Skocz do zawartości

Seria Tales of


Killabien

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się dorwać i zamówić kolekcjonerkę Chronicles :S nawet w spoko cenie, w między czasie widziałem w promo na PS store Graces F europejskie to strzeliłem sobie, może drugą platynkę zrobię w tej samej grze :D bo jak dla mnie to też najlepszy Tales of, a na pewno z najlepszym systemem walki :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Poradźcie co wybrać.Graces F,czy kompilację Symphonia ? Interesuję mnie głównie aspekt fabularny i system walki.ToS bardzo się postarzał ? Z tej serii przeszedłem jedynie ToX1 inie ukrywam,że gra jest świetna zarówno fabularnie jak i systemowo.

 

To prawda.że Xillia 2 to w większości kopiuj-wklej z X1 ?

Odnośnik do komentarza

Poradźcie co wybrać.Graces F,czy kompilację Symphonia ? Interesuję mnie głównie aspekt fabularny i system walki.ToS bardzo się postarzał ? Z tej serii przeszedłem jedynie ToX1 inie ukrywam,że gra jest świetna zarówno fabularnie jak i systemowo.

 

To prawda.że Xillia 2 to w większości kopiuj-wklej z X1 ?

 

Xillia 2 dopiero wyjdzie wtedy bedzie mozna oceniac czy to kopiuj wklej z x1 czy tez nie.

Odnośnik do komentarza

Ci co zanją Japoński już grali i naczytałem się sporo opinii w necie,że grając obie częsci jedna po drugiej przy X2 można się porzygać od tych samych lokacji i potworów.

 

Wiadomo,że część lokacji będzie tych samych,bo w końcu to ten sam świat rok później,ale po cichu liczę jednak na przewagę nowych plansz .

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nowe screeny z Tales of  Zestiria:

 

 

1393507121-1.jpg 1393507121-2.jpg 1393507121-3.jpg

1393507122-4.jpg 1393507120-5.jpg 1393507121-6.jpg

1393507121-7.jpg 1393507122-8.jpg 1393507122-9.jpg

1393507123-10.jpg 1393507123-11.jpg 1393507123-12.jpg

 Muszę przyznać, że prezentuje się to bardzo fajnie. Graficznie i pod względem designu jest spoko. Zdecydowanie bardziej przykuwa moją uwagę ta odsłona niż poprzednie.

W sumie jedynym Tales'em w jakiego grałem była Phantasia na Snesa więc o ile ta część wyjdzie po ang to może będzie okazja zapoznać się z tym co seria ma do zaoferowania dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jego opinia jest jak najbardziej miarodajna, tylko ze dla niego. Na tym polega subiektywnosc. Nie kreuj sie na wyrocznie, ktora bedzie teraz rozsadzac o wartosci wypowiedzi, bo nie masz do tego ani kwalifikacji, ani autorytetu.

Nie jest miarodajna. Miarodajnością określa się czy opinia się przyda komuś innemu sięgającemu po grę. Teraz ktoś sięgnie po "Time and eternity" i pomyśli że Xillia jest gorsza od ww gry.

Opinia jest subiektywna, ale nie miarodajna. Nie neguję że uważa że Xillia jest dal niego słaba - po prostu w  mało grał jrpgów skoro twierdzi ze dawno nie grał w tak słabego jrpg.

 

Poza tym estel - ty też tak z jrpgami nie za pan brat jesteś. http://www.psxextreme.info/topic/97124-final-fantasy-x-hd/page-21?do=findComment&comment=3053209   Czysta demagogia.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...