Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Niedawno stalem sie dumnym posiadaczem PS4 i troche sie zdziwilem ilością ciepla którą generuje konsola. Moglibyście podpowiedzieć czy takie ulokowanie konsoli jest optymalne pod względem wentylacji? http://zapodaj.net/01dcf4ecd5aee.jpg.html

 

Konsola stoi otworami wentylacyjnymi do boku, gdzie jest otwarta przestrzeń (tylko nogi stolika w odległości 10 cm). Do tego postawiłem ja na płytkach ze scrabble żeby miała przynajmniej ten 1 cm miejsca od polki. :)

 

Myślicie ze można to ulozenie jeszcze jakos poprawić na tym stoliku ze zdjęcia? Zależy mi oczywiście na dlugowiecznosci konsoli wiec wentylacja to podstawa. :)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie stare modele chodzą ciszej i nagrzewają się mniej. Przynajmniej te dwa stare które miałem w porównaniu z nowym wypustem, tj. bundlem z Destiny The Taken King limitką, nową wersją. Dramat, tak to głośno chodziło, a gorące było, że dotknąć nie szło, że po tygodniu poleciało na sell i stary model z otwartymi ramionami przywitałem.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem 1216A, czyli najnowszą wersję. Co prawda porównanie mam tylko z PS3 Super Slim, którą katowałem przez ostatnie lata. Trójka stała nawet otworami wentylacyjnymi do ściany (jakieś 9 cm od ściany), grzejąc się mniej niż PS4 stojąca otworami wentylacyjnymi do boku. :/ Jeśli chodzi o hałas, to jest cichutko (w porównaniu do PS3 SS), ale trochę mnie martwi to mocne grzanie się konsoli.

Odnośnik do komentarza

Z tego zdjęcia co wkleiłeś jedyne wiecej co możesz zrobić jeśli pozwalają możliwości ustawić PS4 tak aby ze wszystkich stron miała przestrzeń i miała czym oddychać.

Dobrze, że zrobiłeś nóżki to sporo daje. To sprzęt dużo mocniejszy od PS3, musi troche sie grzać, nie przejmuj sie tym za bardzo ;)

Odnośnik do komentarza

U mnie nóżki mają prawie 2cm wysokości, sam je zrobiłem wtyczki z jakiegoś rodzaju twardego tworzywa i przyklejone od dołu i góry podkładki wycięte z podkładki pod mysz. Amortyzuje drgania, no i bez tego szafka mi sie nagrzewała, dużo chłodniej jest :)

 

kiedyś robiłem fotki, sorry za jakość zdjęć

 

EtI9wL8.jpg?1

ZALq8QD.jpg?1

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...