Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pieron wie, jeszcze pare dni temu powiedzialbym ze na 100% widzac pelno aukcji na allegro, w tej cenie - teraz nagle ci sami sprzedajacy chca za nia 240-250zl wiec raczje nie do przewidzenia jest jak zareaguja duze markety

 

http://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/sony-driveclub.bhtml#afterSearch-driveclub||||product

 

orientuje sie ktos czy ten "dodatek" to season pass bo wprost nie pisze ale tresc sugeruje, ze to moze byc to....

Odnośnik do komentarza

Trofea:

 

 

przegladam trofea i widze, że platyna nie będzie trudna do zdobycia, problem tylko z tym bo trzeba będzie dużo przejechać

Reach Driver Level 50.

 

This One Is Mine
Customize a vehicle. (ikonka klucza i tłoka) - wydawało mi sie, że w DC nie będzie tuningu? co myślicie o tej trofce czego może dotyczyć?

 

jedne z trybów gry:

Win a Race in each class of vehicle: Hot Hatch, Performance, Sports, Super and Hyper.

Max out one of each Gameplay, Game Mode, Vehicle and Event Accolades.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

nie widziałem wcześniej tego gameplay to wrzucam
http://multiplayer.it/video/driveclub-per-ps4/driveclub-sala-giochi.hi/
 
 
doszedłem do wniosku, że wstrzymam sie z zamawianiem gry, nie chodzi o to, że mam obawy czy gra będzie dobra, ale sprawdze najpierw wersje z plusa
i może w międzyczasie pojawi sie jakaś oferta w rozsądniejszej cenie, jeśli nie to wezme tą za 169zł tylko:
 

 

a jak w końcu jest z tą wersją "Aktualizacja DRIVECLUB™ – edycja PlayStation®Plus", jak nie będzie sie miało wykupionego PS+ gra przestanie działać?
bo zmieniali zdanie chyba ze dwa razy i nie wiem w końcu na czym staneło


Będzie działać bez Plusa.
 

http://m.ppe.pl/news-31179-driveclub_tanszy_dla_subskrybentow_playstation_plus.html

 

wdg tego można rozumieć, że gra działa tylko jak mamy wykupiony plus?  ale na ppe już była masa wpadek, aż chyba napisze maila w kierunku Sony/DC i zapytam jak to jest w końcu

 

To znacząca zmiana, która na pewno sprawi, że zainteresowani gracze będą zadowoleni -  gra na rodzimym PlayStation Store kosztuje aktualnie 169 złotych! Ta cena wydaje się naprawdę atrakcyjna – w końcu PlayStation Plus i tak opłacamy, aby móc grać z kumplami.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

dzięki zapomniałem o tym, właśnie to chciałem wiedzieć, już nie zawracam :)

 

"Now, If you intend on downloading DRIVECLUB PlayStation Plus Edition, and upgrading to the full game experience, you will have access to the full game even if your PlayStation Plus subscription runs out."

 

i to chyba będzie najlepsza opcja zakupu gry, next-genowe GT zobaczymy pewnie dopiero w 2016, DC nie będzie grą na sprzedaż po przejściu

Odnośnik do komentarza

na premiere nie - atakowali tworcow na twitterze to napisali, ze rozwaza i sie zastanowia nad split screenem - pewnie musza sprawdzic i poekperymentowac jak silnik graficzny bedzie sie wtedy zachowywac. na chwile obecna jednak nie ma obietnicy czy kiedykolwiek sie pojawi ale tak samo zaczynaly warunki pogodowe i photo mode i jak wiemy ostatecznie w patchach je dodadza wiec i moze split screen tez bedzie - ale jak powtarzam, na chwile obecna nic pewnego

Odnośnik do komentarza

ja sie mocno zaczynam zastanawiac nad wersja z ps store bo polski janusz sie we mnie odzywa - na mobilnym allegro jest teraz promocja, ze przy pierwszym zakupie przez komorke w opcji kup teraz za kwote ponad 50zl odlicza rabat 20zl, wiec:

 

kupuje dwa doladowania portlefa(jedno na moje konto, drugie zony) o wartosci 100zl za 87zl, odjac od tego kazdorazowo 20zl rabatu wiec za 200zl w ps store zaplace134zł czyli podsumowujac za 134zl bede mial cyfrowego driveclub i jeszcze 31zł do wydania w ps store

Odnośnik do komentarza

ja sie mocno zaczynam zastanawiac nad wersja z ps store bo polski janusz sie we mnie odzywa - na mobilnym allegro jest teraz promocja, ze przy pierwszym zakupie przez komorke w opcji kup teraz za kwote ponad 50zl odlicza rabat 20zl, wiec:

 

kupuje dwa doladowania portlefa(jedno na moje konto, drugie zony) o wartosci 100zl za 87zl, odjac od tego kazdorazowo 20zl rabatu wiec za 200zl w ps store zaplace134zł czyli podsumowujac za 134zl bede mial cyfrowego driveclub i jeszcze 31zł do wydania w ps store

Przerażasz mnie stary.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ale tu jest wszystko na full legalu przeciez - nie cebuluje na pięciu jak na ps3, nie sciagam gier z lewych kont z allegro albo nie zakladam 10000000 fake'owych kont na fb jak mazzeo

 

jak allegro na legalu wprowadzilo promocje na zakupy przez aplikacje mobilna to czemu nie moge jej wykorzystac na zakup zdrapki doladowujacej?

Odnośnik do komentarza

 

Jest tam jakis tuning mechaniczny tych autek?

 

tylko nalepki

Trochę bardzo kiepsko ogólnie, ja sobie pogram to co dadzo w  plusie .Mam jakieś takie wrażenie ,że gra bedzie do pogrania na góra 2 tygodnie ,wszystko bedzie  sztampowe z dobra grafiką i tyle ,nie będzie tego czegoś by powracać .Obym się mylił.

Edytowane przez Darude
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale tu jest wszystko na full legalu przeciez - nie cebuluje na pięciu jak na ps3, nie sciagam gier z lewych kont z allegro albo nie zakladam 10000000 fake'owych kont na fb jak mazzeo

 

jak allegro na legalu wprowadzilo promocje na zakupy przez aplikacje mobilna to czemu nie moge jej wykorzystac na zakup zdrapki doladowujacej?

 

dodaj, że teraz już nie cebulujesz;)

 

ściepa na dwóch na drivecluba?:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...