Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że Sony nie robi konferencji na Gamescomie, tylko pod koniec października w Paryżu. Pewnie tam ogłoszą obniżkę, idealny termin przed najgorętszym okresem :)

Edit: No i oficjalnie w sumie już. Nie dziwię się, w tym roku E3 jest tydzień później niż zwykle a GC wcześniej, 6 tygodni to za mało czasu.
Rozkład będzie taki: E3 w czerwcu, TGS we wrześniu, Paris Game Week pod koniec października i PSX w grudniu.

Edytowane przez Hendrix
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, kilka dni temu zakupiłem bundla PS4 + GTA5 i mam pytanie. Czy to normalne, że podczas rozgrywki konsola pracuje jak startujący odrzutowiec? Jak dam pauzę lub wejdę do menu konsoli, to wentylator pracuje bardzo cicho, ale już podczas rozgrywki hałas jest taki, że dość mocno przeszkadza to w grze. Dodam, że gra zainstalowała się na dysku i napęd pracuje tylko chwilkę po uruchomieniu gry.

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Postanowiłem lekko przeczyścić PS4 i ku mojemu zaskoczeniu na połyskliwej części obudowy powstało szpetne zarysowanie (od przetarcia delikatną szmatką dodawaną do okularów TV). Jako były posiadacz pierwszego modelu PS3, wiedziałem że materiał błyszczący łatwo ulega zarysowaniom, ale w PS4 ewidentnie mamy do czynienia z gorszej jakości plastikiem. Nie wyobrażam sobie, jak wygląda ta część obudowy u osób, które przecierają ją zwykłą szmatką "na szybko". 

 

Moje pytanie brzmi, czy można gdzieś w tym kraju dostać zapowiedziane przez Sony wymienne panele do konsoli? W ogóle warto to zmieniać, czy odpuścić (zdaję sobie sprawę że materiał ten zapewne powita mnie nowymi defektami wizualnymi w przyszłości).

Edytowane przez Piggyman
Odnośnik do komentarza

zbliża sie premiera wiedźmina i bardzo bardzo mocno rozważam zakup ps4 z tego powodu, gdzie polecacie kupić? oczywiście zależy mi na jak najlepszej cenie

 

wg ceneo sytuacja wygląda tak

http://www.ceneo.pl/24493469#mh=d5d2vQC087016sony-playstationSu1oFqhRfiHZ7x9dd29BzyEkyhOQpTqy9xwZS666Qr2zlEwSgPsR-GoG5mEMcA5gkM0f_sok5usjJG0RtVIxHVTpDJw3OUV81jtNVcjXEIcimBhPUplUQ164imczyP5TFac2UfHnPAvkKcciDQAPD3eIFXX_II5osdb2uWElI5KieKGveLf6_DYR9thV4-4BOdX4tMMCFA41

ale wiem że nie zawsze pokazuje sie tam najlepsze cena

 

drugie pytanie-  czy trzeba zwracać na coś konkretnego uwagę? jakiś tam bardzo konkretny model albo coś tego typu? wiem że z porpzednimi konsolami było różnie i niektóre modele były bardziej wadliwe itp

 

bardzo proszę o porady :D

Odnośnik do komentarza

Cena poniżej 1500 zł za samą konsolę bez gry to bardzo dobra cena. Za 1450zł plus jakieś 200 za grę to daje 1650, nigdzie takiego zestawu konsola + gra nie kupisz za taką cenę więc najtaniej jest kupić oddzielnie. 

 

Pierwszy model ten z 2013 to 3D więc każdy następny z kodem 4 z 2014 lub 5 z 2015 będzie bardzo dobra. Cichszy to jedyna różnica jaką da się odczuć podczas pracy konsoli, poza tym nowe modele mają tylko jakiś inny moduł pozwalający łączyć się Dualshock'owi 4 z konsolą. Model 3D jest w sklepach nie dostępny więc wszystko na co trafisz będzie dobrym wyborem.

 

Te Litery przy kodzie konsoli to oznaczenie miesiąca produkcji A pierwszy kwartał (Styczeń, Luty, Marzec), B (Kwiecień, Luty, Marzec) .... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dzięki za odp :)

 

jeszcze jedno pytanie w sumie - jak jest z PS+ i internetem?

ponieważ wiedźmin nie ma online to nie planuje odrazu kupować PS+ bo i tak przez pierwsze miesiące nie będę grał w nic online, czy bez tego moge normalnie pobierać patche albo ewentualnie robić zakupy w pss?

 

co jest zablokowane bez ps+?

 

i jeszcze coś - co z białą konsolą? wiadomo coś o niej dobrego lub złego? bo cenowo jest bardzo pdobonie

http://www.ceneo.pl/32955639#mh=k2Z64nNw45016sony-playstationaYFQgAsitLRjuTMArYjwUyEkyhOQpTqyad_6vyFPtIjtuBlpN6QbpPau6ZqYpCvHgCQCHeSuVXORcUgn32RScZ5tzCwnoi9wLfALC_RjSia1Ij0KoN5K8yMzfXpbo7qSro7seWx-j1axosuOD3lNUP-_zL_oOE-9K-EyGyBDZiZPZvZ5oTSfi-gvo2aGMS-UR4xcFyipIh41

osobiście nie zależy mi na żadnym kolorze zarówno biały i czarny są ok, więc decyzje chce podjąć pod względem technikaliów i ceny a nie wyglądu, jednak skoro rónica w cenie jest praktycznie żadna a biała ma jakąś przewagę to moge wziąć białą

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...