Jump to content

Diablo III (PS4)


Guest Szprota

Recommended Posts

Po grzyba port - grafa w tej grze jest już tak tragiczna, że czym by zaskoczyli na PS4... jaki w tym sens - nie mam pojęcia. Jedyne co to mogliby zaimplementować te usługi sieciowe, ale tego nie będzie na bank, bo Blizz nawet rozmówek nie zaimplementował - jedynie jakiś przedpotopowy chat. Bez sensu.

 

Sens tkwi w pewnych 77 milionach.

 

 

Jestem mega podniecony kanapowym coopem <333

Link to comment

No i po co zakładasz ten temat, jak istnieje całe suborum o diablo, w którym nawet jedna osoba z całego naszego konsolowego forum nie zareagowała na tego newsa? 

 

Diablo 3 to szrot, największy pecetowy zawód zeszłego roku, teraz posiadacze konsol będą mieli okazje się zawieść. Choć przyznam, że sam byłem zapowiedzą zaskoczony, bo już zapomniałem o plotkach o porcie, a na pewno nie spodziewałem się o nim usłyszeć na konfie promującej ps4. Jestem pewien, że Blizzard miałby robienie portu w pupalu i może gra wyszłaby faktycznie skończona w czasie premiery, gdyby nie to, że Acti lubi się z konsolami i głębszymi portfelami ich właścicieli. Jednak samą współpracą nie ma co się jarać, bo samo Diablo to jak już wspomniałem szrot, przed którym przestrzegam każdego kto ma dobre wspomnienia z poprzednich części, a z pozostałych tytułów Blizza żaden na konsole się nie nadaje.

Link to comment

 

Po grzyba port - grafa w tej grze jest już tak tragiczna, że czym by zaskoczyli na PS4... jaki w tym sens - nie mam pojęcia. Jedyne co to mogliby zaimplementować te usługi sieciowe, ale tego nie będzie na bank, bo Blizz nawet rozmówek nie zaimplementował - jedynie jakiś przedpotopowy chat. Bez sensu.

 

Sens tkwi w pewnych 77 milionach.

 

 

Jestem mega podniecony kanapowym coopem <333

No tak - w końcu to Activision tsss :D Jak pozwolą mi przenieść z PieCa postać to może się skuszę.

Link to comment

Zależy, czego oczekujesz. Sam spędziłem w D3 około 300 godzin i co jakiś czas wracam, aby pograć kilkanaście kolejnych ;]

Fabuła jest niesamowicie denna, razem z "happy endem", a wielki zwrot akcji da się przewidzieć po pierwszych ~20 minutach gry. Odrobinę nadrabia to rozbudowane lore i gadatliwe postaci.

Grafika i dźwięk dla mnie są jak najbardziej OK, ale na to też ludzie potrafili narzekać.

Pojedyncze przejście gry to jakieś 10 - 15 godzin bez rushowania, potem przechodzi się całość tą samą postacią 3 kolejne razy i zaczyna nieskończoną farmę sprzętu, ale tak to było w każdym Diablo ;] Gorzej, że sprzęt leci słaby a AH psuje grę - po co szukać godiznami sprzętu, jak można go tanio kupić? W ostatnich update'ach wprowadzili sporo zmian na plus, może do premiery konsolowej wersji dojdzie w końcu pełne PvP i więcej endgame'u.

Link to comment

 

Można kupić jak wyjdzie na PSS za 60zł.

nie chce cie urazić ale chyba cie pojebało... to blizz , diablo 3 nawet na pc kosztowalo 218 zł na premiere, to są kurwy czystej wody

Dobra, ale jak ta gra wyjdzie na PS4, to wersja na PC za ile będzie? No chyba że dodadzą pełno nowej zawartości i podbiją grafikę do standardów PS4.

Link to comment

 

Podpicie grafiki do standardow ps4 i zmniejsza cene ;-) chyba przesadziles z koksem dzis

Jak podbiją grafę i dodadzą dodatkową zawartość, to mogą wydać to za 200zł.

 

Żadnej grafy nie podbiją, wygląda tak samo jak na pc, były już screeny na kotaku. Cena też będzie zaporowa, bo blizz słynie z tego, że jego gry nie tanieją nawet pod dwóch latach od premiery. Mówię oczywiście o cenie sugerowanej, czyli takiej, jaka będzie obowiązywała na pss, pudełkowe pewnie siłą rzeczy stanieją po jakimś czasie jak z wszystkimi innymi grami na konsole, chyba że - co jest jak się nad tym zastanowić bardziej niż prawdopodobne - gra będzie wymagała aktywacji konta na b.necie, a to wyłączy obrót używkami na szeroką skalę.

 

Co do projektu Tytan o którym ktoś już wspominał, pewnie faktycznie można go oczekiwać na konsole, tylko po co oczekiwać czegoś o czym nikt jeszcze nic nie wie, od firmy, która przez ostatnie dwa lata zbrukała całą swoją renomę.

Edited by Guest
Link to comment

 

Diablo na ps3/4 może być takim dead nation tylko z mieczami i magią.

i z dużą dawką chujozy

 

mark my words

 

no (pipi)a, graliscie w tego crapa? bo ja tak, i naprawde prosze was, nawet w 2001 roku bym uznał że d2 jest fajniejsze, a co dopiero teraz.

 

D3 to jest okrojona i uproszczona wersja diablo z grafika rodem z 2003 roku, nie ma racji bytu ani na pc ani na konsolach

Link to comment

Dokładnie, jeśli ktoś ma ochotę na Diablo to niech kupuje D2+LoD i sciągnie najnowszgo patcha.

 

O D3 bedzie można myśleć po wydaniu co najmniej jednego rozszerzenia, czyli gdzieś tak za rok.

 

Wg mnie przeniesienie D3 na konsole to albo gwóźdź do trumny tej gry, albo szansa jej zbawienia.

 

Btw Diablo 3 na premierę w wersji pc nie kosztowało 200 zł, tylko 160zł.

Link to comment

Ta gra od początku była projektowana pod konsole. Widać to w większości elementów mechaniki. 6 umiejętności do wyboru, proste inventory, AH...

Blizzard nigdy się nie krył z tym, że robią tą grę na inny system niż PC. Jak wyszło większość wie. Colonial Marines też jest crapem, a sprzedaje się dobrze. Siła marki Diablo wydoi z graczy konsolowych srogą sumę i misja zostanie wykonana ;-)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...