Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, gra tu ktoś na hardcore i jest w stanie pomóc w power levelowaniu postaci? Dziś padł mi krzyżak na 67 lvl i szlag mnie trafia jak pomyślę, że jeszcze raz mam zasuwać od początku... Obojętne czy biegacie w legitnym czy modowanym sprzęcie, za każdą pomoc w nabiciu poziomów będę wdzięczny, bo tylko lvl 70 hardcore został mi do platyny. Po 20 praktycznie codziennie jestem, ale co do wcześniejszych godzin też mogę się jakoś dogadać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sezonów nie ma na konsolach. A to co DF pokazali na filmiku Blizzard zdążył już spatchować. W ogóle heca. Zainstalowałem Diabolo na Ps4. Włączam a tam po rosyjsku! Wszystko (pipi)a w cyrylicy. Zdenerwowałem się i odinstalowałem w grę. Jak się okazało w polskim wydaniu są 2 języki - polski i rosyjski. Ja mam język w konsoli ustawiony na angielski żeby nie czytać kwiatków w Bloodborne więc defaultowo gra zdecydowała o wyborze języka rosyjskiego...Musiałem ustawiać dasha na polski...

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Mam dziwny problem. Kupiłem dopiero co D3, gram w najlepsze akt 1 (postać: krzyżowiec), ale coś mi się to zbyt łatwe wydaje. Przełączam więc na poziom wysoki i dalej nie mogę za nic zginąć. Grając wcześniej na X360, pamiętam, że kilka razy zginąłem przy walce z Królem Szkieletów, nawet na normalu. Sprawdziłem dopiero w statystykach postaci a tam na lvl 8 współczynnik pancerza na 1300 (!), gdzie np siłę mam 29. Czy ktoś mi powie o co chodzi ?    :blink:


 


Moje pytanie dotyczy głównie tej dysproporcji w statach, czy jest to normalna sprawa ?


Edytowane przez Reno
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Miałem tak samo. Przestawiłem się z wysokiego na ekspert i już gra się normalnie, trudniej, ale dużo lepiej i rzeczywiście czuć lepszy/gorsze itemy. Dużo osób jeszcze gra na ps4? Ja dopiero kupiłem, miałem brać na peceta sam dodatek,  bo miałem podstawkę, ale moje konto bn szlak trafił. Nie pamiętam maila nawet by się zalogować, bo korzystałem z jakiegoś innego. Ku mojemu zaskoczeniu na ps4 gra się baaardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...