Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

I jak co tam zapowiedzieli nowego na tym Playstation Experience? Bo przypomniało mi się.

Ja śledzę i panel oglądałem na YT. Zapowiedzieli przede wszystkim to że patche będą się teraz ukazywać równolegle z PC. I pojawi się nowa klasa przedmiotów które będą jeszcze potężniejsze od tych legendarnych.

 

Poniżej link do panelu, na początku opowiadają o procesie tworzenia wersji konsolowej i ekskluzywnych dla niej elementów (to jest wszystko to co mamy teraz, ale warto posłuchać jak to powstawało), a potem jest wzmianka o nowościach i QA. Warto obejrzeć całość.

 

Panel:

 

http://youtu.be/tG3vBaO-e4I?list=UU-2Y8dQb0S6DtpxNgAKoJKA

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Online na konsolach nie opiera się o battle net,tak ta gra została skonstruowana na konsole.Dlatego macie russian swordy i inne fajne akcje.Nie zmienią tego w patchu.

Nawet Hardcore przez to jest latwiejszy, ale zastanawia mnie mocno jak oni robia te Russian Swordy, skoro PS4 niby nie pozwala na przegrywanie savow. Granie z takimi setami to mala przyjemnosc, zreszta osobiscie balbym sie bana, ale zlevelowac dana postac dolaczajac do takiej gry mozna w 10 minut...

 

Czy szczeliny licza sie do osiagniecia za zlecenia ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

ja tam z checia do kogos dołącze jak bedzie potrzebowal pomocy przy grifcie ;) na swoim dh ukonczyłem 54 w party ( oczywiscie brakło czasu ) ale na spokojnie czyscimy juz 50stke. Dodajcie moj psn gram roznie poniewaz pracuje na 3 zmiany. Gram tylko i wyłącznie legit

Edytowane przez Marcin2826
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Spytam tutaj, bo nigdzie w necie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Zdobyłem dwie platyny w D3 i D3 UEE na PS3. Czy gdybym kupił D3 UEE w wersji na PS4 i grał na tym samym koncie, to czy mógłbym wbić kolejną, trzecią już platynę? (innymi słowy - czy D3 UEE w wersji na PS3 i PS4 posiada odrębne listy trofeów?)

Odnośnik do komentarza

Ok, a czy jest jakiś sposób przeniesienia save'ów z D3 UEE (PS3) do D3 UEE na PS4 w momencie gdy nie posiadam już płyty z grą na PS3? Z tego co czytałem na battle necie to chyba nie da rady, bo opcja eksportu danych jest dostępna z poziomu gry. Próbowałem też przerzucić save z ps3 do chmury, ale po odpaleniu D3 na PS4 gra w ogole go nie widzi. Wszelkie sugestie mile widziane :)

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z dodatkiem Reaper Of Souls na PS4 ? - myslalem, ze bede mogl wybrac go z menu, a tam mozna tylko rozpoczac gre w normalnej kampanii.

 

Powaznie pytam, mam Diablo 3 (zwykle) na PS3 i myslalem ze Ultimate Edition bedzie mialo wybor w menu - czy chcemy grac w podstawke czy dodatek.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj podczas rozgrywki w kanapowego coopa (2 graczy) podczas wiekszej zadymy level postaci przeskoczyl mi nagle z 47 na 53. Do tego w okolicy po walce znalazlem jakies 11mln golda, moj kompan zebral podobna ilosc kasy.

Bylem w ruinach gdzie poszukujemy

 

glowy Zoltuna Kula

 

 

Co ciekawe moj kompan pozostal na tym samym levelu, na ktorym byl wczesniej, a zawsze szlismy rowno z EXP, za to wszystkie statystyki (energia, obrona itd) podbilo mu o kilkaset procent - statystyki w menu maja teraz kolor zielony, a nie bialy jak u mnie. Czytalem, ze to Apprentice Mode, w ktorym level nizszego gracza jest podbinajy zeby nie odstawal od kompana.

 

Gram w Reaper Of Souls na PS4 na poziomie expert - pierwsze przejscie.

 

Skad taki skok levelu posatci o 6 punktow i tyle kasy ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem, dziwne tylko, ze ja dostalem skok o kilka leveli (z 47 do 53), a drugi gracz nic.

Specjalnych itemow tez nie mielismy - wszystko tak jak wczesniej, dlatego sie zdziwilem, moze ktos sie jednak znajdzie kto tez tak mial i wie co to takiego. 

 

Jeszcze nie zdazyl mi sie skok o kilka leveli doswiadczenia wyzej, zawsze przechodzilo o jeden, a tu takie cos.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Wczoraj grałem sobie moim czarodziejem w kampanie przy okazji nabijając levele mistrzowskie. Miałem już 40, gdy nagle do gry dołączył gościu z levelem 10 000!. Mój poziom wystrzelił do około 2400. Nie ukrywam, że uciekła mi przez to przyjemność maksowania postaci. Pytam więc, jaki jest najwyższy poziom mistrzowski w grze.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko. Wczoraj grałem sobie moim czarodziejem w kampanie przy okazji nabijając levele mistrzowskie. Miałem już 40, gdy nagle do gry dołączył gościu z levelem 10 000!. Mój poziom wystrzelił do około 2400. Nie ukrywam, że uciekła mi przez to przyjemność maksowania postaci. Pytam więc, jaki jest najwyższy poziom mistrzowski w grze.

Właśnie taki jak napisałeś 10 000, w weekend robiłem sobie zleconka i wszedł do mojej gry rusek, w 2 min nabił mi 3000 paragonów :pawel: i wychodząc zostawił mi w "prezencie" Russian Power Sword dzięki któremu za zabicie mobka dostaję ponad MILIARD PD :pawel::dynia: gra poszła na pchli targ

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...