Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ja użyłem naklejanych podkładek pod meble, kupiłem zestaw 4 czarnych gumowych, w jednym z marketów budowlanych, o wysokości około 3-4 mm i średnicy około 2 cm i podłożyłem w 4 kątach. Mam tak od początku posiadania PS4 i wszystko działa bez problemu. Oczywiście nie przyklejałem ich do konsoli, a jedynie postawiłem na nich. PS3 również stoi na takich samych podkładkach. :)

Odnośnik do komentarza

Mam ponad 50gb wolnego miejsca, a nie mogę zainstalować czy to gry czy patcha do w3. O co chodzi?

 

Spróbuj jeszcze raz jeśli dalej nic to masz ten sam problem z paru znajomych otóż 

 

Mimo tego że patch zajmuje przypuśćmy kilkanaście GB konsola sumuje wszystkie patche  i sądzi że potrzebuje dużo więcej miejsca :) .Jak coś skasujesz to pójdzie 

Odnośnik do komentarza

Sorki za news tutaj ale nie wiedziałem gdzie wstawić. Producent Monster Hunter Online jest zainteresowany serią uwaga uwaga

Dino Crisis (!)

 

 

 

It’s not often we get to mention Dino Crisis in a news post. The series has been dormant for far too long. Now it’s part of the conversation again.

Monster Hunter Online has been recently launched in China through the partnership between Capcom and Tencent Games (the company that bought League of Legends). The game’s producer has expressed interest in working on other Capcom series, citing Dino Crisis.
It would certainly be nice to get a Dino Crisis revival. And Capcom could potentially start by remastering the original game, which would fall in line nicely with their current strategy when it comes to remasters.

 

http://www.relyonhorror.com/latest-news/monster-hunter-online-producer-is-eyeing-dino-crisis/

Odnośnik do komentarza

Cebuli ktoś konto do plusa oraz gier i mógłbym mi pomóc?? na swojej konsoli mam ustawione konto(A) kolegi jako podstawowe natomiast kolega na swojej konsoli ma ustawione moje konto(B). Gry oraz plus działaja bez zastrzeżeń...problem pojawia się w przypadku zakupu gry z konta B wraz z karnetem sezonowy (BF4 i CoD BO3). Sama gra oczywiście działa w przypadku BF4 otrzymuje także zrzuty paczek za Premiuma natomiast w obu przypadkach nie mam dostępu do zakupionych mapek...Ktoś coś??;-)

Odnośnik do komentarza

Odnośnie aukcji na allegro, których przedmiotem są dobowe dostępy do konta, celem ściągnięcia gier za niedużą kasę - jaki jest Wasz stosunek do tego? Zazwyczaj w bibliotece siedzi kilkanaście tytułów i jest przyzwolenie na ściąganie co tam Ci się podoba za niedużą sumę pieniędzy. Kumpel wziął na próbę za 3 dyszki i poza The Crew miał też dostęp do Wiedźmina z Sercami, Metro, Destiny i kilku innych tytułów. Jaka jest polityka Sony w tej kwestii? Sam nie decydowałem się na takie coś, boję się jakiegoś bana na konto dostać, przypomina to trochę bardziej zaawansowane piracenie, ma swoje wady, bo w razie utraty danych wydana kasa idzie w błoto. Ceny mimo wszystko kuszą.

Odnośnik do komentarza

Cebuli ktoś konto do plusa oraz gier i mógłbym mi pomóc?? na swojej konsoli mam ustawione konto(A) kolegi jako podstawowe natomiast kolega na swojej konsoli ma ustawione moje konto(B). Gry oraz plus działaja bez zastrzeżeń...problem pojawia się w przypadku zakupu gry z konta B wraz z karnetem sezonowy (BF4 i CoD BO3). Sama gra oczywiście działa w przypadku BF4 otrzymuje także zrzuty paczek za Premiuma natomiast w obu przypadkach nie mam dostępu do zakupionych mapek...Ktoś coś??;-)

 

Kara za cebulenie. 

Odnośnie aukcji na allegro, których przedmiotem są dobowe dostępy do konta, celem ściągnięcia gier za niedużą kasę - jaki jest Wasz stosunek do tego? Zazwyczaj w bibliotece siedzi kilkanaście tytułów i jest przyzwolenie na ściąganie co tam Ci się podoba za niedużą sumę pieniędzy. Kumpel wziął na próbę za 3 dyszki i poza The Crew miał też dostęp do Wiedźmina z Sercami, Metro, Destiny i kilku innych tytułów. Jaka jest polityka Sony w tej kwestii? Sam nie decydowałem się na takie coś, boję się jakiegoś bana na konto dostać, przypomina to trochę bardziej zaawansowane piracenie, ma swoje wady, bo w razie utraty danych wydana kasa idzie w błoto. Ceny mimo wszystko kuszą.

 

Bana nie dostaniesz, ale napychasz portfel jakiemuś januszowi, który łamie regulamin. 

Odnośnik do komentarza

Niektore zakupy dzialaja tylko na 1koncie. Dotyczy to kluczy odblokowujacych dodatkowa zawartosc(przewaznie online), zwykle dodatki beda smigac normalnie. BF, DC, TS ma klucz do pobrania ;) jezeli dodatek wazy mniej jak 1mb to jest to klucz.

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...