Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem aplikacje VEVO i mam taki problem po pierwsze nie załącza mi się sub,po drugie wydaje mi się że jakość tych teledysków jest słaba i jeszcze się zacinają  co jakiś czas,czy u was też się tak dzieje? a VEVO mam też w telewizorze wszystko mam podpięte do tej samej sieci i jak odpalam na tv to jakość jest super nic się nie zacina no i załącza się sub.

Odnośnik do komentarza

ktoś wie jak wyłaczyć te powiadomienia na starcie po ostatniej aktualizacji?

czasami nie wyskakują, ale mało kiedy, screen z netu

 

2NM5NSB.jpg

Wydaje mi sie, ze jest taka mozliwosc w powiadomieniach. Najezdzasz i dajesz opcje, wiecej nie pokazuj. Od jakiegos czasu mam z tym spokoj, wiec chyba ten patent dziala.

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem aplikacje VEVO i mam taki problem po pierwsze nie załącza mi się sub,po drugie wydaje mi się że jakość tych teledysków jest słaba i jeszcze się zacinają  co jakiś czas,czy u was też się tak dzieje? a VEVO mam też w telewizorze wszystko mam podpięte do tej samej sieci i jak odpalam na tv to jakość jest super nic się nie zacina no i załącza się sub.

U mnie vevo chodzi bardzo dobrze, pierwsze sekundy teledysków jest w słabej jakości, ale trwa to może z 5 sekund, później już full hd. Pewnie wszystko zależy od netu.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Mevek - to pewnie na samym początku po aktualizacji oznaczyłeś jako przeczytane?

sprawdzałem teraz i nie mam już, tylko pare ostatnich powiadomień

Ale w momencie, kiedy pojawiają sie nowe powinny sie również pojawić  w przypomnieniach i w tedy powtarzamy czynność. Te ktore skasowaliśmy, nie powinny sie juz pojawić. Ja robilem reset konsoli i profilu przez glitch w metro i znów mi wyskakują, ale je kasuje na bieżąco. zobaczymy za jakiś czas, czy sie pojawia. 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze swoją PS4 wyłączam, nie mam żadnych problemów. Ale zauważyłem że gdy miałem ją na uśpieniu to dwa razy mi się zwiesiła i musiałem odbudować bazę danych, dobrze ze save game mi nie wcięło więc od tamtej pory wróciłem do wyłączania. Chciałem ustawić sobie konsole żeby sama ściągnęła Driveclub podczas premiery i tak zrobiła ale przez te zawiasy wolę niczego więcej nie ryzykować. 

 

A pady i tak ładuje przy laptopie bo jest non stop włączony. Ale pora zainwestować w ładowarkę do padów. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...