Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kyo

Na PS4 tak a propo nic nie jest czytane z płyty. Całość jest wrzucana na HDD i gra działa tylko z HDD. Po odpaleniu konsoli, ta sprawdza czy płyta jest w środku więc rozpędza napęd i tak jak wspomniałeś po kilkunastu sekundach cichnie (zwalania) a po kilku minutach się zatrzymuje. Jak odpalasz grę to następuje taka sama sytuacja - gra sprawdza licencję (płytkę) a potem ją zatrzymuje. Spróbuj konsolę po prostu kawałek przesunąć przód/tył - konsola ma 3 nogi :Coolface:  i pewnie przez to łapie wibracje. U mnie pomogło lekkie przestawienie.

Odnośnik do komentarza

Najnowszy gtx nie pozwala pograć w 4k w 60 klatkach w takiego wieska, wiec 4K na konsolach to nierealna przyszłość. Sam układ gpu grzałby się jak kiełbasa na grillu, a jak wiemy chłodzenie i odprowadzanie ciepła w układach konsolowych jest 10 lat za pctami i ich możliwościami chłodzenia.

Odnośnik do komentarza

A więc nadszedł ten czas - po ponad 2 letniej absencji w aktualnej generacji w weekend zawita u mnie PS4 i mam teraz niezłą rozkminę co, jak i gdzie. Nie chcę nakupić nie wiadomo ilu gier i rozpraszać się na kilka pozycji. Najlepiej byłoby nadrobić jakieś zaległości, sprzedać, kupić coś innego itd. Forumku doradź.

 

Na pierwszy ogień chyba przejdę TLOU (nie grałem na PS3).

 

Jakieś propozycje?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wdg roku fiskalnego 1 połowa to kwiecien- wrzesien, ja sie wcale nie zdziwie jesli PS4 neo zapowiedza na E3 w czerwcu i sprzedaz juz za miesiac. Po zapowiedzi spadnie sprzedaz normalnej PS4 lub calkowicie zachamuje, wiec z logicznego punktu widzenia sprzedaz powinna nastapic szybko po zapowiedzi

Odnośnik do komentarza

Czekam na reklamę SONY jak se siedzi player przed TV i mu oczy wypala 900p w Battlefield 1, więc wyrzuca konsole na śmietnik i idzie po nowe PS4 Neo....odpala BF1 w 1080/60 i potem wchodzi 4theplayers :P

 

A co do sprzętu - zobaczymy jak to będzie wyglądać. Pisałem już o tym bloga, jestem zdania że nie ma się specjalnie czego bać, no chyba że 51% klientów PS4 ruszy po NEO, to wtedy kto wie ;)

Odnośnik do komentarza

Póki co, Uncharted idzie w odstawkę aż do wydania nowej konsoli PS4 NEO, bo co robi gra z tymi badziewnymi konsolami ps4 to są jawne kpiny z inżynierów sony. Zarzuca takie obroty jak boeing na starcie to się odechciewa grać... Jedyna gra, która konsole katuje na maxa, co jest niewykorzystany do końca potencjał konsoli, przez te słabe chłodzenie i wady konstrukcyjne konsoli, masakra jakaś. Nie wiem jak można tak grać przy buczeniu, podziwiam ludzi, którzy tak potrafią grać.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Póki co, Uncharted idzie w odstawkę aż do wydania nowej konsoli PS4 NEO, bo co robi gra z tymi badziewnymi konsolami ps4 to są jawne kpiny z inżynierów sony. Zarzuca takie obroty jak boeing na starcie to się odechciewa grać... Jedyna gra, która konsole katuje na maxa, co jest niewykorzystany do końca potencjał konsoli, przez te słabe chłodzenie i wady konstrukcyjne konsoli, masakra jakaś. Nie wiem jak można tak grać przy buczeniu, podziwiam ludzi, którzy tak potrafią grać.

 

w ostatnich rewizjach a zwłaszcza z 1tb nie ma takich problemów

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Ja się zdziwiłem bo mojego modelu nie katuje a taki Until Down przekraczał granice dobrego smaku jesli chodzi o poziom głośności. 

 

Nie wiem, każda konsola jest zrobiona przez widzimisie i na odpierdziel się, bo żeby trafić na dobry egzemplarz to trzeba mieć szczęście. Konsola jest po prostu niedopracowana i tyle.

 

Póki co, Uncharted idzie w odstawkę aż do wydania nowej konsoli PS4 NEO, bo co robi gra z tymi badziewnymi konsolami ps4 to są jawne kpiny z inżynierów sony. Zarzuca takie obroty jak boeing na starcie to się odechciewa grać... Jedyna gra, która konsole katuje na maxa, co jest niewykorzystany do końca potencjał konsoli, przez te słabe chłodzenie i wady konstrukcyjne konsoli, masakra jakaś. Nie wiem jak można tak grać przy buczeniu, podziwiam ludzi, którzy tak potrafią grać.

 

w ostatnich rewizjach a zwłaszcza z 1tb nie ma takich problemów

 

 

Tak czy siak nie opłaca mi się teraz kupować konsolę z 1tb, wolę poczekać na nową neo. Szkoda mi hajsu na taki crap teraz, bo jestem uczulony na nie, że trafię na jakieś badziewie znowu :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...