedź wygląda najgorzej :/

 

W dodatku KiW do arcy podbiłem wszystkie sety i porównywałem i niedźwiadek wypadł najgorzej w kwestii klimatu :/

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

W wilku zrobiłem platynę i dziwię się, że patrzysz na statsy na poziomie normal :D ja na drodze ku zagładzie brałem tylko kwestie wizualne pod uwagę w setach :)(bo generalnie co? Jak byłyby stringi dla geralta o statsach ogromnych to też byś założył?). Gryf też mi się średnio podoba ale za to Wilk z całą czarną zbroją, hmm no podoba mi się do stylu Geralta czy to z gier czy z książek, tak właśnie mi pasuje :)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Osobiscie zaczynalem z kotem, jak Andrzej radzil. Ale jak tylko sie usamodzielnilem, poszedlem w gryfa. Potem, kiedy juz podbilem wystarczajaco level, poszedlem, jak Wesker w wyglad Geralta. Zbroja gryfa, a reszta mieszana z kotem, niedzwiedziem i wilkiem. SzK z kamienia zaliczylem w dodobnej mieszance, przy koncu zakladajac tylko zmije, bo wczesniej i tak sie nie da, bo jest od 39lvlu. Ta z podstawki, gdzies posialem na poczatku gry. Potem sie zglitchowala.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Bo właśnie to jest fajne jak patrzysz na postać, którą notabene grasz długi czas i podoba Ci się wygląd, to nie Skyrim gdzie widać tylko rączki. A nie jak Nemesis bo statsy i tylko to się liczy :D (na easy/normal:D)a jak wygląda to może być komedia

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Niedźwiedź reprezentuje klasę ciężkiej zbroi wiedźmińskiej.

 

Statystyki wyśmienitego rynsztunku Niedźwiedzia:

 

Zbroja (190 pancerza)

Buty (71)

Rękawice (67)

Spodnie (71)

Miecz srebrny (415 obrażeń)

Miecz stalowy (+282 obrażeń ciętych)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...