Skocz do zawartości

Diablo III (PS4)


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe zapytanie, ukończyłem przygodę na poziomi normalnym, wybrałem opcję kontynuacji zwiększyłem poziom trudności o jeden bo tylko na tyle pozwala mi w tym momencie gra, ale z ciekawości muszę powiedzmy kilkukrotnie przejść przygodę by móc zagrać na najwyższym poziomie?

I tak z ciekawości mamy dwie opcje do wyboru Kampania i Przygoda, czym różni się jedno od drugiego? A i jest ktoś chętny na wspólną grę?

Odnośnik do komentarza

Jesli odpaliłes gre i wrzuciłes opcje, to zgadza sie tam mozna tylko podniesc o 1 poziom.Natomiast jesli zrobisz to w menu głownym to mozesz ustawic jaki chcesz.

 

Kampanie powinienes ukonczyc tylko raz , a potem grac tryb przygodowy (Zadania i Szczeline)

 

W trybie przygodowym , masz dostep do wszystkich aktów i wszystkich teleportów. W tych lokacjach masz do wykonania okreslone zadania za które dostaniesz sporo doswiadczenia i troszke przedmiotów, Gdy wykonasz 5 zadan zaznaczonych na mapie bedziesz mogl otworzyc szczeline z wieksza iloscia dobrego lootu i bossem na koncu. Za to dostaniesz jeszcze wiecej doswiadczenia

Edytowane przez Niewidoczny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jesli odpaliłes gre i wrzuciłes opcje, to zgadza sie tam mozna tylko podniesc o 1 poziom.Natomiast jesli zrobisz to w menu głownym to mozesz ustawic jaki chcesz.

 

Kampanie powinienes ukonczyc tylko raz , a potem grac tryb przygodowy (Zadania i Szczeline)

 

W trybie przygodowym , masz dostep do wszystkich aktów i wszystkich teleportów. W tych lokacjach masz do wykonania okreslone zadania za które dostaniesz sporo doswiadczenia i troszke przedmiotów, Gdy wykonasz 5 zadan zaznaczonych na mapie bedziesz mogl otworzyc szczeline z wieksza iloscia dobrego lootu i bossem na koncu. Za to dostaniesz jeszcze wiecej doświadczenia

 

Ok dzięki za konkretną odpowiedź. Jutro mam wolny dzień od pracy więc przetestuje sobie przygodę :)

Odnośnik do komentarza

Nie czaje po co te chore rozkminy. Ile macie lat 15-16? 

 

Kiedyś pamiętam wojenki C64-Atari ale kiedy to było :)

 

Gdyby ktoś chciał pograć na głebokich powyżej 30 poziomu to zapraszam.

 

PSN id: Waldosiek

 

Od piątku zaczynam urlop tak więc odezwę się. Chcę zobaczyć jak to jest pograć z żywym graczem w teamie ;) Mam szamana na 70 lvl + 8 lvl mistrzostwa tak więc niewiele liczę, że przy tobie nabije sobie więcej + jakieś fajne przedmioty wpadną.

Odnośnik do komentarza

 

Nie czaje po co te chore rozkminy. Ile macie lat 15-16? 

 

Kiedyś pamiętam wojenki C64-Atari ale kiedy to było :)

 

Gdyby ktoś chciał pograć na głebokich powyżej 30 poziomu to zapraszam.

 

PSN id: Waldosiek

 

 

Od piątku zaczynam urlop tak więc odezwę się. Chcę zobaczyć jak to jest pograć z żywym graczem w teamie ;) Mam szamana na 70 lvl + 8 lvl mistrzostwa tak więc niewiele liczę, że przy tobie nabije sobie więcej + jakieś fajne przedmioty wpadną.

Hmm, lvl 8 mistrzostwa mowi mi tyle ze jeszcze dluga droga przed toba :) Ja mam twraz lvl 310 i dzisiaj nie dalismy rady z Sedem dokonczyc szczeliny lvl31 na czas :/. Trzeba ogarnac dobrze setup postaci i sprzet jeszcze, ale to dobrze :) Lubimy wyzwania.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie czaje po co te chore rozkminy. Ile macie lat 15-16? 

 

Kiedyś pamiętam wojenki C64-Atari ale kiedy to było :)

 

Gdyby ktoś chciał pograć na głebokich powyżej 30 poziomu to zapraszam.

 

PSN id: Waldosiek

 

Od piątku zaczynam urlop tak więc odezwę się. Chcę zobaczyć jak to jest pograć z żywym graczem w teamie ;) Mam szamana na 70 lvl + 8 lvl mistrzostwa tak więc niewiele liczę, że przy tobie nabije sobie więcej + jakieś fajne przedmioty wpadną.

Hmm, lvl 8 mistrzostwa mowi mi tyle ze jeszcze dluga droga przed toba :) Ja mam twraz lvl 310 i dzisiaj nie dalismy rady z Sedem dokonczyc szczeliny lvl31 na czas :confused:. Trzeba ogarnac dobrze setup postaci i sprzet jeszcze, ale to dobrze :) Lubimy wyzwania.

 

 

 

Aaaaaa to chyba nie ma sensu wspólna gra, mnie tam na strzała będą kłaść i będę jedynie kulą u nogi dla was. Widzę muszę jeszcze podpakować postać;/

Odnośnik do komentarza

Synu mam PS4 PS3 X360 i Wii A to ze nie gram w jakąś ulomna i opóźniona w rozwoju wersję Diablo nie robi ze mnie "PCtowca"

 

#najlepszawersjabez2.1.1

Zabawnie usłyszeć od kogoś synu jak ma się 6 lat więcej na karku :D

 

Wytłumaczę Ci o co mi chodzi. Na tym forum jest miejsce do trollowania i jest to temat Console Wars, o czym jest napisane w regulaminie, tymczasem ty jako admin sam trollujesz w innych tematach, bo co do dyskusji wnosi post typu #najlepszawersja ? Administracja toleruje ego typu zachowania w statusach i innych tematach przez co obniża się poziom dyskusji w poszczególnych tematach. Można sobie odpuścić pisanie nic nie wnoszącego do tematu lub napisać coś pozytywnego, typu: Konsolowcy, nareszcie zobaczą Diablo 3 w pełnej krasie. Ale nie, trzeba wytknąć, że wersje różnią się, pewnie w mniej niż jednym procencie i nazywać ją ułomną. Nie jest ułomna, nawet przed patchem dawała masę funu, chłopakom z którymi gram mówiłem, że pewnie Bllizard wypuści Patch 2.1 by po kilku miesiącach przytrzymać ultrafanów przy tym tytule i dlatego nie pojawiła się na premierę dodatku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...