Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem nowy na forum. Zamierzam kupić PS4, w media-markt są raty 50 x 0 %. Czy ktoś tam kupował ? Czy jest to opłacalna wersja, wiem że będę spłacał przez 4 lata ale 30 zł nie wpłynie jako znacząco na wydatki miesięczne. Czy opłaca się nadal kupić PS 4 ?

Ja kupowałem na 20 rat, niestety raty były 0% ale do całej kwoty dodali mi ok 170 zł ubezpieczenia które podobno było obowiązkowe i nie mogłem z niego zrezygnować.

 

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gdzie teraz najtaniej można wyrwać nową wersję konsoli i czy warto kupić czy poczekać na promocje/obniżki i pytanie odnośnie bundli, ile mogą rzygać za konsolę w wersji Uncharted? 

 

Prawdopodobnie 1749 - 1799 zł, tyle może wynieść cena Bundla Uncharted z grą. Pisze to na podstawie cen bundli Star Wars, Call of Duty Black ops 3 w zestawie których konsola jest pomalowana w barwy gry, czyli na PS4 Star Wars jest Vader a Call of Duty ma takie pomarańczowe linie. Bundle Batmana Arkham Knight kosztuje 1599.

 

Więc cena Uncharted 4 powinna wynosić jak napisałem jakieś 1799 zł. O ile uda ci się w miarę szybko złożyć preorder. 

 

Goła PS4 czarna jest do kupienia za 1450 zł 1490. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie teraz najtaniej można wyrwać nową wersję konsoli i czy warto kupić czy poczekać na promocje/obniżki i pytanie odnośnie bundli, ile mogą rzygać za konsolę w wersji Uncharted? 

 

W trakcie zapowiedzi zestawu PlayStation 4 z Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) poznaliśmy amerykańską cenę, w ramach której gracze dostaną konsolę z 500GB dyskiem. Dla przypomnienia:

  • 399 dolarów (~1568 złotych) w Stanach Zjednoczonych
  • 499 dolarów kanadyjskich (~1437 złotych) w Kanadzie

Europa jednak dostanie nowszy model PlayStation 4, gdyż z 1TB dyskiem. Oczywiście różnice odzwierciedla cena i VAT.

http://www.pssite.com/news/47746/poznalismy-cene-zestawu-ps4-z-uncharted-4-kres-zlodzieja.html

 

U nas spodziewał bym się podobnej ceny

Odnośnik do komentarza

Ludki spece, dostalem wczoraj Saoundbara JBL, powiedzcie mi jak go podlaczyc by automatycznie "widzial: audio z tv?

Mam dekoder podlaczony HDMI1, PS4 HDMI2 i soundbara na HDMI ARC, jak wejde w aktywne HDMI na TV to pokazuje mi sie logo JBL feel the truth, moge zglasniac itp ale nie dziala na kanalach z dekodera.

Jak to uaktywnic ?

Odnośnik do komentarza

Ludki spece, dostalem wczoraj Saoundbara JBL, powiedzcie mi jak go podlaczyc by automatycznie "widzial: audio z tv?

Mam dekoder podlaczony HDMI1, PS4 HDMI2 i soundbara na HDMI ARC, jak wejde w aktywne HDMI na TV to pokazuje mi sie logo JBL feel the truth, moge zglasniac itp ale nie dziala na kanalach z dekodera.

Jak to uaktywnic ?

nie prosciej podpiac soundbara kablem optycznym z tv??

Odnośnik do komentarza

...od jakiegoś czasu strasznie mi ucina filmiki które chcę zapisać/wysłać. ustawione mam jak zawsze na 15min a rejestruje mi ok 6min? też tak macie? wqrwia mnie to strasznie, bo czasem dobrze mi pójdzie w codzie, chce sobie zapisać meczyk, klikam share, a tu wałek... nie zapisano całego meczu. kiedyś czasem też mi się tak zdarzyło, ale bardzo rzadko. teraz praktycznie za każdym razem?

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Nie miałem tak nigdy, a sporo filmików już zapisywałem. Może spróbuj zmienić na inna długość i ponownie na kwadrans. O miejsce na dysku nie pytam, a możesz zrobić na bezpieczeństwa odbudowę bazy danych.

Ja zmieniłem nagrywanie na 10 minut. W opcjach mogli by dać do wyboru jeszcze ustawienia jakości, bo niekiedy jest słabo pod tym względem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Modły wielu zostały wysłuchane. Ubisoft celem uniknięcia przejęcia przez Vivendi szuka przyjaciół w Kanadzie. Wystarczyło poszukać u graczy :lol: . Więc chyba faktycznie te ich "szlagiery" idą słabo. Na koniec zabawne słowa Pana Prezesa : „Naszą najlepszą opcją obrony jest pozostanie przy tym, na czym znamy się najlepiej, czyli na dostarczaniu oryginalnych i zapadających w pamięć wrażeń dla graczy.”  :lol: 

Odnośnik do komentarza

Nie widzę nic śmiesznego w tym komunikacie. Dla przypomnienia Vivendi to były właściciel Activision-Blizzard, który wciągał kapitał z firmy(mówimy o miliardach $) jak polak kiełbasę, absolutnie nic dobrego nie wynikało z tego, szczególnie dla graczy. Activision widząc co robi firma-matka postanowiło się wykupić.

Doskonale rozumiem prezesa Ubi, firma została założona przez rodzinę i zaczynała z małego pułapu, dziś to korporacja zatrudniająca wiele tysięcy pracowników, ważna dla elektronicznej rozrywki, a Vivendi, wykorzystując francuskie akty prawne chce urządzić tzw. hostile takeover i zostać głównym udziałowcem - co pewnie będzie oznaczało duże zwolnienia i przepływ kapitału do Vivendi (tak jak przy okazji Activision).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Doskonale nie rozumiem rozdźwięku w wypowiedzi prezesa od stanu faktycznego. Jeśli działali by prężnie Vivendi mogłoby ich cmoknąć. Jak kondycja słabnie to i wierzyciele sprzedają akcje bo przyszłość niepewna. Tam nie ma sentymentów.

No właśnie widzę, że problem ze zrozumieniem. Ubisoft działa prężnie - kondycja nie słabnie, cena akcji jest rekordowo wysoka (dla porównania 2010 - 8.57, 2016 - w okolicach 27).  To Vivendi lubi się zadłużać. I nie, nie mogli by ich cmoknąć, Vivendi było udziałowcem już wcześniej, mając ok 7 % akcji, ostatni rok to jednak najazd na Gameloft (mają już 30% - co powoduje proces wrogiego przejęcia - prawo francuskie wymaga tego), czyli kolejną firmę braci Guillemot,

 

Nad Ubisoftem krążą od kilku miesięcy, szybko zwiększając udziały ( niejako powodując też inflację cen akcji) i wszystko wskazuje na wrogie przejęcie.

Vivendi chce podobnej sytuacji do Activision-Blizzard, gdzie będąc właścicielami kontrolowali wszystkie finanse firmy, co powodowało transferowanie zysków AB prosto do Vivendi (jako najwięksi akcjonariusze kontrolowali dywidendy). W tym czasie Kotick i spółka w zasadzie spłacali ogromne długi Francuzów - dlatego firma sama się wykupiła.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...