Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, w końcu to Evolution.

 

pssite spytał co z marką MotorStorm

 

 Na ten moment nie mamy żadnych planów związanych z Motorstormem. Ludzie pytają mnie o to co chwilę w trakcie wywiadów [śmiech]. Jako studio czerpaliśmy mnóstwo przyjemności z prac nad tą serią, ale to nie od nas zależy czy i kiedy zabierzemy się za nią ponownie.


Jesteśmy w stanie pracować nad dosłownie każdym typem gry wyścigowej, ale Motorstorm jest nam najbliższy sercu. Ale tak jak mówię - na razie nie mamy żadnych planów.

http://www.pssite.com/news-36656-motorstorm_nauczyl_ekipe_evolution_wielu_waznych_spraw__dzieki_ktorym_driveclub_jest_lepsze.html

 

Niebawem cały wywiad.

Odnośnik do komentarza

Wiele bym dał, by ujrzeć kolejnego Motorstorma, znów w dżungli. Asfalt mi się już przejadł. Pacific Rift to dla mnie jeden z najlepszych racerów 7 generacji, który właśnie pokazał jaka siła leży w zamkniętych trasach, gdy gra jest odpowiednio na nie zaprojektowana. 

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

wywiad i materiały z pokazu, fajnie mówią na początku o kontrolowaniu przez Sony materiałów reklamowych

 

 

 

Panowie mam jeszcze takie pytanko, czy gdy zakupie ten upgrade z plusa za 169zł i bede w przyszłości zmieniał konsole na białą, bede mógł to pobrać jeszcze raz?

nie miałem do tej pory doświadczenia z grami cyfrowymi

Odnośnik do komentarza
Panowie mam jeszcze takie pytanko, czy gdy zakupie ten upgrade z plusa za 169zł i bede w przyszłości zmieniał konsole na białą, bede mógł to pobrać jeszcze raz?

nie miałem do tej pory doświadczenia z grami cyfrowymi

 

TAK , domyslam sie ze swoje konto zachowasz

 

Przeniesiesz licencję i będzie git

Mówiłem ci :)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

gify w wysokiej rozdzielczości

 

i coś na koniec :D

https://cdn.mediacru...3SBHMUMLjfr.mp4

 

do zobaczenia na trasie, Panowie przydałoby sie ogarnąć liste osób w oddzielnym temacie i zakładamy od razu klub w dniu premiery do jazdy na punkty?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...