Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

SOJ, ring of royal grandeur(po co się zapychać przedmiotem tylko dla bonusu z sety, kiedy w to miejsce można włożyć coś lepszego, zachowując pryz tym bonus) unity reszta pierścionków taka sobie, prócz SOJ'a, drugi pierścionek powinien wyglądać tak:  main staty czyli int/dex/str etc i trzy kox bony AS,CD,CC. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Potrzebuję rady. Gram barbem 185 lvl na dwie bronie pod ogień (cd 500%, szansa na krytyka 40%). Główne skille to amok (maniak), berserker, tąpnięcie (mocarne), tornado z runą do ognia, odwet, okrzyk bitewny. Mam juz sporo rzeczy pod ogien (tunike, rekawice maga, karwasze nemezis) i pytania:

-jesli wyroluje w dwóch broniach obrażenia od ognia to bedę zadawał większe obrażenia niż grając np. piecem?

-czy lepiej grać jedną bronią z obrażeniami pod ogień, a drugą np. fizyczne z jakąś fajną legendą która boostuje te obrażenia?

-jakie buty do ognia? (onuce lut pod skakanie)?

-jakie skille będą najbardziej efektywne jeśli zostanę przy dwóch broniach?

 

PS.

Nie odpowiada mi gra w skoczka. Chce na**** z bliska :) Teraz daję sobie radę na Udręce IV, (V trochę już za dużo), choć denerwujące jest to, że byle mag, czy dh z mniejszym lvl bije 2, 3, razy mocniej. Obrażenia wg statów to około 900 k, z okrzykiem czy berserkem rosną ponad 1,2 M albo i więcej.

Odnośnik do komentarza

Ogień - zwiększenie obrażeń:

  • Zwiększa obrażenia zadawanie przez umiejętności korzystające z tego żywiołu.

 

Teoretycznie zwiększenie obrażeń dotyczy tylko umiejętności, ale w praktyce tego nie sprawdziłem.

 

Sam używam w jednej ręce Dewastatora od kowala - obrażenia od umiejętności ognia i +20% obrażeń od ognia, a w drugiej Słonecznego strażnika z obrażeniami od mocy świętej i +30% przeciw elitom. Niestety zaklinanie zmarnowałem na wprawienie gniazda. Jak mi kiedyś wypadnie drugi taki z gniazdem, to zamienię moc świętą na ogień i zobaczę czy to coś daje.

 

Gram skoczkiem i jak najbardziej na... z bliska. Hop w grupę przeciwników, przyciągam ich do siebie za pomocą tąpnięcia, 2x hop w miejscu, trzęsienie ziemi i dobijam tornadem.

Edytowane przez Iras
Odnośnik do komentarza

 

Ogień - zwiększenie obrażeń:

  • Zwiększa obrażenia zadawanie przez umiejętności korzystające z tego żywiołu.

 

Teoretycznie zwiększenie obrażeń dotyczy tylko umiejętności, ale w praktyce tego nie sprawdziłem.

 

Sam używam w jednej ręce Dewastatora od kowala - obrażenia od umiejętności ognia i +20% obrażeń od ognia, a w drugiej Słonecznego strażnika z obrażeniami od mocy świętej i +30% przeciw elitom. Niestety zaklinanie zmarnowałem na wprawienie gniazda. Jak mi kiedyś wypadnie drugi taki z gniazdem, to zamienię moc świętą na ogień i zobaczę czy to coś daje.

 

Gram skoczkiem i jak najbardziej na... z bliska. Hop w grupę przeciwników, przyciągam ich do siebie za pomocą tąpnięcia, 2x hop w miejscu, trzęsienie ziemi i dobijam tornadem.

 

Nie da się zmienić % żywiołu na broni na inny żywioł.

@kieven - to,że ktoś z niższym paragonem bije mocniej znaczy tylko tyle,że miał większe szczęście do dropów,bo na tym poziomie paragony mają marginalne znaczenie.

Poza tym,zawsze stackuje się jeden żywioł,nie ma sensu mieć np % obrażeń od ognia,fizycznych i od zimna w sprzęcie.Zawsze jeden żywioł.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

zmienilem u doktorka i zainwestowalem w attack speed i od razu lepiej. rozumiem ze crit dmg nie wplywa na dmg petow? wrzucilem kamien jordana plus unity plus set augh i mam teraz dmg 54% do elit i teraz pytanie oplaca sie wyrzucic zielony kamien (max rozwiniety i zamienic na diament +20% dmg do elit) z tym ze wtedy dps mi spadnie ale juz nie kumam jak to jest z petami..

Odnośnik do komentarza

Zwracam się do was z takim zapytaniem, nie wiem może jestem ślepy, ale nie widzę opcji zapisz grę? Rozumiem, że automatycznie następuje zapis, jednakże gdy wracam do gry, przebyte tereny są znów zaciemnione? Nie wiem czy tak ma każdy? Teraz pytanie z innej beczki, zakładka mistrz czy coś w tym stylu, mamy 4 symbole i wszędzie np. 0/50. W jaki sposób zdobywa się punkty do podniesienia tych cech? Oraz do czego służą klejnoty? Gram od dwóch dni, grafika pamięta jeszcze stare czasy, jednakże muszę przyznać rozgrywka jest przyjemna i dynamiczna, moim pierwszym wyborem został szaman. Chętnie zaczerpnę jakiś podpowiedzi od graczy siedzących głęboko w tematyce świata Diablo.

Odnośnik do komentarza

Zwracam się do was z takim zapytaniem, nie wiem może jestem ślepy, ale nie widzę opcji zapisz grę? Rozumiem, że automatycznie następuje zapis, jednakże gdy wracam do gry, przebyte tereny są znów zaciemnione? Nie wiem czy tak ma każdy?

 

Wszystko jest ok, mapy generują się losowo przy każdym wznowieniu gry "by design".

 

 Teraz pytanie z innej beczki, zakładka mistrz czy coś w tym stylu, mamy 4 symbole i wszędzie np. 0/50. W jaki sposób zdobywa się punkty do podniesienia tych cech?

 

Wspomniane cechy podniesiesz dopiero po osiągnięciu maksymalnego 70 poziomu. Każdy kolejny poziom (mistrzowski) pozwoli ci podnieść jedną ze stosownych statystyk.

 

Oraz do czego służą klejnoty?

 

Podnoszą wybrane cechy przedmiotów, w których są umieszczone (musisz znaleźć część rynsztunku z tzw. socketem - dziurą):

 

rFCZqmt.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Zwracam się do was z takim zapytaniem, nie wiem może jestem ślepy, ale nie widzę opcji zapisz grę? Rozumiem, że automatycznie następuje zapis, jednakże gdy wracam do gry, przebyte tereny są znów zaciemnione? Nie wiem czy tak ma każdy?

 

Wszystko jest ok, mapy generują się losowo przy każdym wznowieniu gry "by design".

 

 Teraz pytanie z innej beczki, zakładka mistrz czy coś w tym stylu, mamy 4 symbole i wszędzie np. 0/50. W jaki sposób zdobywa się punkty do podniesienia tych cech?

 

Wspomniane cechy podniesiesz dopiero po osiągnięciu maksymalnego 70 poziomu. Każdy kolejny poziom (mistrzowski) pozwoli ci podnieść jedną ze stosownych statystyk.

 

Oraz do czego służą klejnoty?

 

Podnoszą wybrane cechy przedmiotów, w których są umieszczone (musisz znaleźć część rynsztunku z tzw. socketem - dziurą):

 

rFCZqmt.jpg

 

 

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...