Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Kasias

Mam dwa pytanka odnośnie gier przypisanych do konta PSN, choć w sumie sprowadzają się chyba do jednego. Na Allegro popularne są "gry cyfrowe za XX zł", co jest równoznaczne z udostępnieniem przez kogoś konta. Ja np. chciałbym rzecz jasna za friko udostępnić ziomkowi kupiony legalnie na PSN remake Ratchet & Clank, bo chciałby ograć. Czy w tych przypadkach jest to całkowicie bezpieczne i nie grozi zawieszeniem/zbanowaniem konta przez Sony? Tj. loguję się u niego na PS4, ściągam R&C na dysk, wylogowuję się, on się loguje i gra na swoim koncie?

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Nie ma w trofeach tematu o samych trofeach, wiec wypowiem sie tutaj. Chodzi o to, ze możemy kontrolować, jak długo ma wyskakiwać powiadomienie o zdobytym trofeum. One nie będzie widniało, tak długo jak tego chcemy, tylko wciąż będzie sie pojawiać na nowo na ekranie w rogu, tam gdzie zwykle. Przykład poniżej w spoilerze z gry Metal Gear Solid 5: PP.

 

 

13886996_1205838499466519_42495023595704

13887109_1205838496133186_1898175281267113895487_1205838506133185_7147222236030513906952_1205838502799852_84240208790913

 

 

 

Testowałem to na platynie, nie wiem, czy na innych trofeach działa, ale na pewno na platynowych. Sprawa jest prosta. Kiedy trofeum sie pojawia, konsola robi zrzut ekranu. Teraz jezeli my zrobimy manualny zrzut, przez wduszenie przycisku w tej samej chwili, konsola sie zmiesza i zrobi go ponownie, po chwili. Możemy tak w kółko, aż uzyskamy satysfakcjonujący nas efekt, czego mnie sie własnie udało. 

Edytowane przez iMEVEK
Odnośnik do komentarza

Cosmos różnica jest niewielka i na tak małym TV nawet jej nie zauważysz generalnie im większy masz tv i im bliżej siedzisz tym więcej widać a na 32" to na tyle mały ekran, że spokojnie jakość obrazu da radę a FullHD niem masz co kupować. Lepiej trochę odłóż i zainwestuj w 4k bo na dzień dzisiejszy wyrzucisz tylko kasę kupując FullHD. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...