Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co to oznacza ten komunikat "Nowa transmorgyfikacja". Jak rozpoznać wypadające legendarne przedmioty z skrzynek itp. niebieskie zwykłe, żółte rzadkie, a legendarne?

Oznacza to ze u Mirandy ( gruba laska od zamiany statow na equipie ) mozesz zmieniac wyglad broni i equipu na inny Nowa Transmorgyfikacja oznacza tyle ze doszedl ci nowy przedmiot ktorego wygladu wczesniej nie widziales i zostanio on dodany do listy 

 

Co do beki z #najlepszawersja po prostu byl tu taki jeden co wpieral wszystkim ze konsolowe Diablo>Diablo na PC i dlatego mam z tego polew 

Odnośnik do komentarza

mi osobiscie bardziej pasi i pasila wersja ps4 z racji tego ze kompa po pracy nie odpalam i niechce odpalac taka mam zasade. rozrywka tylko w postaci browca w jednej dloni pizzy na talezu wygodne polegiwanie w salonie przy kominku jak na ubogiego barona przystalo i ciupanie przed tv;) wersja pc jest bogatsza ale na pewno wersja konsolowa nie jest tak uboga zeby jechac po niej jak to sie uskutecznia na forum;) koniec ot z mojej strony i pytanie jakw tej nowej wersji WD pod pety? czy cos sie zmienilo w porownaniu do wersji z przed patcha?

Odnośnik do komentarza

Zeby ci ulatwic zadanie same Gemy zdobywa sie bardzo latwo wbijasz do Triala robisz Town Portal dostajesz klucz do GR poziom 1 przechodzisz w 5 minut dostajesz Legendary Gema jakiegos i tak w kolko az spadna ci wszystkie ( 100% na Drop ). Levelowanie Gemow to juz inna bajka bo zeby miec 100% na Upgrade po skonczeniu GR musisz miec LVL GR wyzszy niz aktualny LVL Gemu o 10 Leveli czyli jak chcesz z 100% skutecznoscia wbic 25 LVL Gema musisz skonczyc GR LVL 35

 

Zeby nie bylo ze tylko smieje sie z #najlepszejwersji POMAGAM!!! :>

Odnośnik do komentarza

Past genowcy na zawsze utkną w 2.09 i to przy kłamstwach blizzkupy że patche się trudno robi, gdy kilka dni potem wychodzi poprawka z przymusu czegoś tam. Ale i tak jest dobrze, patch nie zmienia wielce systemu gry, nie ma zalewu nowych itemòw, da sie przełknąć. Gorzej gdy tradycyjnie ktòryś patch wywròci grę do gòry nogami, jak synergie w d2. Wtedy będzie szkoda, oby im się to czkawką odbiło na koniec tej generacji, gdy będzie okienko by wydać grę dla zapchanego sprzętem rynku, i ludzie nie kupią wtedy ich gry, bo będą pamiętali że ich potem porzucą... :)

Odnośnik do komentarza

Era PS3 oraz X360 zakonczyla sie w zeszlym roku i taki obrot spraw bedzie coraz czestrzy. Mimo tego ze baza potencjalnych odbiorcow jest bardzo duza to producenci beda rezygnowac ze starszej generacji na rzecz Xo i PS4, taka sama sytuacja byla w przypadku przesiadki z PS2 na PS3 i nie ma co sie tutaj dziwic takiemu obrotowi spraw. Zapewne tasiemce pokroju Fifa, NFS i inne (pipi)ki beda jeszcze przez jakis czas wspierane, ale pozycje AAA beda sukcesywnie odchodzic ze starych konsol. Blizzard itp. umieja dodawac cyferki bo hajs sie musi zgadzac. Skoro nie beda wiecej wspierac PS3/X360 napewno mieli ku temu powody i w (pipi)e maja ze kilku krzykaczy poczuje sie urazonych.

Odnośnik do komentarza

Właśnie zginęła mi postać na 66 lvl (hardcore), chyba się zapłaczę....

 

https://www.facebook.com/video.php?v=388191181329664&set=vb.100004163553109&type=2&theater

 

No to fail, ja od tych malych ciuli i na normalu uciekam :) maja rozmach skru...

 

wypadl mi starmetal kukri:) w koncu. staty takie se ale spamowanie totemem nadrabia:)

 

 

Gratulacje Danielski, da to duzego boosta ekipie :)

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie zginęła mi postać na 66 lvl (hardcore), chyba się zapłaczę....

 

https://www.facebook.com/video.php?v=388191181329664&set=vb.100004163553109&type=2&theater

 

No to fail, ja od tych malych ciuli i na normalu uciekam :) maja rozmach skru...

 

wypadl mi starmetal kukri:) w koncu. staty takie se ale spamowanie totemem nadrabia:)

 

 

Gratulacje Danielski, da to duzego boosta ekipie :)

 

Wreszcie skończy się spamowanie Nemezisów dla prezentu ;)

Odnośnik do komentarza

Spoko, może kiedyś też uda mi się tam trafić...

 

... ale nie potrafie rozumieć jak na PS4 można fotografować ekran i nie używać przycisku Share :)

Nie sprawdzałem czy da się zrzuty zgrać na pendrive. Robiłem zdjęcie na szybko aby wysłać znajomemu.

 

 

Tam mozna sie dostac juz za pomoca Rainbow Goblina a nie jak kiedys tylko dzieki dlugiemu randomowemu questowi. Zaden szal zero Bossow i beznadziejne dropy.

Potwierdzam, wszedłem tam na poziomie U1 i nic szczególnego nie wypadło. Liczyłem na dobry loot. Portal otworzył się po ubiciu goblina.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...