Skocz do zawartości

Seria Tales of


Killabien

Rekomendowane odpowiedzi

Na ps2 jrpgi w ang wersji wychodziły nawet 3-4 lata po premierze next genów, więc co za problem? Myślę, że nawet Sony ich poprosi aby w ten sposób przytrzymali przy życiu konsole, kiedy zachodnie studia będą trzepać gry na ps4.

Miedzy Abyssem na PS2 a Vesperią na XBOXa360 była 3 letnia przerwa i jakoś nie wydawali przetłumaczonych,  poprzednich części na PS2.

Sony na pewno tez prosiło Capcom o Monhuna na Vite :) .

Odnośnik do komentarza

No ale xiliia 2 to jednak sequel (chyba? czy tylko a nazwy), + te części które nie wydali na ps2 były tylko dwie z tego co widzę na wiki, ToD2 i ToR. I były nieco bardziej przestarzałe technologicznie (2d), więc mogli stwierdzić, ze po abyssie zachód na taką "brzydotę" nie zwróci uwagi :P Poza tym wszystkie next genowe talesy tłumaczą do tej pory, więc myślę, że szanse nadal są spore :P

Odnośnik do komentarza

Oby. Vesperia na ps3 podobno miała już nagrane dodatkowe dialogi (z Patty) po angielsku i jakos w końcu nie wydali jej na zachodzie. Xillia fajnie, że w ogóle bedzie, ale też jakoś 2 lata po premierze. Ktoś wie jak ze sprzedażą tej serii? Czy poszczególne części się jakos fajnie sprzedawały czy niezbyt?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Małe pytanko odnośnie Xilli, kiedy wpada pierwszy trofik w grze? Wiem że niektórzy grali w Japońca to może potrafią odpowiedzieć, bo mam ponad 5h i zero trofików, z góry dzięki za odpowiedź.

Po ukończeniu 1 aktu, chyba że celujesz w trofea  związane z postaciami ( zrób x danej czynności daną postaciom), to da rade wcześniej.( czasowo tak 12-18h).

Odnośnik do komentarza

Akurat w Xillie 1 to nie wysilając się można wbić platynę, szczerze to sam chyba tylko przy dwóch trofeach związanych ze skillami musiałem grindować, bo najzwyklej w świecie nie grałem danymi postaciami nic a nic, a skoro tylko mi te brakowały to głupio by było ich nie wbić dla platyny ;p

 

Za to Xillia 2 ma masakryczne wyzwania w trakcie walk, niektóre to lekkie przegięcie, no i ogromny grind ze skillami w porównaniu do X1

Odnośnik do komentarza

Chyba po 10h albo 12h grania wpadł mi pierwszy trofik ze story "Ten, który wie coś o Rise Maxia". To jest za przejście aktu 1, potem wpadł dopiero chyba za przejście aktu 2 i potem zaczęły wpadać brązy z używania skilli postaciami, którymi grałem.

 

Jeśli dobrze pamiętam, to akt 1 kończy się gdzieś chyba w Rorondo.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Mam jeszcze Tales of Graces F Day 1 Edition, troszkę późno zacząłem kolekcjonować, do niedawna z reguły odsprzedawałem dalej większość gier, ale po tym jak sprowadziłem z Japonii edycję z padem xillia 2 to coś mi się przestawiło i teraz bardziej myślę o kolekcjonowaniu ;p

 

Oczywiście w planach jest zakup Kolekcji Tales of Symphonia, może będzie jakaś kolekcjonerka kto wie :)

 

@Zdzisiu

Tak, nie ma Japońskiej ścieżki, ale nie bardzo wiem czy warto jest z nią grać (gdyby była) bo sceny po walce nie mają napisów, jak nie znasz Japońskiego chociaż w jakimś stopniu to omijasz sporą dawkę humoru :)

Na razie tylko Jude mi się nie podoba, koleś co podkłada mu głos np Teddiego zagrał super, ale Jude tak jakoś meeh :(

Odnośnik do komentarza

Jedyne dobre głosy to Tipo i Alvin. Reszta albo jest słaba i nie pasuje albo brzmi jakby była czytana(monotonnie).

Gra w przeciwieństwie do wersji japońskiej potrafi często chrupnąć. Odczuwam też że gra jest łatwiejsza( tak jakby normal nazwali hard). Przez całą grę nie korzystałem ani razu z butelek do wskrzeszania. Końcowy boss poszedł w 3 minuty(nie zdążyła się skryptowa część zakończyć).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.