Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wziąłem w day one i nie żałuje, killzone i bf4 a zwłaszcza ten drugi w multi zamiatał mną godzinami liczony w dziesiątku a potem miażdżący graficznie Infamous, w przerwach resogun multi i contrast :). Nie żałuje (gdybym teraz kupiłbym to skąd ja na to wszystko miałbym teraz kasę? Dlatego wolę kupić jak najszybciej i powoli rozkręcać kolekcję gier) a odnośnie pytań to np istalacje gry czasami robią się w tle a my już możemy grać :)

Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza

Dobra. Mija już ponad rok od PS4 na rynku i mam pytania (dla tych co już mają jakieś tam doświadczenie z grami na ps4):

 

- Jak jest z tymi instalkami? Faktycznie krótsze?

- Czy loadingi wydaja się krótsze w stosunku do PS3?

- czy framerate wydaje się być mniejszym problemem? Czy znów czuć ciągle przycinki jak na PS3?

- praktycznie nie istnieją, trwa to chwilkę

- tak, są krótsze, ale to bardziej od tworcow i dysku zalezy niz od samej konsoli.

- nie spotkalem jeszcze gry z problemem gubiacych kratek.

Odnośnik do komentarza

- Jak jest z tymi instalkami? Faktycznie krótsze?
- Czy loadingi wydaja się krótsze w stosunku do PS3?
- czy framerate wydaje się być mniejszym problemem? Czy znów czuć ciągle przycinki jak na PS3?

 

Mogę porównać instalki z PS4 z instalacja w Xbox 360 bo na poprzedniej generacji siedziałem w obozie Microsoftu.

Różnica jest kolosalna. Tam trwało to nawet kilka/kilkanaście minut. na PS4 jest to około 2 min max. Zresztą czasem można grać od razu bo reszta w tle się instaluje.

 

Loadingi to kwestia gry. W takim Driveclubie jest bardzo szybko natomiast Little Big Planet 3 to totalna porażka. Co do PS3 się nie wypowiem bo nie miałem.

Ja osobiście z klatkami do tej pory nie miałem problemu. Przynajmniej w te gry co grałem (TLOU, LBP3, DC, FIFA15)

Edytowane przez BlukeR
Odnośnik do komentarza

Z suszarą pewnie przesadzasz, zobacz filmiki na youubie jak naprawdę awaryjne egzemplarze głośno chodzą. Że czasami się wkręci przy którejś konkretnie grze na wyższe obroty to normalna rzecz. Ja mam tak przy niektórych momentach Infamous, a przy pesie i driveclub np prawie wcale jej nie słychać. Problem jest gdy dotyczy to wszystkich gier i słychać ją głośno nawet w menu.

Odnośnik do komentarza

To moja konsola jest jakaś dziwna, bo najbardziej wyje podczas grania w Transistor, który zdecydowanie nie wygląda na wymagającego. Co najlepsze to wycie załącza się podczas grzebania w menu postaci, gdzie są w zasadzie tylko statyczne obrazy, a po powrocie do właściwej rozgrywki wiatrak uspokaja się. Widać gry indie są bardziej wymagające od tytułów AAA...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...