Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Obniżka będzie i w Europie, pewnie na PGW, dostaniemy najpóźniej, bo i tendencje zakupowe trochę się różnią u nas, poza tym październik to Halo 5, więc ogłoszenie pod koniec miesiąca nie wchodziło w grę. W krajach EU Halo nie ma tak silnej pozycji (plus zakupy nabierają rozpędu później niż NA) i kilka tygodni nie zrobi różnicy.

Zresztą realnie obniżkę odczujemy w nowym roku, kiedy sprzedawcy zaczną konkurencje cenową z nowym RPP. Za to święta upłyną pod znakiem budle z SW:BF za 1500 zł. Szykuje się też pewnie sporo innych, bo w EU prawie zawsze jest największy wybór zestawów.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Tzn? Zapodaj jakieś szczegóły.

 

1 Pad odpustowy, błyszczy się, świeci, gada. Niby taki nowoczesny, a bateryjka w nim słabiutka, oj słabiutka. DS3 bije go na głowę.

2 Trofea można sobie zobaczyć TYLKO, gdy sie jest online. Nie synchronizują sie w tle. PS3 mogę jeszcze wybaczyć, bo zostały dodane po wypuszczeniu konsoli. Tutaj czegos takiego nie ma prawa być!

3 Na ustrojstwie nie mogę sobie zmienić awatara, tzn. moge na kilka badziewi, które dają za free każdemu. Tych, które kiedys miałem zakupione nie ma:(

4 Czemu wyłącza mi dźwięk zdobywanego trofeum, gdy mam wyłączone te plumkania w menu głównym. Nie chcę plumkania w menu głównym, chcę mieć dźwięk wpadającego trofeum. PS3 mogło, tu nie można:(

5 Brak folderów. To już jakieś upośledzenie jest. Mamy 1000 społęcznościowych pierdół, ale folderów nie ma:( Tyle już ludzi o to prosi, ale gdzie tam. Za trudne dla nich.

6 W Bibliotece przechowuje jakies info o grach, demach, w które kiedyś grałem, ale juz dawno tego nie mam. Oczywiście usunąć tego nie ma jak.

7 Nie interesują mnie społecznościowe pierdoły, nie używam spotify, YT, nie oglądam relacji z grania innych, etc.

8 Aha, wsadzili jeszcze ten bzdet (podobnie jak Singstara na PS3) z jakimiś ludzikami, którego oczywiście usunąć nie ma jak. Grać w to nie chcę, trzymać na dysku też nie. Niestety, wywalić nie mogę:(

9 Wolałem online passy od konieczności posiadania PS Plusa, żeby multi odpalić. Generalnie nie gram w multi, naprawdę rzadko. Kupowałem sobie więc passa za parę groszy i grałem w co chciałem. Teraz nie ma passów i wystarczy "tylko" PS Plus, by grać online. Sęk w ty, ze mnie gry z Plusa w ogóle nie interesują, więc za każdym razem musze kombinować z darmowym PS Plusem na 2 tyg. żeby sobie w multi czasami zagrać.

 

Coś by sie jeszcze znalazło, ale na razie wystaczy:(

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...