Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Zabijasz bossy z ktorych moga dropnac klucze, u kowala robisz z kluczy Infernal Machine i otwierasz portal do uber bossow (ktore w sumie teraz nie sa takie straszne)

Nastepnie z tych uber bossow moga dropnac materialy potrzebne do zrobienia Amuletu.

 

Bossy z ktorych dropia klucze (tylko poziom udreka i wyzej):

Akt1 - Pola niedoli

Akt2 - Oaza Dulgana (czy jakos tak)

Akt3 - Kamienny most

Akt4 - Srebrna iglica lvl1

 

Recki na amulet lub pierscionki (lvl60) kupujesz na 2-gim akcie w miescie (taka mala dziewczynka, na S... cos chyba)

 

To tylko tak ogolnie, wpisz ''key wardens'' na youtube albo google. W necie pelno tego jest.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zejdzcie na ziemie, takie bonusy jak nowe postacie, akty itd dostaniemy dopiero w nowym PLATNYM dodatku pokroju ROS, Teraz mozemy dostac jakies nowe itemki itp, ja sie i tak upieram przy sezonach a jesli chodzi o postacie to oczywiscie ze beda je trzymac na serwerach i bedzie mozna grac na nich tylko online. Nikt na tym nie straci i skonczy sie bieganie z ruskimi mieczami itp

Odnośnik do komentarza

Nie jest to pierwszy raz kiedy Blizzard zmienia zdanie zaleznie od sytuacji, Juz nawet nie zlicze ile razy slyszalem (pipi)enie z waszej strony ze tego albo tamtego nie bedzie, ze to tylko dla pc , bla bla bla i tak w kolko.

 

Owszem, pisali ze nie maja w planach robienia sezonow na konsolach a Kevin Marten napisal cos takiego "For seasonal conquests and things to be what they are, everyone has to be playing on the same leveled field. That's a great example for something that doesn't work for consoles." Szybko to odszczekal na Blizzconie kiedy tlum ludzi uswiadomil mu ze w zasadzie konsole sa non stop online i nie ma z tym problemow. Ludzie dalej beda mieli swoje postacie pozwalajace na gre offline, ale nic nie stoi im na przeszkodzie zeby zrobic sezony. Jedyne czego napewno nie bedzie to cross-platform granie.

Odnośnik do komentarza

Tak masz rację,trzy tygodnie po wypowiedzi,że nie będzie sezonów na konsole nagle ich olśniło i już szykują niespodziankę specjalnie dla Ciebie.

Zmień dilera.

Online na konsolach nie opiera się o battle net,tak ta gra została skonstruowana na konsole.Dlatego macie russian swordy i inne fajne akcje.Nie zmienią tego w patchu.

Edytowane przez Ader
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiem co pisali/mowili ludzie z Blizza i nie musisz tutaj strugac madrale, napisalem ze ''licze na sezony'' a nie ze bedzie nam to dane, licze tez na podwyzke w robocie, snieg w swieta i swietego mikolaja. Skup sie lepiej na swoich relacjach z tym calym dilerem czy kim on tam jest albo napij sie melisy na uspokojenie nerwow, moze wtedy przestanie cie draznic ten temat tak bardzo.

Odnośnik do komentarza

Aż jestem czerwony ze wściekłości xD

Nie wiem czy wiesz do czego służy cytat,najwidoczniej nie,bo nigdzie nie napisałeś ,że liczysz na sezony.Napisałeś "obstawiam" i "upieram się przy" a to jednak różnica.

Mniejsza o to,nikt Ci marzeń nie zabierze :oh_you: Sezony na konsole już tuż tuż :obama:

Edytowane przez Ader
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie bedzie sezonow z prostej przyczyny. tak jak mowi Ader zeby byly sezony musisz byc stale podlaczony do battlenetu a watpie zeby obecna struktura uslugi PSN czy XLIVE na to pozwolila bo jedna z cech naszych konsolek jest granie offline dwa nie jestem sieciowcem ale widzac jakie sa problemy z psnem nawet niechce wiedziec jak sezony by mulily jak my normalnie teraz mamy lagi jak talala. ja licze na jakies dodatki stricte dla konsoli np moze dadza nam itemy w patchu ktore sa tylko w sezonach, albo jakies nowe challange. sezony uwierze jak zobacze czyli ba swietego nigdydygdy. nie zmienia to faktu ze dalej mi sie swietnie gra i ide masterowac demon huntera (wczoraj szamanem udalo mi sie pociagnac team na gr39, kurcze te mass conf jest super szkoda tylko ze bez maski jarema dmg petkuf poszedl sie kochac i na nic mi kukri czy rheno tam, bede musial pomyslec czy nie zmiksowac tego z jade harv jakos)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Longstar weź przestań pisać. Dostaniecie dodatkowe itemki/skórki do broni,zbroi/ tereny związany z plejstejszyn jak to było z riftami TLoU itp

 

ale i tak pewnie będzie to Heartstone na ps4 xd albo overwatch dostęp do bety w 2016 #this is waiting

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

nie bedzie sezonow z prostej przyczyny. tak jak mowi Ader zeby byly sezony musisz byc stale podlaczony do

battlenetu a watpie zeby obecna struktura uslugi PSN czy XLIVE na to pozwolila bo jedna z cech naszych konsolek jest granie offline dwa nie jestem sieciowcem ale widzac jakie sa problemy z psnem nawet niechce

 

wiedziec jak sezony by mulily jak my normalnie teraz mamy lagi jak talala. )

tu się nie zgodzę :spróbuj pograć w destiny offline

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...